Исток Корисни Рамен Четка Телескопски Пол Микрофибер Крпа Крпа Кујна, Дневна Соба Кат Домаќинство Чистење Алатки

Исток Корисни Рамен Четка Телескопски Пол Микрофибер Крпа Крпа Кујна, Дневна Соба Кат Домаќинство Чистење Алатки

46 %

DEN 815.00

DEN 1509.60

Свеж

Во магацинот


Бренд : ИСТОК ДОМА Сериски број : ES1337 Производство област : Zhe Џијанг,Кина Боја : ЦРВЕНА Тежина : 0.8 kg/Парче (Без пакет) Големина : 65-145 CM Материјал : Микрофибер,PP Функција : Чисти подот
> Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути.
>Да ја прифатиме Alipay само.
>WORLDWIDESHIPPING. (Освен некои земји и APO/FPO)
>Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. >Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
>Производи, како што се вистински објект и слики може да се суптилни разлики.
>SERVICE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
>Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
> Време На Испорака :
>Сите вратени предмети МОРА да Биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
>Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
>Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
>Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
>Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
>Ние ќе го задржи за да се обезбеди производи со висок квалитет во соодветна цена. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето.
>Messages (пораки) се топло добредојдени. И вашата порака ќе биде потврден во рок од 24 часа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

боја: Црвена
Се загрее Време (мин):
Четка Главата Материјал: PP
Бренд Име: Исток
Континуирана Пареа Време:
Број На Модел На: ES1337
Компонента Тип: Метал Кошница + Метал Педалата
Апсорпција: 10-20 секунди
Обликот: правоаголник
Се Справи Со Тип: Телескопски
Функција: Еко-Пријателски
Отпорност На Корозија Одделение: Одделение 1.0-1.9
Дехидратација Го Оценувате: 40% -50%
Четка Род Тип: Општи Род + Нерѓосувачки Лента
Четка Род Товарот:
Пол Материјал: Алуминиум
Wringing Метод: Виткање Тип
Mophead Количина: 1
Материјал: Microfibre Ткаенина
Капацитет:
Тежина:
Пакување: Со 1 Mophead

Додатоци на производи

Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни Почиста Jun27 Свеж Со попуст
Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни Почиста Jun27

Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни ПочистаФункција : 100% сосема нов и

DEN 51.00 75.84
1PC Кујна Шкафот Кршат Вратите Стојат Складирање Кеси за Отпадоци Виси Куки Крпа Складирање Рек OK 0577 Свеж
1PC Кујна Шкафот Кршат Вратите Стојат Складирање Кеси за Отпадоци Виси Куки Крпа Складирање Рек OK 0577

Член Име : Виси Garabag Торба Материјал : ABS Големина : 18 X16 X4.5 CM Боја : беж,сина,зелена,розова Стил : како прилог

DEN 68.16
Челична Волна Чистење Топката Тенџере Шпоретот За Чистење Со Четки За Домаќинство Чистење Алатки Гумичка Чистење Жица Топка Свеж Со попуст
Нови лемење совет почиста железо метален сунѓер сунѓерот Златна боја Нови Свеж
Нови лемење совет почиста железо метален сунѓер сунѓерот Златна боја Нови

Ова е нова, лемење stripper од прва класа, кој се добива со сунѓер.Димензии : 7 × 6.5 x 6.5 смБоја : златна бојаМате

DEN 182.88
2 Парчиња/Set Мини Десктоп Тастатура Издржам Чистење со Четка Мала Метла Dustpan Пластични Чистење Алатки ТБ Продажба Свеж Со попуст
Lint Ролки Двојно Страна Обновливи Облека Леплива Четка Прашина Смена Домашно Милениче Коса Почиста Дома Облека Чистење Случаен Свеж Со попуст
5 компјутери меламнин сунѓерот Магија Чистење Carborundum и Сунѓер За Домашна Кујна Чисти Материјали Descaling Мали Чистење Свеж Со попуст
1pcs Врвни Мода Специјална Понуда Полиестер Солидна Прашина Почиста Куќа Бања Кат Чевли Маска за Чистење со Четка Пантофли Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Wiper Автомобил Стакло средства за Чистење во Домаќинството Избрише Прозорец Уред Гума Scrape Прозорец Бања Плочка Свеж Со попуст
година Нови 10 Компјутери Бонбони Боја Практични Мека Микрофибер Лице Рака Крпа Крпа 25x25cm 08WG Свеж
година Нови 10 Компјутери Бонбони Боја Практични Мека Микрофибер Лице Рака Крпа Крпа 25x25cm 08WG

