Прилагодливи 32 SMD LED Светло За Индустрија Стерео Микроскоп Индустриски камера микроскоп

Прилагодливи 32 SMD LED Светло За Индустрија Стерео Микроскоп Индустриски камера микроскоп

DEN 504.96

Свеж

Во магацинот

Прстен SMD LED микроскоп осветлување со висока осветленост, долг живот, ниска топлина, ниска температура, мека природна светлина без блиц, долг живот, заштеда на енергија, компактен изглед, лесна инсталација. LED микроскоп прстен светлина осветлување осветлувањето може да се прилагоди, е стерео микроскоп, monocular видео микроскопа и други оптички инструменти со идеален извор. Осветленоста Прилагодливи LED Микроскоп Светилка Max излез : 3-5 W Најдобри Работни Растојание : 20mm-160mm Моќ влез : AC100-AC240 V, 50-60 HZ Инсталација интерфејс : 58-65mm светла боја : Црна Апликации : микроскоп осветлување, машина визија системот за осветлување, Еко-фотографија осветлување, Медицински фотографија осветлување, инструмент осветлување,итн. Пакет се Вклучени : 1 x 32-LED Светилка Rin(ЕУ/CN)

Број На Модел На: 32 Црна LED
Бренд Име: Eakins
Тип На Производ: Микроскоп Illuminators

Додатоци на производи

FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа Свеж Со попуст
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 929.00 1548.00
Продажба 80MM Ефективни Дијаметар 30X Рачни Оптичко Стакло Зголемена со 12 LED Светло за Античкиот го Цениме Читање Свеж Со попуст
Luckyzoom Професионални 7X-45X Trinocular Стерео Вертикална Зум Микроскоп 60 LED Светло Лемење Microscopio Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Luckyzoom Професионални 7X-45X Trinocular Стерео Вертикална Зум Микроскоп 60 LED Светло Лемење Microscopio Бесплатен Превозот

Овие трошоци се секогаш на примачот одговорност.5 х Вкупно зголемување : 7x~45x И окуларна цевки мора диопт

DEN 12703.00 20824.80
(Брод од ДЕ) Автоматски Црвен Зрак Ротари Ротирачки Ласерски 500m Спектар Само-израмнување на Ротари Ласерски Ниво Далечински Свеж Со попуст
HDMI 2.0 ПРАТЕНИК USB Дигитални Зголемувачот Индустриски Микроскоп Камера 220x Рачни Зголемувачот Со Штанд Стои Стил Зголемувачот Свеж Со попуст
LED Мулти-Цел Пушеле се Повлече Фиока лупа Две Леќи 3 LED Светла Magnifiers Свеж Со попуст
LED Мулти-Цел Пушеле се Повлече Фиока лупа Две Леќи 3 LED Светла Magnifiers

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни одно

DEN 110.00 143.52
2 парчиња/set 183*110mm Фокусна 180/120 правоаголник оптички ПММА пластични fresnel леќа за професионални 7.0 инчен diy проектор Свеж Со попуст
Триаголен боја призмата K9 Оптичко Стакло Десен Агол Одраз Триаголен Призма За Настава Светлосен Спектар Свеж
FYSCOPE 3.5 X-45X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM0.5X Свеж Со попуст
FYSCOPE 3.5 X-45X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM0.5X

5 X45 X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10 X / 20 SZM0 Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогна

DEN 9328.00 17939.52
Читање Стаклена Леќа Зголемување 1PC 3X Големи Читање Зголемувачот Големи А4 Целосна Страница Лист лупа Книга за Читање Леќа Свеж Со попуст
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло Свеж Со попуст
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло

КАРАКТЕРИСТИКИ : 10x зголемување ЈАСНО & ОСТРИ гледање доаѓа со LED Светилки Може да се користи 8 различни с

DEN 1365.00 1819.20
Оптички Aspherical Објективот Призмата Дијаметар 24.5 mm Свеж
Оптички Aspherical Објективот Призмата Дијаметар 24.5 mm

КарактеристикиОптички Aspherical Објективот Призмата Дијаметар 24.5 mmОптичко Стакло Aspherical ОбјективотМатери

DEN 864.00
AcuAngle A8826D 2 Црвени Линии Ласерски Ниво со AT280 Tripod 17.5-28cm 360degree Само - израмнување на Крстот Ласерски Нивоа Свеж Со попуст
AcuAngle A8826D 2 Црвени Линии Ласерски Ниво со AT280 Tripod 17.5-28cm 360degree Само - израмнување на Крстот Ласерски Нивоа

6 Месеци Гаранција .Ние accpet Alipay и Paypal тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата

DEN 1873.00 3672.48
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини Свеж Со попуст
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини

1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големи

DEN 342.00 384.00
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315 Свеж Со попуст
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одличен производ за да се види одлуки индустрија,

DEN 197.00 218.88
Пиво Жолт и Вино се Рефрактометар, Автоматска Температурна Компензација Brix 0-32% Шеќер концентрација 50%попуст Свеж Со попуст
Пиво Жолт и Вино се Рефрактометар, Автоматска Температурна Компензација Brix 0-32% Шеќер концентрација 50%попуст

Answer : ___________________________ NOTE : не вклучуваат продажба на мало полеТелото на рефрактометар е дизајниран со нас

DEN 624.00 1222.56
FYSCOPE 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM2.0X SZM0.5X Свеж Со попуст
FYSCOPE 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM2.0X SZM0.5X

Добредојдовте на понудата, ако имате дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, пр

DEN 9865.00 18971.52
3.5 X-90X Континуирано зум Стерео Бинокуларна Микроскоп 56 LED прилагодливи извор на светлина 0.5 2.0 X X Цел Леќа 10X/20X окуларот Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

ОписЗголемување : 10 XМатеријал : ABSСо Светлина Или Не : ДаСтил : РачниБоја : ЦрнаКарактеристики : Со монтаж

DEN 414.00 498.72