Стоматолошки Прилагодливи Полно Лице Штит, со ЈАСНО Монтажни Стакло Анти-магла 2Sets

Стоматолошки Прилагодливи Полно Лице Штит, со ЈАСНО Монтажни Стакло Анти-магла 2Sets

5 %

DEN 1459.00

DEN 1535.52

Свеж

Во магацинот


Стоматолошки Прилагодливи Полно Лице Штит, со ЈАСНО Монтажни Стакло Анти-магла 2 Sets
Оваа shiled е светлина и издржливи, погоден за голем број на стоматолог и машина-продавница за апликации. Удобно и ненаметлива, нашиот нов Прилагодлив Полно Лице Shield е направен од рециклираат МИЛЕНИЧЕ, обезбедување на вас со крајна степен на јасност додека
промоција на еколошката свест.
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет
Направен од супер транспарентен, рециклираат МИЛЕНИЧЕ материјал
Супер-светло рамка обезбедува удобно се вклопуваат
Погоден за широк спектар на апликации
Доаѓа со 1 рамка и 10 јасно монтажни очила
Јасно монтажни очила нема да биде misting
Заградата боја : Бела
Не е филм на штитот, ве молиме да ги отстраните пред да го користите, или тоа може да изгледа облачно
Ако постои било каков проблем во врска со вашите елементи, кога ќе ја прими пратката,само пратете ни порака,ние ќе се направи сте задоволни,ние никогаш нема да те направи загуба,се сеќава на ова, ве молиме.
пакување листа : 2 Sets

Тип На Објект: Белење На Заби
Бренд Име: ZUCZUG
Број На Модел На: Стоматолошка Лабораторија Лице Штит
Состојка: Никој
Големина: Large
НЕТО-WT.: 400g

Додатоци на производи

1 КОМПЈУТЕР од не ' Рѓосувачки Челик за Хируршки Медицински Стоматолошки Инструменти Свиткување Фах Дезинфекција Плоча За веѓа Свеж Со попуст
20 парчиња/многу Стоматолошки Ултразвучно Scaler Совет G1 за Woodpecker/ EMS/ UDS/ SYBRON-ЕНДО Серија Белеење на Заби Свеж Со попуст
20 парчиња/многу Стоматолошки Ултразвучно Scaler Совет G1 за Woodpecker/ EMS/ UDS/ SYBRON-ЕНДО Серија Белеење на Заби

Ние поддршка на стоматолошки материјали трговија на големо и мало,имаат било какви барања,можете да кон

DEN 1640.00 2688.00
10 Компјутери Стоматолошки Материјали Сина C Тип На Забот Интраорална Усна Образ Ремените Устата Настроената Белење На Заби Свеж Со попуст
2 парчиња/1set Стоматолошки Плунка Ejector Вентил SE/HVE Вакуум Вртливата Handpiece Sauction се Справи со Врвот Свеж Со попуст
2 парчиња/1set Стоматолошки Плунка Ejector Вентил SE/HVE Вакуум Вртливата Handpiece Sauction се Справи со Врвот

2 парчиња / 1set Стоматолошки Плунка Ejector Вентил SE / HVE Вакуум Вртливата Handpiece Sauction се Справи со ВрвотПревозо

DEN 502.00 528.00
Стоматолошки Единица Покрие Waterpr На Стоматолошки Стол Покрие Заштитник 7 Боја За Опција Свеж Со попуст
Стоматолошки Единица Покрие Waterpr На Стоматолошки Стол Покрие Заштитник 7 Боја За Опција

Стоматолошки Единица Покрие Waterpr На Стоматолошки Стол Покрие Заштитник 7 Боја За ОпцијаОпис На Производ

DEN 1732.00 1823.52
1 Buc Нова Стоматолошка Лабораторија Опрема Аналогни Восок Грејач Тенџере 3 Tri-Слот Парафински Melter Восок Грејач Свеж
Стоматолог Производи 100Pcs Метални Игли За Стоматолошка Лабораторија Саќе Отпуштање на Коцки Орален Клиника Свеж Со попуст
Стоматолог Производи 100Pcs Метални Игли За Стоматолошка Лабораторија Саќе Отпуштање на Коцки Орален Клиника

