НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2# 6# 10# 12# Долго месо тело Edinburgh кука за Бас мами

НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2 6 10 12 Долго месо тело Edinburgh

5 %

DEN 148.00

DEN 156.00

Свеж

Во магацинот


НОВИ 4sizes 20pcs/пакет Бас грешка летаат кука/ bucktail врзување широк gape куки No. 2# 6# 10# 12# Долго месо тело Edinburgh кука за Бас мами
Карактеристики : бас грешка кука специјално за bucktail врзување со широк gape
Спецификации : Долго месо тело Edinburgh стил, saltwater& свежа вода сите може да се користи.
Пакување : ние сме поделени големини во два дела, можете да одберете од опциите.
голема големина избрани(2# 6#,секоја големина 10pcs,вкупно 20pcs)
Мала големина избрани(10# 12#,секоја големина 10pcs,вкупно 20pcs)

боја: 2 големини големи, 2 мали големини
Тип: Бодликава Кука
Електрични или Не: упатство
Материјал: Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не: No
Позиција: Езеро
Со Скала или Не: No
Обликот: Долго Месо Тело
Бренд Име: Кралската Sissi

Додатоци на производи

5Pcs/многу Лажица Риболов Мами 4.2 cm 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки Еден BKK Кука 5 Свеж Со попуст
5Pcs/многу Лажица Риболов Мами 4.2 cm 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намамат Sequin Paillette Мамки Еден BKK Кука 5

5 Pcs / многу Лажица Риболов Мами Sequin Paillette Мамки 4.2 CM 5.6 g Тешко Лажица Мамка Метал Риболов Намами Со Една Ја

DEN 125.00 208.32
6pcs/многу T Опашка Мека Копачка 75mm 3g мека риболов намамат Стомакот отвори кука Гребло Опашка Мека Намамат вештачки намамат Свеж Со попуст
5pcs Висок квалитет на јаглероден челик убодни главата доведе главата кука 1.5 3.5 g g 5g бодликава риболов кука крап Риболов Свеж Со попуст
Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра Свеж Со попуст
Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато/Бронза Летаат Врзување Монистра

Maximumcatch 25 Парчиња 2,5 mm / 3.0 mm / 3.5 mm Волфрам Дијамант Дупчиња Зрнца Злато / Бронза Летаат Врзување Монистра​

DEN 218.00 218.40
Супер цена,3D очи,5 боја 6.5 СМ/8.4 Г пластични SHAD CRANKBAIT риболов тешко мамка мами,риболов кука бесплатен превозот Свеж
Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90FT 3/4/5/6/7WT Нимфата Летаат Линија Свеж
Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90FT 3/4/5/6/7WT Нимфата Летаат Линија

Maximumcatch Нимфата Летаат Риболов Линија Тежина Напред Со Заварени Циклуси 90 FT 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 WT Нимфата Летаат

DEN 739.20
Maximumcatch Висок Квалитет 8ft 5wt 3sections Летаат Род Транспарентен Fiberglass Риболов Прачка Со Cordura Цевка Свеж
Maximumcatch Висок Квалитет 8ft 5wt 3sections Летаат Род Транспарентен Fiberglass Риболов Прачка Со Cordura Цевка

Maximumcatch Висок Квалитет 8ft 5wt 3sections Летаат Род Транспарентен Fiberglass Риболов Прачка Со Cordura ЦевкаДолжина : 8 FT

DEN 3504.00
JOSHNESE 50pcs/торба Нерѓосувачки Челик Кука Брзо Клип за Заклучување Snap Вртливата Солидна Прстени Безбедност Прилепува Риболов Свеж Со попуст
Goture Рок Риболов Додатоци Кутија Swivels Убодни Кука Sinker Лебди Монистра Клип Доведе Крап Риболов Додатоци Кутија Риболов Свеж Со попуст
HENGJIA 14.8 G доведе убодни главата Ray Ray мамка мами Пената Ray Ray мамка мами мамка sinker SB006 Фабрика мамки за риболов Свеж
Преносни Риболов Залак Аларм Индикатор Зелено Светло Светилка Не ' Рѓосувачки Челик Закачалка Сексуално Развратен Човек Риболов Свеж Со попуст
12 Снопови Лигњи Намамат Теми Риболов Намамат Силикони Нозе Забрането Боја Бисер Шушка Лигњи Намамат Тема Вештачки Мамки Мека Свеж Со попуст
10Pieces Риболов Лажица Намамат Treble Пердув Кука Фабрика жица мамки бел пердув 10g 15g 21g 25g 28g 40g 50g Свеж Со попуст
10Pieces Риболов Лажица Намамат Treble Пердув Кука Фабрика жица мамки бел пердув 10g 15g 21g 25g 28g 40g 50g

бел пердув : 25g,покрај тоа,.бел пердув кука : 7g, 10g, 15g, 21g, 25.gred пердув кука : 7g, 10g, 15g, 21g, 25g се исто така saling во н

DEN 479.52
Noeby Minnow Мамка 110mm40g Sinking0.2-2.5 m VMC Кука Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Souple Луис Свеж Со попуст
Noeby Minnow Мамка 110mm40g Sinking0.2-2.5 m VMC Кука Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Souple Луис

Noeby Minnow Мамка 11cmm / 40g Тоне 0.22.5 m Treble VMC Кука Тешко Риболов Намамат Iscas Вештачки Став Pesca Leurre Peche Souple Специфик

DEN 262.00 513.12
SEALURER Молив Тешко Мамка Wobbler Лебди 22g 11.5 cm Риболов Мами Пластични Риба Крап Pesca Isca Crankbait се Справи со 1pcs/многу Свеж Со попуст