Тип : КрпаМатеријал : Полиестер, МикрофиберОблека за Нега : РакаизмијтеОблик : ПлоштадМодел : ЦврстиКоли

DEN 145.44
Топла Продаде Отворено Преносни Виткање кофа вода 20L И 12L Ултра-голем Капацитет Кампување Пешачење Вода во Тенџере Бања алатки Свеж Со попуст
1PC/3PCS Анти-маснотии Боја Јадење Крпа Бамбус Влакна WashTowel Магија Чистење Бришејќи Партал Перење Подлога НОВИ Свеж Со попуст
5pcs Бела Мека Микрофибер Материјал се Соочуваат со Крпа Хотел Бања Пешкир Измијте Облека од Страна Крпи Преносни Тери Крпа Свеж Со попуст
1PC Магичен Спреј Четка Микрофибер Крпа на Подот Windows Чиста Четка Плочка Дома Бања, Кујна Посветен Cleaning Tool Нова Година Свеж Со попуст
1PC Longming Повеќенаменски Прозорец Жлебот за Чистење со Четка Јадење Пукнатина Домаќинство Тастатура Домашна Кујна Четка за Свеж Со попуст
1Pcs Повеќенаменски Прозорец Жлебот за Чистење со Четка Со Dustpan Виткање Четка Householding Тастатура Домашна Кујна Чистење Свеж Со попуст
20Pcs Зелена / Црвена Mirlon Абразивни Завршувањето на полски Влошки Магарешки Brite Кујна Чистење Подлога за Перење Јадење Свеж Со попуст
East 50 компјутери/многу Висок Квалитет Магија Сунѓерот Гумичка Меламнин Почиста Јадење Почиста за Кујна Канцеларија Бања Чистење Свеж Со попуст
1PC Longming Дома Мулти-цел Чиста Четка за Чистење на Тепих,Кревет и Облека,Рачна Правосмукалка/Четка за Чистење OK 0152 Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА/Пар Мек и Леплив Нога Влошки Нозе Налепници Stick На Стапалата Флексибилни Нозе Заштита Дома Плажа Заштита Резерви Свеж Со попуст
1Pc Тастатура Cleaning Tool Магија Гел Иновативни Супер Прашина Почиста Висока Технологија за Чистење Соединение Гел За Компјутер Свеж Со попуст
Практична Мини Microfibre Очила Почиста Protable Microfibre Очила За Сонце Eyeglass Спектакл Избрише Чистење Алатки Случаен Свеж
3pcs Памук Партал Да Прашина Ткаенина за Чистење Чисти Партали Магија Крпа Кујнски Крпи Прозорец Tablecloth Измијте Перење Стакло Свеж Со попуст
1PC LONGMING ДОМА Нови Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Може да Ѓубре Сад ВРВОТ OK 0176 Свеж
1PC LONGMING ДОМА Нови Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Може да Ѓубре Сад ВРВОТ OK 0176

Опис : Член име : Корпа за ОтпадоциМатеријал : ПП ПластичниБоја : зелена,сина,црвена,белаГолемина : 21x13.5x14cm

DEN 186.24
Долго Дрво Се Справи Со Наежвам Коњ Коса Четка Чевли Се Подигне Полски Сјај За Чистење Dauber C 42 Свеж
Долго Дрво Се Справи Со Наежвам Коњ Коса Четка Чевли Се Подигне Полски Сјај За Чистење Dauber C 42

ОписAnswer : ___________________________ Note : општа цел четка за чистење и полирање на чевлите, Дрво база, удобно да се одр

DEN 55.68
Windows / огледала / кат /автомобил чистење со четка,мулти-цел спреј за чистење стакло,кујнски прибор куќа чистење, Свеж Со попуст
Чистење Лепак Почиста Прашина Лигави Гел За Тастатура Избрише Соединение Лаптоп сунѓерот производи за Чистење Алатки D Свеж Со попуст