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Направен од висок квалитет на метал.пакување листа : 100 Pcs Метални Иглички

DEN 685.00 729.12
1Pc Стоматолошки Забот на Коренскиот Канал Модел За RCT Пракса Пулпа Стоматологија Модел Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
1Pc Стоматолошки Забот на Коренскиот Канал Модел За RCT Пракса Пулпа Стоматологија Модел Бесплатен Превозот

Кликнете на "Wish List" и "Додади во Кошничка" на оваа страница, таму ќе биде повеќе попуст за вас!Овој произв

DEN 305.00 354.72
1pcs Стоматолошки Scraper Забен камен Смена Scraper Плакета Калкулус Отстранување на Заб во Устата Грижа Лабораторија Алатка Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Стоматолошки Ендодонтско На Коренскиот Канал 8 Дупки За Држачот За Стоматолошки Датотеки Ендо Вежби Блок Reamer Свеж Со попуст
година НОВИ Стоматолошки Апекс локатор мерење на жица усна кука носителот стоматолошки датотека клипови Свеж Со попуст
година НОВИ Стоматолошки Апекс локатор мерење на жица усна кука носителот стоматолошки датотека клипови

Опис на производот Апекс локатор прибор погодни за оригиналниот Woodpecker Мерење линија : 1 компјутер Датот

DEN 866.00 912.00
Мека Бамбус Јаглен Пченица Труп Справи со Преносни Патување Четка за заби Орална Нега Нано-антибактериски Четка за заби Мини Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошка Лабораторија НОВИ Керамички Отпуштање Штипки за коронки и мостови во Порцелански Печка Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошка Лабораторија НОВИ Керамички Отпуштање Штипки за коронки и мостови во Порцелански Печка

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен прода

DEN 285.00 335.52
Стоматолошки Стандардниот Модел со Отстранлив Заби 4004 01 Стоматолошки Студија Учат Заби Модел Свеж Со попуст
Стоматолошки Стандардниот Модел со Отстранлив Заби 4004 01 Стоматолошки Студија Учат Заби Модел

Нови Заби Стоматолошки Модел Студија Учат Стандардниот Модел со Отстранлив Заби #4004 01Опис:Модел : 4004 01С

DEN 1195.00 1284.96
3pcs Заградата локатор Заградата Мерач Стоматолошки Инструменти Ортодонтски Свеж Со попуст
3pcs Заградата локатор Заградата Мерач Стоматолошки Инструменти Ортодонтски

Ставка Опис100% сосема нов и висок квалитет!три тип : 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3.5 mm3.5 mm 4.0 mm 4.5 мм 5.0 mm4.0 mm 4.5 мм 5.0 6.0 mm mmПакува

DEN 714.00 1209.60
40Pcs Мека Чиста Помеѓу Интерденталниот Конец Четки Стоматолошки Орална Нега Алатка H027 Свеж Со попуст
40Pcs Мека Чиста Помеѓу Интерденталниот Конец Четки Стоматолошки Орална Нега Алатка H027

Карактеристики : Мека гума,лесен за употреба JINGJING Нежно,ефикасно чистење на интерденталните...

DEN 70.00 77.76
50 парчиња / кутија Еко-пријателски Не-linting Двојно-на чело Стоматолошки Четка Забите Стапови Конец ги Собереш Toothpick Свеж Со попуст
Про Стоматолошки Орален Клиника за Привремен Круната 6Boxes За Предниот Заби И Млечни Заби Свеж Со попуст
Про Стоматолошки Орален Клиника за Привремен Круната 6Boxes За Предниот Заби И Млечни Заби

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Име на Производ : Привремена Коронка 3 Кутија за Млечни Заби 3 Кутија за Пр

DEN 577.00 613.92
20PCS/МНОГУ Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips 5 Стоматолошки Скалирање Совети G4 Компатибилен WOODPECKER Ултразвучно Scaler Свеж Со попуст