Starlight движат зрак 5r 200w зрак крушка светилка со баласт напојување

Starlight движат зрак 5r 200w зрак крушка светилка со баласт напојување

DEN 1728.00

Свеж

Во магацинот


ние НЕ упатство за инсталација откако ќе добиете пакет, ви благодариме за љубезно разбирање!
Ние Starlight е производителот на зрак светилка повеќе од 10years во Кина, стоки на залиха, место ред се чувствуваат слободни!
светилка модел : 5 R
моќност : 200 W
цена = 5 R светилка + 200 W баласт (напојување) :
фотографии само за референца, различен изглед зависи од производот време, случаен испорака .
Технички Параметар на 5r светилка :
Модел Нема Моќ
Светлината Центар
(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W
46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 300 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Било
Ние може да обезбеди
2 R/ 5 R/ 7 R/ 15 R итн.
оригиналниот 5 R 200 W движат зрак светилка/ сијалица со напојување за Philips $49.5 кога 10pcs US$ 55.00 /парче
оригиналниот 5 R 200 W движат зрак светилка/ сијалица за Philips $40.5 кога 10pcs US$ 45.00 /парче
Starlight 5 R 200 W СВЕТИЛКА движат зрак 200 светилка 5r зрак 200 5r метал halide светилки msd platinum 5r светилка US$ 38.00 /парче
Starlight 7 R 230 W Метал Halide Светилка движат зрак светилка со напојување/ батерија US$ 58.00 /парче
Starlight 7 R 230 W Метал Halide Светилка движат зрак светилка 230 зрак 230 СИРИУС HRI230 W US$ 45.00 /парче
Starlight 15 R 330 W Метал Halide Светилка зрак lamp производител на големо US$ 50.00 /многу
парчиња / многу
Starlight 15 R 330 W Метал Halide Светилка зрак светилка со висок квалитет US$ 85.00 /парче

Број На Модел На: 5r 200w зрак светилка
Тип На Светилка: компатибилен светилка со баласт

Додатоци на производи

за LG 42inch LCD заднинско осветлување 6637L-0017A PPW-HL42DC LC420DUN 6916L-1120A 1121A 1122A 1123A 1set=12piece R1+L1 Должина Свеж Со попуст
за LG 42inch LCD заднинско осветлување 6637L-0017A PPW-HL42DC LC420DUN 6916L-1120A 1121A 1122A 1123A 1set=12piece R1+L1 Должина

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
Автоматски се Повлече Надолу Beamer Проектор Екран 120 Инчен 3D Кино Електрични Проекција на Екран 4:3 Најдобра Цена За на Училиште, Свеж Со попуст
проектор светилка VLT-HC5000LP за МИЦУБИШИ HC4900 HC4900W HC5000 HC5000BL HC5500 HC6000 HC6000BL NSH180W Свеж
проектор светилка VLT-HC5000LP за МИЦУБИШИ HC4900 HC4900W HC5000 HC5000BL HC5500 HC6000 HC6000BL NSH180W

светилка модел : VLTHC5000 LPмоќност : NSH180 Wсе работи за МИЦУБИШИ : HC4900 HC4900 W HC5000 HC5000 HC5000 BLHC5500 HC6000 HC6000 HC6000 BLживоте

DEN 2400.00
Двојно заштитените Potentiometer PCB за ALPS27 6pcs/Многу и 16 Тип 100K 50К 10K Не Вклучувајќи Potentiomete HIFI DIY Бесплатен Свеж Со попуст
Двојно заштитените Potentiometer PCB за ALPS27 6pcs/Многу и 16 Тип 100K 50К 10K Не Вклучувајќи Potentiomete HIFI DIY Бесплатен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

DEN 298.00 331.20
проектор голи светилка EP7640ILK DT00401 за 3M MP7640i Свеж
проектор голи светилка EP7640ILK DT00401 за 3M MP7640i

Компатибилен EP7640 ILK проектор светилки&проектор светилки без домувањеСВЕТИЛКА за Дел БР : EP7640 ILK / DT00401Про

DEN 1440.00
Преносни 100inch широк екран 16 Од 9 Повлече До Пред Проекција на Екранот Одговараат За Статистика Продавница Спалната соба Свеж Со попуст
Компатибилен проектор светилки сијалица, СП.8EH01GC01/BL-FU185A за Optoma ES526 EX526 EX531 EX536 ET766XE HD66 HD67 HD600X СРЕЌЕН Свеж Со попуст
Компатибилен проектор светилки сијалица, СП.8EH01GC01/BL-FU185A за Optoma ES526 EX526 EX531 EX536 ET766XE HD66 HD67 HD600X СРЕЌЕН

