3pcs! Бела LED Авто Автомобил Читање Внатрешни работи Светлина Панел Купола Светилка За КИА РИО К2 2006-2012/Hyundai Solaris Акцент

3pcs! Бела LED Авто Автомобил Читање Внатрешни работи Светлина Панел Купола Светилка За КИА РИО К2 2006-2012/Hyundai Solaris

25 %

DEN 337.00

DEN 449.28

Свеж

Во магацинот


3x Автомобил, Светлата за Читање Купола LED Светилки Внатрешни работи Белата Боја е Погодна За КИА РИО К2 2006-2012/Hyundai Solaris Акцент
Главни Карактеристики :
- Може да се користи како читање светлина
- Инсталиран Едноставно, Добар Изглед и Комунални
- Заштеда на енергија, стабилни перформанси
- Не филамент структура, ниска температура, контрола на возило коло не е лесно оксидација
- Зелена и еколошки-пријателски производи, безбеден и сигурен
Спецификации : Функција :
- Може да се користи како читање светлина
- Инсталиран Едноставно, Добар Изглед и Комунални
- Заштеда на енергија, стабилни перформанси
- Не филамент структура, ниска температура, контрола на возило коло не е лесно оксидација
- Зелена и еколошки-пријателски производи, безбеден и сигурен Напон : DC12 V светла Боја : Бела Светлина Извор на Моќ : 9 W Материјал : Алуминиумски + КОЧАН Извор на Светлина : 5050 Приклучок Тип : Festnoon Купола Тип на LED : 34 SMD Електрична Струја : 0.5 Работен Живот : 50000 часа Тип на Светлосен Извор : LED Пакет Тежина : 48(g) / 1.69(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 100(mm)*80(mm)*30(mm) / 3.94(во)*3.15(во)*1.18(во) Мало Пакување : Да, Општо Кутија EPC_CLT_03 T Пакет Вклучува :
3 x Автомобил, Светлата за Читање
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Wattage: 9W
Бренд Име: DUOXINGZHE
Објектот Тежина: 48G
Тип На Објект: Светлата За Читање
Гаранција: 1 година
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Извор На Светлина:
Тип Socket:
Работен век:

Додатоци на производи

4x6 12 LED Супер Светло 12V-24V Led Strobe неутрална Светлина Полицијата Трепка Lightbar Решетката Камион Светилник LED Светлата Свеж Со попуст
D1S D1R D2S D2R HID Xenon Светла Баласт Контролен Модул ЕКИ 63126938561 6938561 6237219 За Ауди BMW Citroen Седиште ФОЛКСВАГЕН Свеж
D1S D1R D2S D2R HID Xenon Светла Баласт Контролен Модул ЕКИ 63126938561 6938561 6237219 За Ауди BMW Citroen Седиште ФОЛКСВАГЕН

Гаранција1.Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.Контактирајте со насВашето пребарување се добре

DEN 1512.00
1 Пар Халоген H15 12V Сијалица 15/55W Дење Работи Светилка & Висок Греди Супер Бела Халоген светилка Светла Свеж Со попуст
1 Пар Халоген H15 12V Сијалица 15/55W Дење Работи Светилка & Висок Греди Супер Бела Халоген светилка Светла

1 Пар Халоген H15 12 V Сијалица 15 / 55 W Дење Работи Светилка & Висок Греди Супер Бела Халоген светилка СветлаС

DEN 592.00 623.52
2X 6-LED 12V Автобус Ван Брод Приколката на Камион Страна Маркер Опашка Светлина Светилка Жолта/Amber Свеж Со попуст
2X 6-LED 12V Автобус Ван Брод Приколката на Камион Страна Маркер Опашка Светлина Светилка Жолта/Amber

100% сосема нов и висок квалитет на Тема : Лесно да се инсталира, долготраен и издржливВодоотпорен, сигуре

DEN 73.00 81.12
Safego 10pcs Festoon Canbus C5W 36mm 39mm 42mm LED Купола светлина Грешка Слободен 3 SMD 5050 12V ДОВЕДОА автомобил светла Табличка Свеж Со попуст
Safego 10pcs Festoon Canbus C5W 36mm 39mm 42mm LED Купола светлина Грешка Слободен 3 SMD 5050 12V ДОВЕДОА автомобил светла Табличка

Вграденво предупредување canceller Тоа може да се избегне проблемот со Предупредување Грешки, прекумерна т

DEN 194.00 258.72
3157 Оптоварување Сијалица Sockets Подигнат Жица LED Светло Штекер Автомобилот 3157 Plug-Сиднеј Свеж Со попуст
3157 Оптоварување Сијалица Sockets Подигнат Жица LED Светло Штекер Автомобилот 3157 Plug-Сиднеј

Ние го цениме вашето трпение ако не се примени предмети во 30 дена(руски клиенти може да ви треба повеќе т

