Адвокатско Батерија Бричење Машина Електрични Хлапак Жилет Сечилото Епилатор Електрични Коса Тример/Barbeador Eletrico Мажите RCS09 S40

Адвокатско Батерија Бричење Машина Електрични Хлапак Жилет Сечилото Епилатор Електрични Коса Тример/Barbeador Eletrico Мажите

38 %

DEN 770.00

DEN 1242.24

Свеж

Во магацинот


Адвокатско Батерија Бричење Машина Електрични Хлапак Жилет Сечилото Епилатор Електрични Коса Тример/Barbeador Eletrico Мажите SKU : RCS09 Овој Коса clipper користете водич чешел за да ја скрати косата еднакво на должината на 4,7,10, 13,16 / 18, 21, 24, 27, 30 мм не Бара дополнителни чешли поставите бирање и да почне кроење. Излезна СТРУЈА 3 V 80m A. Адаптер за полнење Влезен напон AC : 200-240 V . Функција : Пригоден големина. Прецизно сечење. Рационализација дизајн. има 5 сечење должина. можете да изберете за сечење должина, како сакате. Сечење Должина : Чешел 1 : 4,7,10, 13,16 Чешел 2 : 18, 21, 24, 27, 30 може да се прилагоди за да ви дадат различни сечење должина, едноставно со лизгачки чешел за да го посакуваното прилагодување. Answer : ___________________________ Note : Кина склад pacakge со безбедноста меур торба . Русија склад pacakge со оригинална кутија . Пакет : коса тример Коса Clipper 1 Косата со чешел полнење адаптер( со адаптер бидат испратени во зависност од вашата земја стандард ) Чистење со четка 2 x Ограничен Чешел
За превозот и ни 1 Намалувањето на превозот клиенти, не грижете се тоа . пакетот не фактура или промоции . 2 Работно време : понеделник-петок (Пекинг Време : 9 : 00-18 : 00) 3 ние обично брод објект во рамките на 1-2 работни денови . 4 Ние ќе одговориме на вашите messager во 1 работен ден . Ве молиме да забележите тоа . 5 царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект со пониска вредност. Ако сакате да се изјасни за специјална цена , ве Молиме да ни Остават некоја белешка кога цел објект . 6 никаков проблем , ве молиме контактирајте со нас на прво време , Ние ќе се справи со тоа за што побрзо . Ве молиме не го отвори спорот или ни остави лош повратни информации Пред да контактирате со нас .

Тип На Објект: Косата Тример
Бренд Име: Kemei
Големина: Approx.13cm
Материјал: Пластични
Стоковните Квалитет, Сертификација: CE
Број На Модел На: RCS09
боја: Сив+Сребро.
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes
напон : 200-240V
функција 1: Ние ќе брод соодветен адаптер со вашата земја .
Време на полнење : 8 часа
Работно време : 40-60 минути
Чистење начин : Целото тело е перат

Додатоци на производи

висок квалитет на Возрасни Деца Neti Тенџере Стандард Носната Носот се Мијат Јога Detox Синус Алергии Олеснување Исплакнете Свеж Со попуст
CHJ Електрични Коса за Сечење Машина За домашно Милениче Коса Тример Професионални Коса Clipper За Куче Електрични Животинско Свеж Со попуст
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова Свеж
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова

ПРИТИСНИ копче за пуштање за замена на делови, интерфејс користи ротирачки дизајн, кои ќе ви помогнат че

DEN 1435.20
3 во 1 Коса Виткање Машина Конус +Цилиндрични Замена Виткање Стапче Електрични Керамички Влакна Curlers Ролки DIY Коса Стил Свеж Со попуст
Мини Розова Керамички Електронски Коса Straightener Железо Chapinha Зацврстување Брановидни Песна Коса Crimper Стил Алатки 100~240V Свеж Со попуст
Професионални Водоотпорен Електрични Коса Clipper Батерија Жилет Коса Тример Губење На Машина За Сечење Брада Trimer Дете Мажите Свеж Со попуст
Kissbeauty Пареа Коса Straightener Рамна Коса Железо Турмалин Керамички Пареа Коса Зацврстување Песна За Нега На Коса Стил Алатки Свеж Со попуст
Професионални Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример Титаниум Керамички Нож LCD Дисплеј Салон Губење на Машина за Сечење Свеж Со попуст
CkeyiN Професионални Коса Straightener Бранови Железо 220V-240V Брзо Рамен Зацврстување Брановидни Железо Коса Салон Стил Алатки Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

DEN 1152.00 1920.00
1Pc Црна ABS Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS Свеж Со попуст
1Pc Црна ABS Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS

Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YSКарактеристики : 100% сосема нов и в�

DEN 75.00 91.20
Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS Свеж Со попуст
Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : се користи за да Се младоженецот вашиот sideburns и мустаќи; �

DEN 72.00 96.00
Професионални Коса Curler Железо Ролки Керамички Виткање на Косата Песна Стапче LCD Дисплеј Коса Кадрава Железо Поколеба Моден Свеж Со попуст
RIWA Контрола на Температурата Професионални Коса Straightener Керамички Curler Коса, Пегла на Пареа Зацврстување Плоча Алатка Свеж Со попуст