Тип : Компатибилни Проектор светилка (CB)Дел Број : BLFU185 AКомпатибилен со : HD66 HD67 HD6700 HD6720 HD67 N HW536 PRO150 S PRO250 X PRO3

DEN 758.00 891.84
Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL-5009-S / HSCR 200W За JV C DLA-RS1 / DLA-RS1U / DLA-RS2 / DLA-RS2U Свеж Со попуст
Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL-5009-S / HSCR 200W За JV C DLA-RS1 / DLA-RS1U / DLA-RS2 / DLA-RS2U

Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL5009S / HSCR 200 W За JV C DLARS1 / DLARS1 U / DLARS2 / DLARS2 UБрој на модел : BHL5009

DEN 3557.00 3744.00
TLP-XC2500AU TLP-XD2700 TLP-X3000A TLP-XC3000A TLP-XD3000A TDP-T100 Проектор светилка за Toshiba TLPLW11 / TLP-LW11 ( SHP99 Свеж
TLP-XC2500AU TLP-XD2700 TLP-X3000A TLP-XC3000A TLP-XD3000A TDP-T100 Проектор светилка за Toshiba TLPLW11 / TLP-LW11 ( SHP99

​светилка модел : TLPLW11 / TLPLW11 (SHP99)моќност : SHP230 Wсе работи за Toshiba : TLPX2000 TLPX2000 U TLPX2000 EDUTLPXC2000 TLPXD2000TLPXD2000 U TLPXD2000

DEN 1392.00
311-8943 / 725-10120 замена Проектор гола сијалица За Dell 1209S 1409X 1609WX 1609X со 180 дена гаранција Свеж
311-8943 / 725-10120 замена Проектор гола сијалица За Dell 1209S 1409X 1609WX 1609X со 180 дена гаранција

Опис : 1.Дел No : 3118943 / 725101202 Тип : Компатибилни Голи Светилка3 Време на испорака : рок од 23 дена4...

DEN 938.40
Замена на Проектор Светилка POA-LMP115 за SANYO ЛП-XU88 / ЛП-XU88W / PLC-XU75 / PLC-XU78 / PLC-XU88 / PLC-XU88W Проектори Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка POA-LMP115 за SANYO ЛП-XU88 / ЛП-XU88W / PLC-XU75 / PLC-XU78 / PLC-XU88 / PLC-XU88W Проектори

Светилка Спец : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модел : POALMP115Wattage : 220 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПро

DEN 1673.00 1761.12
Thinyou оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино pantalla proyector 120inch pulgadas 16:9 Проекција HD LCD LED DLP Свеж Со попуст
Thinyou оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино pantalla proyector 120inch pulgadas 16:9 Проекција HD LCD LED DLP

оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино 120inch 16 : 9 Проекција HD LCD LED DLP Проектор ЕкранотPS120169 Ф

DEN 727.00 1118.40
Проектор светилки сијалица, POA-LMP131 / 610-343-2069 / LMP131 за PLC-XU3001 PLC-XU355 PLC-XU355A PLC-XU300C PLC-XU350C XW60 Свеж Со попуст
Проектор светилки сијалица, POA-LMP131 / 610-343-2069 / LMP131 за PLC-XU3001 PLC-XU355 PLC-XU355A PLC-XU300C PLC-XU350C XW60

Тип : Компатибилни проектор светилка (CWH)Дел Број : POALMP131Компатибилен со : PLCXU3001 PLCXU355 PLCXU355 A PLCXU300 C PLCXU350 C PLCXW6

DEN 1224.00 1439.52
200W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 6000-6500K чиста бела/снежана Свеж Со попуст
200W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 6000-6500K чиста бела/снежана

200 W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 60006500 K чиста бела /

DEN 1140.00 1200.00
Замена на Проектор Светилка за SANYO PLC-XU73 / PLC-XU76 / PLC-XU83 / PLC-XU86 Проектори Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка за SANYO PLC-XU73 / PLC-XU76 / PLC-XU83 / PLC-XU86 Проектори

За било незадоволен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценк

DEN 2234.00 2352.00
компатибилен ЕТ-LAE900 за Panasonic PT-AE900 PT-AE900E PT-AE900U проектор крушка светилка Свеж
компатибилен ЕТ-LAE900 за Panasonic PT-AE900 PT-AE900E PT-AE900U проектор крушка светилка

светилка модел : ЕТLAE900одговара за Panasonic : PTAE900 PTAE900 E PTAE900 Uживотен век : прибл 2000hrsгаранција : 180 денови од до

DEN 960.00
Компатибилен Проектор светилка BENQ 5J.JC205.001/MW526/TW523P/TW526/MW526H/MW3009/MW529/MW571/TW539/MS504/MS512H/MS514H/MS521P/MS524 Свеж Со попуст
Компатибилен Проектор светилка BENQ 5J.JC205.001/MW526/TW523P/TW526/MW526H/MW3009/MW529/MW571/TW539/MS504/MS512H/MS514H/MS521P/MS524

