Дигитални Турбина Проток Метар Flowmeter Мерач Caudalimetro Електронски Тек Индикатор Сензор Контра Бензински Гориво Plomeria Вода DN25

Дигитални Турбина Проток Метар Flowmeter Мерач Caudalimetro Електронски Тек Индикатор Сензор Контра Бензински Гориво Plomeria

5 %

DEN 1249.00

DEN 1315.20

Свеж

Во магацинот


Бренд Име: LOUCHEN ZM
Број На Модел На: 1
DIY Материјали: Електрични
Спојување Тип: Женски BSPP Нишка
Заеднички Цевка Понесе Големина: 1

Додатоци на производи

висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин Свеж
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин

висока прецизност DN6 G1 / 4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeterСпецификација за п

DEN 243.84
Интелигентни Безконтактни Надворешниот се Почитуваат Тип Цевка Ниво Сензор Течни Нивото на Водата Детектор XKC-Y26-NPN Свеж Со попуст
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате Свеж Со попуст
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате

Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови ПрефрлатеСпецификација : Име на производ : Нивото на

DEN 579.00 681.12
Кориснички Двојно Плови Топката 600mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате Свеж Со попуст
Кориснички Двојно Плови Топката 600mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате

Кориснички Двојно Плови Топката 600mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови ПрефрлатеСпецификација :

DEN 816.00 959.52
Надворешниот се Почитуваат Ниво Детектор Специјално за Цевки на Вода Ниво Контролер Switch XKC-Y26-PNP Свеж Со попуст
Надворешниот се Почитуваат Ниво Детектор Специјално за Цевки на Вода Ниво Контролер Switch XKC-Y26-PNP

PNP излезен интерфејс, и тие, исто така, имаат три модели за три излези.Апликацијата Услови(1) Мерење на теч

DEN 499.00 712.32
120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецифик

DEN 526.00 618.72
G1-1/2 G1.25 DN32 Проток на Вода Метар Сензор Контра Индикатор + LCD Дисплеј Квантитативни Контролорот 1-120L/мин Свеж
G1-1/2 G1.25 DN32 Проток на Вода Метар Сензор Контра Индикатор + LCD Дисплеј Квантитативни Контролорот 1-120L/мин

G11 / 2" G1.25 DN32 Проток на Вода Метар Сензор Контра Индикатор + LCD Дисплеј Квантитативни Контролорот 1120 L / мин

DEN 2590.08
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 бела G1/4 Свеж
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 бела G1/4

Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.36 L / мин YFS401 бела G1 / 4Опис : Надво

DEN 215.52
Еден Плови Топката 400mm Вертикален Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор Плови Префрлате Свеж Со попуст
Еден Плови Топката 400mm Вертикален Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор Плови Префрлате

Еден Плови Топката 400mm Вертикален Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор Плови ПрефрлатеСпец

DEN 567.00 666.72
USN-HS06PA-4 6mm Црево Barb Крајот проток на Вода Сензор 0.3-4.5 L/min 1% Грешка Идеален за Пиење Machin Топла Вода во Бојлер Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате

Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор ПрефрлатеСпецификација :

DEN 750.00 882.72
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Свеж Со попуст
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 4" температура : 25~+ 80 целзиусови степени Дозво

DEN 125.00 151.20
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro Свеж
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

DEN 1919.52
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецификација : Име

DEN 567.00 666.72
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa Свеж Со попуст
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa

100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 2" температура : 25~+80 °C Дозволувајќи им на притисок :

DEN 142.00 170.40
Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm Должина Свеж Со попуст
Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm Должина

Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm ДолжинаСпецификациј

DEN 926.00 1089.12
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор Свеж
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Параметри : име на Производ : нивото на водата контролер Работен

DEN 384.00