4pcs MG996R 55g Метал Опрема вртежен момент Дигитални Серво 15KG за RC Хеликоптер Автомобил Робот ОЕМ

4pcs MG996R 55g Метал Опрема вртежен момент Дигитални Серво 15KG за RC Хеликоптер Автомобил Робот ОЕМ

6 %

DEN 1037.00

DEN 1103.52

Свеж

Во магацинот

WORLDWIDESHIPPING.
Напојување : Преку Надворешен Адаптер или приемник
Стабилна и Шок Доказ. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само shipto потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само shipto потврди цел адреси. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако вратени предмети, појави, Мора да бидат во нивната оригинална состојба( пакување) и мора да биде обезбедување на нас со превозот следење на број!
1.14 дик/60degree(6v)
- Оперативен напон : 4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако објектот е неисправен или оштетен ,ве молиме контактирајте со нас веднаш 2. WORLDWIDESHIPPING.Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.17 дик/60degree(4.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги ,што ќе биде голем поттик за нас! 3.Ако објектот е неисправен или оштетен ,ве молиме контактирајте со нас веднаш 2.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги ,што ќе биде голем поттик за нас! 3.Ако вратени предмети, појави, Мора да бидат во нивната оригинална состојба( пакување) и мора да биде обезбедување на нас со превозот следење на број!
1.Ние ќе брод објектот во рок од 5 работен ден по добивате вашата исплата. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.2 V
- Температура опсег : 0 - 55
- Мртов бенд ширина : 5us
- Опрема Тип : Сите Метални Брзини
- Wire конектор : Тешки, 11. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, pleasemake тоа сигурни дека вашата адреса за е точно.81" (300мм)
Пакетот Вклучува :
MG996 R Метал Опрема Серво x4
Серво додатоци ( грб, horm) x4
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2.Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, pleasemake тоа сигурни дека вашата адреса за е точно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само shipto потврди цел адреси.Ние ќе брод објектот во рок од 5 работен ден по добивате вашата исплата. WORLDWIDESHIPPING.Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
100% сосема нов
Одлично за камион, Брод, Тркачки Автомобил, Роботот, Хеликоптер, Авион, и робот.

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs: Серво Додатоци
Број На Модел На: MG996R
За Возило Тип: Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци: опрема
Материјал: Метал
Технички параметри: Вредност 3
Четири тркала Атрибути: серво
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: серво
Алатка Материјали: серво

Додатоци на производи

AXSPEED Sandbag За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 Axial SCX10 90027 90046 JKD90 РК Качување Автомобил Надградба Гарнитури Делови Свеж Со попуст
AXSPEED Sandbag За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 Axial SCX10 90027 90046 JKD90 РК Качување Автомобил Надградба Гарнитури Делови

Нови Пристигнување Sandbag За 1 / 10 TRAXXAS TRX4 TRX4 Axial SCX10 90027 90046 JKD90 РК Качување Автомобил Надградба Гарнитури Дел

DEN 260.00 399.36
TCB РК LiPo Батеријата 3s 11.1 v 2200mah 2600mah 3500mah 4200mah 5200mah 10000mah 25C 35C за РК авион РК автомобил РК брод 3S Свеж Со попуст
TCB РК LiPo Батеријата 3s 11.1 v 2200mah 2600mah 3500mah 4200mah 5200mah 10000mah 25C 35C за РК авион РК автомобил РК брод 3S

3 S 11.1 V TCB РК LiPo Батерија 25 C 35 CСпособен за максимален непрекинат празнење стапки до 25 C и 35 C, ставањето на о

DEN 807.00 960.48
10pcs 100mm 150mm 2.4 G Приемник Антена IPEX Порта За FRSKY JR Свеж Со попуст
10pcs 100mm 150mm 2.4 G Приемник Антена IPEX Порта За FRSKY JR

Опис : Предмет : 2.4 G приемник АнтенаФреквенција : 2400 ~ 2500 MHzS W R : помалку од 2.0Антена Стекнат : 0d BiПоларизаци