Pureglare Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BENQ MW526, TW523 P, TW526, MW526 H, MW3009, MW529, MW571, TW539, MS504, MS512 H, MS514 H, MS

DEN 3085.00 3247.20
ELPLP78 Замена Проектор Светилка за EPSON EB-955W 965 S18 SXW03 SXW18 W18 W22 PowerLite 1222 PowerLite 1262W/1263W ГРАНД Свеж Со попуст
ELPLP78 Замена Проектор Светилка за EPSON EB-955W 965 S18 SXW03 SXW18 W18 W22 PowerLite 1222 PowerLite 1262W/1263W ГРАНД

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : ELPLP78 / V13 H010 L78Компатибилен со : ИОX03 ИОX18 ИОX20 ИОX24 ИО

DEN 1130.00 1329.60
100piece/многу за поправка Konka Changhong Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото SMD Led диоди 3V 2835 Ладно бела емитуваат светлина Свеж Со попуст
100piece/многу за поправка Konka Changhong Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото SMD Led диоди 3V 2835 Ладно бела емитуваат светлина

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
Universal ДОВЕДЕ Проектор Таванот Планината 15KG Монтирање на Ѕид Заградата Внатрешни работи Преку Кабел Држач За Пропелер Виси Свеж Со попуст
Висок квалитет на ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 проектор светилка ELPLP54 V13H010L54 Свеж Со попуст
Висок квалитет на ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 проектор светилка ELPLP54 V13H010L54

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

DEN 1192.00 1296.00
Starlight 5R 200W СВЕТИЛКА движат зрак 200 светилка 5r зрак 200 5r метал halide светилки msd platinum 5r светилка Свеж
Starlight 5R 200W СВЕТИЛКА движат зрак 200 светилка 5r зрак 200 5r метал halide светилки msd platinum 5r светилка

ние НЕ упатство за инсталација и не нудат параметри откако ќе се добие светилки, ви благодариме за љубез

DEN 960.00
компатибилен ЕТ-LAE900 за Panasonic PT-AE900 PT-AE900E PT-AE900U проектор крушка светилка со домување Свеж
компатибилен ЕТ-LAE900 за Panasonic PT-AE900 PT-AE900E PT-AE900U проектор крушка светилка со домување

светилка модел : ЕТLAE900одговара за Panasonic : PTAE900 PTAE900 E PTAE900 Uживотен век : прибл 2000hrsгаранција : 180 денови од до

DEN 1344.00
Проектор Крушка Светилка RLC-019 RLC019 за VIEWSONIC PJ678 со домување Свеж Со попуст
Проектор Крушка Светилка RLC-019 RLC019 за VIEWSONIC PJ678 со домување

Проектор крушка светилка RLC019 RLC019 светилка за VIEWSONIC Проектор PJ678 сијалица со домувањеH ID : Меркур Светилки

DEN 2218.00 2880.00
Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51 Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51

Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.Сега,имаме нашата фабрика,обезбеду

DEN 948.00 1248.00
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала Свеж Со попуст
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала

Опис Проектор Боја Боја Тркала Модел P1166 P1266 P1266i P1166 P P1266 P боја тркала Тип : Проектор Боја Тркала Замена пр

DEN 1878.00 2063.52
Starlight на замена на светилки за ELPLP58 за Epson EB-S9 ИО-S92 ИО-W10 ИО-W9 ИО-X10 ИО-X9 ИО-X92 ИО-S10 EX3200 EX5200 EX7200 Свеж
Starlight на замена на светилки за ELPLP58 за Epson EB-S9 ИО-S92 ИО-W10 ИО-W9 ИО-X10 ИО-X9 ИО-X92 ИО-S10 EX3200 EX5200 EX7200

http : / / www.aliexpress.com / store / product / projectorlampwithhousingELPLP58forEpsonEBS10EBS9EBW10EBW9EB / 402699_518227207.htmlсветилка модел : за ELPLP58 / V13 H010

DEN 1344.00
Замена на проектор светилка NP16LP за M260WS/M300/M300XS/M300XSG/M311W/M350X/M361X/NP-P350X/NP-UM300W/UM280/UM280X Happybate Свеж Со попуст
Замена на проектор светилка NP16LP за M260WS/M300/M300XS/M300XSG/M311W/M350X/M361X/NP-P350X/NP-UM300W/UM280/UM280X Happybate

Тип : Компатибилни СветилкаДел Број : NP16 LPКомпатибилен со : M260 WS / M300 / M300 XS / M300 XSG / M311 W / M350 X / M361 X / NPP350 X / NPUM300

DEN 937.00 1103.04