2 парчиња S-Форма Воздух Заклучување Близнак Меур Grommet Homebrew Пиво Ферментација Вино

2 парчиња S-Форма Воздух Заклучување Близнак Меур Grommet Homebrew Пиво Ферментација Вино

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот


2 парчиња S-Форма Воздух Заклучување Близнак Меур Grommet Homebrew Пиво Ферментација на Вино АЛАТКА за Правење-B303
Сосема нов и висок квалитет
Совршен за секундарна ферментација, спречување на back-рамна во ферментација комора за време на собна температура промени во собата.Овој стил airlock е обично се користи за fermenters до 20 Литри.
Големина : Приближно 16.8x5x2cm/6.7x2x0.8inch
Материјал : пластика
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
2 парчиња S-Форма на Воздухот не се Заклучи(без snap-на капи)

Тип: Лентата За Алатки
Број На Модел На: АЛАТКА-B303
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
Бренд Име: FAGEN
Лентата За Алатки Тип: Вино Затки

Додатоци на производи

Нерѓосувачки Челик Коктел Whiske Muddler Бар Миксер Barware За DIY Пијат Mojito Коктел ВИСОКИ MUDDLER Инфузија Mixology Талент Свеж
Астрономски Водител на Капетанот и Брод Custom Name Plaid Шема на Ладилникот Може да Свадбата Оркестарот Материјали Neoprene Свеж Со попуст
Еден начин не ' Рѓосувачки челик пиво кула сет со compensator пиво допрете /тапа Свеж
Еден начин не ' Рѓосувачки челик пиво кула сет со compensator пиво допрете /тапа

Име : Еден начин пиво кула сет со пиво допрете.Пиво кула : Нерѓосувачки челик материјал,chromeplated надвор,330mm

DEN 2268.00
2 парчиња/set Нерѓосувачки Челик Љубов Срце Облик Вино Затка Corkscrew Вино Шише Настроената И Затка Свадба Фаворизира Шише Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Бостон Shaker со 5 различни Површина -2 Дел Коктел Shaker, 15-Унца и 25-Унца Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Бостон Shaker со 5 различни Површина -2 Дел Коктел Shaker, 15-Унца и 25-Унца

ПРОФЕСИОНАЛНИ ШАНКЕР ИЗБОР : Тешко е доволно за висока јачина на звук кафулиња и барови дома слично, ово

DEN 757.00 757.44
Бесплатен Превозот 20PCS/МНОГУ Транспарентен/Црна Боја Пластични Коктел Swizzle Стапови Пијат Stirrer Кафе muddler puddler Свеж
Тенок Појас Коктел Jigger 30/60 ml Елеганција и Практичност Нерѓосувачки Челик Jigger Со Мерење на Свеж Со попуст
Тенок Појас Коктел Jigger 30/60 ml Елеганција и Практичност Нерѓосувачки Челик Jigger Со Мерење на

За Испорака : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на провер

DEN 191.00 191.04
2 парчиња/многу Лентата за Алатки Дома Пијалак Вино Тапа Силикони Plug Гума Затка Со Дупка Airlock Вентил Bubbler Вино Пијалак Свеж Со попуст
16*12*12mm Стакло Тест Цевка Тапа Мали Стаклено Шише Мека Corks Бесплатен Превозот Свеж
16*12*12mm Стакло Тест Цевка Тапа Мали Стаклено Шише Мека Corks Бесплатен Превозот

Здраво,почитувани Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница!Ние се приклучи aliexpress голема промоција,

DEN 671.52
Железо Шише Вино Носителот Вино Решетката Дома Декорација Украси Занаети Рек Полица за Дома Партија Ресторан Свеж Со попуст
Железо Шише Вино Носителот Вино Решетката Дома Декорација Украси Занаети Рек Полица за Дома Партија Ресторан

Материјал : Метал железоБоја : Бронзени.Големина : 32x14 cm (12.6x5.5 Инчен)Тежина : 400gПогоден за : Дома, Барови, Хо

DEN 770.00 1203.36