DEN 59.52
Најновите BX100 1-8S Lipo Батеријата Напон Тестер Низок Напон Ѕвончето Аларм Тајна со Двојна Јазик F18255 Свеж
Најновите BX100 1-8S Lipo Батеријата Напон Тестер Низок Напон Ѕвончето Аларм Тајна со Двојна Јазик F18255

BX100 18 S Lipo Батеријата Напон Тестер / Низок Напон Ѕвончето Аларм / Батеријата Напон Тајна со Двојна Јазик

DEN 66.24
RadioLink RC4GS 2.4 G 4CH Пиштол Контролер Предавателот + R6FG Приемник ЖИРО Внатре за РК за Автомобил и Брод Свеж Со попуст
RadioLink RC4GS 2.4 G 4CH Пиштол Контролер Предавателот + R6FG Приемник ЖИРО Внатре за РК за Автомобил и Брод

Radio Link RC4 GS 2.4 G 4 CH Пиштол Контролер Предавателот + R6 FG Gryro Внатре Примачот за Автомобил и Брод Спецификации

DEN 2156.00 2395.20
Најмалите Мини Двојна ГЛОНАСС+GPS BN-180 Микро Двојно GPS Антената Модул UART TTL За CC3D F3 Лет Контролер РК Multicopter DIY Свеж
4 Парчиња/Set РК 1:10 Автомобил Гума Роботот 2.2 Инчен Роботот Гуми 40mm Тркала Axial Рок Racer Роботот За РК Beadlock Тркала Свеж Со попуст
4 Парчиња/Set РК 1:10 Автомобил Гума Роботот 2.2 Инчен Роботот Гуми 40mm Тркала Axial Рок Racer Роботот За РК Beadlock Тркала

4 Парчиња / Set РК 1 : 10 Автомобил Гума Роботот 2.2 Инчен Роботот Гуми 40mm Тркала Axial Рок Racer Роботот За РК Beadlock Т

DEN 1296.00 2159.04
TRAXXAS X-MAXX се тркалаат кафез рол бар голема моќ бар школка верзија за рк автомобил тело рамка школка за заштита 8s/6s Свеж Со попуст
MOS РК Авион LiPo Батеријата 3S 11.1 V 3300mAh 30C за РК Летало Автомобил Резервоарот Батерија 3s Li-ion Батерии Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
пред хаб превозникот 2pc 66007 baja пред хаб превозникот за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км Свеж
пред хаб превозникот 2pc 66007 baja пред хаб превозникот за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км

Внимание : Нашата продавница мини цел е Објект : пред хаб превозникот 2pc 66007 bajaПовратни информации : Ако и

DEN 336.00
НОВИ PDB XT60 Енергија Дистрибуција на Одборот Со БЕК 5V & 12V 2oz Бакар За GEPRC Леопард LX5 220 QAV-X RC Quadcopter Летало Свеж
Топла Продажба Конкавни И Конвексни Антена Општо За Рк Автомобил, Авион, Брод Свеж Со попуст
Топла Продажба Конкавни И Конвексни Антена Општо За Рк Автомобил, Авион, Брод

Опис : Тоа е антена за рк играчки.можете да изберете тип што треба.тип антена дијаметар / mm навој дијамета

DEN 61.00 110.88
HSP РК Автомобил 32cc Мотор За Гас Нитро Тркачки Автомобил НЕМА.1E37F32CC Свеж
HSP РК Автомобил 32cc Мотор За Гас Нитро Тркачки Автомобил НЕМА.1E37F32CC

Спецификација Структура Тип на Еден цилиндар, двемозочен удар, ветер ладење Раселување(ml.) 31.9 Цилиндар д

DEN 8112.00
JMT Јаглероден Челик Вратило Тенок Челик Опрема Вратило DIY четири тркала Автомобил RC Модел Авиони Додатоци многу големина Свеж Со попуст
Кул 777-220 27MHz Радио Контрола Голема Брзина Серија РК Hovercraft Брод Брод Модел Детска Играчка Подарок-Избрани Боја Свеж Со попуст