DEN 164.00 297.60
Safego 48W LED РАБОТА светлина 12V OFF ROAD 4X4 трактор КАМИОН 24V МОТОЦИКЛ ATV теренски магла светилка 48W LED Работи ВОЗЕЊЕ Свеж Со попуст
Safego 48W LED РАБОТА светлина 12V OFF ROAD 4X4 трактор КАМИОН 24V МОТОЦИКЛ ATV теренски магла светилка 48W LED Работи ВОЗЕЊЕ

Спецификација : Моќност : 48 WНапон : 932 VТеоретски Lumens Излез : 4800 LMОперативен Lumens Излез : 3600 LMLED : 16pcs*3 W (Epista LED)

DEN 720.00 1200.00
Tcart 2 парчиња 5730 чип ЗА ФОЛКСВАГЕН T5 T6 Транспортерот 2010 - 2015 LED светилки drl Светлата Надградба Светилки МЕГА СВЕТЛА Свеж Со попуст
2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge Свеж Со попуст
2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge

Опис : Овој оглас е за пар на 2504, PSX24 W висока powet XBD супер LED светла за Магла светлина светилки drl.Оваа сијал

DEN 618.00 882.24
7inch 18W LED Еден Ред, Работа Светлина Бар Место / Поплава Зрак ТЕРЕНСКИ ВОЗЕЊЕ СВЕТИЛКА АТВ SUV 4X4 4WD UTV Камион Брод 12V Свеж Со попуст
Tcart 6 X ErrorFree Автомобил LED Светла Возилото Внатрешни работи Мапата Купола Вратата Светла Комплет Пакетот за nissan almera Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Без сијалица Задниот Браник Магла Светлина Опашка Магла светилка за Субару XV 2012-2014 Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Без сијалица Задниот Браник Магла Светлина Опашка Магла светилка за Субару XV 2012-2014

1 КОМПЈУТЕР Без сијалица Задниот Браник Магла Светлина Опашка Магла светилка за Субару XV 20122014БЕЗ СИЈАЛИ

DEN 2031.00 2207.52
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола Свеж Со попуст
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола

* Не Го Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат! *Гаранција : Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИН

DEN 325.00 383.04
ЗДРАВО EOVO Вистинска Моќ 5D 4 6.5 9.5 12 17 инчен LED Светло Бар Теренски Брод Автомобил Трактор Камион 4x4 SUV АТВ Возење Свеж Со попуст
ЗДРАВО EOVO Вистинска Моќ 5D 4 6.5 9.5 12 17 инчен LED Светло Бар Теренски Брод Автомобил Трактор Камион 4x4 SUV АТВ Возење

За Германија Магацин : 1 Објектот цена вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ увоз / GST 2 Без било царинск

DEN 719.00 719.04
Автомобил LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Touareg 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-стил, Предниот Браник ДОВЕДОА Автомобил Магла Свеж
10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ BAX9S H6W LED Светилки 8 5730 SMD Читање Страна Маркер Светлина Вратата Табличка Светилка DC 12V за Автомобил Свеж Со попуст
10 КОМПЈУТЕРИ/Многу BA9S T4W Автомобил LED Светилки 8 SMD 5730 Читање Страна Маркер Светлина Табличка Вратата Светилка 12V Топло Свеж Со попуст
iJDM 1156 LED Canbus BA15S P21W S25 32 led 3030 Чипови 6000K Белата Црвено Жолта Кочница Светла за Рикверц Светилка светилки Свеж Со попуст
iJDM 1156 LED Canbus BA15S P21W S25 32 led 3030 Чипови 6000K Белата Црвено Жолта Кочница Светла за Рикверц Светилка светилки

Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинс

DEN 811.00 911.52
2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2004 2005 2006 2007 2008 Автомобил-Стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светлина Светилка Repeater Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Супер Светло Festoon C5W C10W Авто Автомобил Купола Вратата Табличка Читање Извор на Светлина 12V Сијалица 31mm КРИ Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6 Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6

HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3 SMD 5050 LED Табличка Светлина CanbАвто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6Спе

DEN 533.00 666.24
Супер Светло! 2 ПАРЧИЊА/Многу H3 КОЧАН 24 SMD Магла Светлина Инструмент Осветлување Возење Led Светилка Магла Зрак 12V 24 КОЧАН Свеж Со попуст
2X 4INCH автомобил 48W LED РАБОТА светлина 12V led трактор работа светла led возење light off road 4X4 магла светилка 48W led Свеж Со попуст
2X 4INCH автомобил 48W LED РАБОТА светлина 12V led трактор работа светла led возење light off road 4X4 магла светилка 48W led

*30000 часа погоре живот тимОва ДОВЕДЕ работа светлина, може да се обезбеди светла и висок Интензитет на св

DEN 1246.00 2395.20