1pcs CPU ЛАДИЛНИК Заградата Плоча за AMD AM2/AM2+/НА3/НА3+/FM1/FM2/FM2+/940/939 се Инсталира за прицврстување на

1pcs CPU ЛАДИЛНИК Заградата Плоча за AMD AM2/AM2+/НА3/НА3+/FM1/FM2/FM2+/940/939 се Инсталира за прицврстување на

8 %

DEN 88.00

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Состојба : 100% Нови
Пакет : 1pcs
Било прашање за монтажа, го поздравуваме вашиот контакт.
Меѓународни Купувачот-ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот :
Ние брод преку : Регистрирани Хонгконг Пост Воздухопловната
Хонгконг Пост Воздух Парцели
Кина Пост Воздух Mail
Кина Пост Воздух Парцели
(бесплатен превозот) која има за следење на информациите кои се задржи на вашиот предмет повеќе побезбедно .
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Време на испорака :
Од воздухопловната : 1-2 недели да АЗИЈА,ЗАПАДОТ ЕВРА,и Северна Америка.
2-3 недели во Јужна Америка,Средниот исток,ИСТОК-ЕВРА и Африка.
Со ЕМС : 7-9 businessdays
Со DHL : 5-7 businessdays
Враќање :
Ако не ве молиме со нашиот објект за неговиот квалитет , ние може да ви даде целосна наплата
1 .Контактирајте со нас преку e-mail или Ali Express е центарот и да го одредите проблеми и производ услови ПРЕД да се потврди приемот на предмети на Aliexpress.com. Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.
2.Се отвори расправа за Aliexpress.com и да чекаат за известување.
3. Враќањето на производите во рок од 7 дена од денот на Ali Express' известување. На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.
4. Ние ќе им понуди размена, враќање или други соодветни аранжмани како што е договорено по добиеме вратени предмети.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls ни даде позитивни повратни информации (5stars).
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди. Ние beleive дека сè може да се реши веднаш преку комуникација.

Пакет: Yes
Линии: Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР: AMD
Бренд Име: cooltex
Број На Модел На: cpu ладилник заградата
Тип: Фан
Примена: Процесор
Фан Големина: 0 инчен

Додатоци на производи

LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN Свеж
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN

LGA3647 Тесен 2u серверот heatsink 36472 UCAN CPU ладилникСпецификација : 3647 2 U Тесен Heatsink за 2 U / 3 U / 4 U / работна Станица

DEN 1622.40
1pcs 120mm 120x120x25mm 12025 Топката Компјутер DC Ладење Случај Фан Heatsink 2Pin 24V Свеж Со попуст
1pcs 120mm 120x120x25mm 12025 Топката Компјутер DC Ладење Случај Фан Heatsink 2Pin 24V

PC компјутер heatsink cpu ладилник радијатор фан процесори моторни фан на Издувните гасови вентилатор, Вентил

DEN 405.00 460.32
Barrow 12V RGB 17w пумпа за Вода поставува вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-МИНИ Свеж Со попуст
NOKOTION СПС 450482-001 За HP Compaq 8710W 8710P Лаптоп плоча PM965 DDR2 17 инчи со графика слот Свеж Со попуст
NOKOTION СПС 450482-001 За HP Compaq 8710W 8710P Лаптоп плоча PM965 DDR2 17 инчи со графика слот

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

DEN 3374.00 3552.00
Бесплатен превозот Компјутер матична Плоча 19pin USB 3.0 Женски насловот за да 9pin USB 2.0 Машки порта конвертор картичка адаптер Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод

Intel® PRO / Безжична Мрежна Конекција е интегриран уред за Безжична LAN (WLAN) решение за Intel® Centrino® processor технол

DEN 98.00 118.56
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99 Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

DEN 296.00 336.00
Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink ладење вентилатор за Panasonic СП-W7 T8 T9 W9 W8 W7 СП-T7 Y7 MCF-P03PAM05 2PIN MCF-P03PAM05-2A Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink ладење вентилатор за Panasonic СП-W7 T8 T9 W9 W8 W7 СП-T7 Y7 MCF-P03PAM05 2PIN MCF-P03PAM05-2A

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може

DEN 676.00 768.00
Bykski A-БЕС-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за AMD Radeon БЕС Свеж Со попуст
Bykski A-БЕС-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за AMD Radeon БЕС

Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека графичка картичка п

DEN 4637.76
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор Свеж Со попуст
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор

Gdstime DC 12 V 2 Pin Вентилаторот за Ладење 50x50x10mmПараметри : Димензии : 50x50x10mm Конектор : XH2.542 P Оценет Напон : DC : 12 V

DEN 270.00 306.72
Bykski A-AS39XDC3-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за Asus STRIX R9 390 DC3OC 8GD5 Свеж Со попуст
Bykski A-AS39XDC3-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за Asus STRIX R9 390 DC3OC 8GD5

започнетекрајот на Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека

DEN 4637.76
Новата Црна 523 Флопи Дискови Малку 5.25-Инчен Метална Школка Компјутер Шасија CD-ROM Диск Фиока за Складирање на Кабинетот Свеж Со попуст
5PCS 30x28x15 уво дупка теренот 40mm алуминиум легура топлина мијалник northbridge рутер чип радијатор/Топлина мијалник Чипсет Свеж Со попуст
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Свеж Со попуст
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор

DC 12 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm 5010s Ладење Heatsink РадијаторПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : 2pin2510Номин

DEN 224.00 263.52
CN-0RU477 0RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4W101.011 PM965 G84-601-А2 256M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Свеж Со попуст
CN-0RU477 0RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4W101.011 PM965 G84-601-А2 256M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР

CN0 RU477 0 RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4 W101.011 PM965 G84601А2 256 M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОРВе Молиме И

DEN 2964.00 3120.00
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 1.2 WБрзина

DEN 474.00 623.52
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК Свеж
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК

3 P JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РКТежина : 10g / еезПакување Вклучуваат : 5 компјутери1.Произ

DEN 306.72