Trskt Kwaiken Ловечки Нож 9cr18mov Ножот Со G10 се Справи со Кампување Опстанок Преклопен Нож Мулти Отворено EDC Алатка Dropshipping

Trskt Kwaiken Ловечки Нож 9cr18mov Ножот Со G10 се Справи со Кампување Опстанок Преклопен Нож Мулти Отворено EDC Алатка Dropshipping

20 %

DEN 960.00

DEN 1199.52

Свеж

Во магацинот


Вкупна Должина : 8.375" Сечилото Должина : 90mm Сечилото Материјал : 9 Cr18 Mo V Сечилото Стил : Стандард Сечилото Мелење : Шупливи Крај : Stonewash Работ Тип : Обична се Справи со Должина : 4.875" се Справи со Дебелина : 4mm Рачка Материјал : G-10
1. Бесплатен Превозот во светот преку Кина Пост Воздух и Хонгконг Пост Воздух , но и тежината на еден пакет мора да биде под 2kg ,ова е правило на Кина поштата ,pls љубезно разбирање , ви благодариме !
2. Ние прифаќаме EMS/DHL/UPS/ФЕДЕКС превозот , ако сакате да се избере овие изразат испорака ,ве молиме контактирајте со нас на : cn1000760798 , ние ќе го цитирам за вас ( lastest цена ).
3. Превозот време : Тоа обично се 20-40days на секоја земја преку Кина Пост Воздух ,За 5-8days за секоја земја од експрес испорака! ( овие се во нормален случај )
1. Ние сме одговорни за стоката, ако постои некој ред на превозот начин ,ние нудиме целосна наплата ако објектите се скршени на превозот начин или ние ќе брод нови повторно.
2. Ние ќе offter една година гаранција , ако вашиот customes бродот на предмети назад , ние ќе брод предмети назад кон оне, кога се вративме нив ,ако сакате да побара враќање на средствата ,ние само се вратат на 50% од вкупната цена на u ,pls љубезно разбирање .
3. *Клиентот треба да биде единствено одговорен на локалниот обичај царинење и плати на локалните даночни(ако постои ).
4. Ние секогаш сме тука да го реши секој проблем што се среќаваат во нашите трансакција ,pls не грижете се ,и pls се сеќавам негативни feeback и отворен спор не е добро за sloving проблеми ,комуникацијата е најдобар начин да се slove проблем.
5. Сакаат у имаат убав ден и имате одлична шопинг.

Бренд Име: TRSKT
Сечилото Материјал: Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали: Дрво
is_customized: Yes
Тип: Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал: G10
Сечилото Материјал: 9cr18mov

Додатоци на производи

За 11.11 Топла 9/16 Plug Оптоварување и Пердув Shims Конкретни Рок Камен Splitter Рака Алатка Свеж
За 11.11 Топла 9/16 Plug Оптоварување и Пердув Shims Конкретни Рок Камен Splitter Рака Алатка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Спецификации Дијаме

DEN 179.52
Нови Мултифункционален Автоматско Жица Stripper Crimping Клешти Машина Терминал Алатка Црвена/Жолта G08 Капка брод Свеж Со попуст
Нови Мултифункционален Автоматско Жица Stripper Crimping Клешти Машина Терминал Алатка Црвена/Жолта G08 Капка брод

Забелешка : ве Молиме оставете ги вашите светла боја( бело / црвено )за избор во вашата нарачка коментар и

DEN 517.00 623.52
6Pcs 140mm Мини Метал Поднесување Rasp Игла Датотека Дрво Алатки Рака Дрво L057 нова жешка Свеж Со попуст
6Pcs 140mm Мини Метал Поднесување Rasp Игла Датотека Дрво Алатки Рака Дрво L057 нова жешка

Imformation : се Користи за обработка на тешко дрво, deburring; Сечење и chamfering; Полирање, roughing обработка, погоден за

DEN 122.00 134.40
За 11.11 Y111Free Превозот 28mm Кружни Сечење Жолта Ротари Машина Сечилото Комбинација Ткаенина и Кожа Занает Свеж
За 11.11 Y111Free Превозот 28mm Кружни Сечење Жолта Ротари Машина Сечилото Комбинација Ткаенина и Кожа Занает

Материјал : Пластични + Волфрам Челик Сечилото Боја : Како на сликата покажува Остри 28mm волфрам челик сеч

DEN 100.80
1/4 Шрафцигер Агол Малку Возачот Адаптер 105 Степен Прилагодливи Палецот Страната Оф-Сет Моќ Главата Моќ Вежба Свеж Со попуст
1/4 Шрафцигер Агол Малку Возачот Адаптер 105 Степен Прилагодливи Палецот Страната Оф-Сет Моќ Главата Моќ Вежба

Fe atures : Брзи промени месо тело за сите електрични вежба и грло клуч. Функцијата шеф е предвидено со заклу

DEN 342.00 412.32
DN 0-25мм алуминиум материјал ПВЦ цевки машина, режа, цевки машина, нож Свеж
DN 0-25мм алуминиум материјал ПВЦ цевки машина, режа, цевки машина, нож

За практичноста на транспорт, пакување со картонски кутии, krabičkách се Кинески, ве молиме да се разбере.DN 02

DEN 187.20
1/45mm Приклучок Клуч Главата Клучеви Хексадецимален Ален Копче Хексагонални Ален Главата вртежен момент Клуч Ракав Главата Свеж Со попуст
DRELD 10PCS Јаглероден Челик Резба Нож Камени Скулптури Гравирање Нож Печат Сечење Нож Печати Алатки Burin Сет за Машини за Свеж Со попуст
5Pcs Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови Една Страна Магнетни Хексадецимален месо тело PH2 50mm Свеж Со попуст
5Pcs Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови Една Страна Магнетни Хексадецимален месо тело PH2 50mm

Материјал : S2 Титаниум обложена & Челик Боја : како на сликата покажува Титаниум обложена Анти лизга хекс

DEN 81.00 95.04
6pcs/set Активности Ratchet Брзини Клуч Сет Отворен Крај Клучеви Поправка Алатки за Да Велосипед вртежен момент Клуч Комбинација Свеж Со попуст
Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет Свеж Со попуст
Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет

Locksmith Вредност Две Сет 5pcs Wrenth Тензија Алатки И 12pcs Klom Скршена Клучна Extractor Алатки Висок Квалитет

DEN 286.00 317.76
Rianbow исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Обука Нож модерен нож пеперутка црна balisong нож без работ досадна алатка cosplay Свеж Со попуст
Оригиналниот Klom Locksmith Воздух Оптоварување Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки гумени го Отклучите Возило Вратата Алатка Свеж Со попуст
Двојна Употреба Нето Линија Мрежа Кристал Crimping Клешти Терминал Crimping Клешти Мрежа Телефонска Линија Мулти Цел Рака Алатка Свеж Со попуст