оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

17 %

DEN 56.00

DEN 67.68

Свеж

Во магацинот


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,
Почитувани :
Ако навистина сакате вашите објекти, ние предлагаме дека ќе ви треба парче од влакна леќа платно :
34-37mm прстен адаптер лесно завртки на предната страна на било 34mm леќа, и ги претвора тема големината на објективот на темата големина од било која друга 37mm додаток (како што филтри, капи, трепка и леќа конвертори).
Направен од висок квалитет на црна елоксирани алуминиумски (метал).
Боја : Црна.
Исклучително цврста и лесна. Специјално дизајниран за вашиот камера за тесна и безбедна одговара.
Не тетеравење или крст-провира.
Првиот број е секогаш објективот тема големина, вториот број е филтер за големината на додатокот. Ако првиот број е поголем, тоа е чекор надолу прстен. Ако првиот број е помал, тоа е чекор-up.
Еден мора да има додаток за да ја отклучите целосната потенцијал на вашата камера!
ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ЈА ВАШАТА КАМЕРА Е ОБЈЕКТИВ ТЕМА ГОЛЕМИНА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Овој комплет е компатибилен со 34 MM леќи само. Леќа големини се разликуваат, без оглед на камера марка или модел. Вашата камера е објектив тема големина ќе бидат означени некаде на објективот барел или печатени под вашиот објектив капа. Овој број е секогаш проследен и со "Ф" (дијаметар) симбол.
Почитувани,ние треба што знаете нашата служба на правила, следните за вашиот референца
Времето на Приемот на стоката
Со 25-35 ден 20%
35-50 ден 50%
50-65 ден 29%
65-90 ден 1%

Бренд Име: KEFU
Број На Модел На: 34-37MM
Компатибилен Бренд: КАНОН,NIKON,Pentax,Sony, Minolta,Сигма,Samsung,Fuji,Leica,Олимп,Panasonic,Кодак
боја: Црна
Чекори Нагоре/Надолу за да: 37mm
Материјал: Метал

Додатоци на производи

Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8 Свеж
Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8

Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Sams

DEN 246.24
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-25мм 58-25мм 58 25 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-25мм 58-25мм 58 25 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 65.00 79.68
Висок Квалитет ЕТ Тока-60II на камерата Леќи на Камерата Хауба за EF 75-300мм EF 90-300 mm EF 55-250 мм И-60II Petal Тока на Свеж Со попуст
Висок Квалитет ЕТ Тока-60II на камерата Леќи на Камерата Хауба за EF 75-300мм EF 90-300 mm EF 55-250 мм И-60II Petal Тока на

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Нашата цел е задоволств

DEN 51.00 69.12
14in1 dslr фото Објектив Филтер 55мм Поставите Адаптер Прстен за Nikon AF-СТР DX 18-55мм f/3.5-5.6 G НОВИ Леќи Свеж
14in1 dslr фото Објектив Филтер 55мм Поставите Адаптер Прстен за Nikon AF-СТР DX 18-55мм f/3.5-5.6 G НОВИ Леќи

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас превозот од DHL, нормално породување : во рок од 10 дена Rotate,

DEN 767.52
За Canon FD Објективот на EF на камерата Леќи на Камерата Адаптер Прстен со Исправување на Стакло за Canon EOS 50D 60D 70D 500D Свеж
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 72mm Адаптер Прстен ND2/4/8/16 Тебе Филтер Кутија за Nikon AF-S 18-200mm Свеж
Универзална Леќи на Камерата Капа за Заштита Покрие 49/52/55/58/62/67/72/77/82mm обезбеди изберете Со Анти-изгубени Јаже Бесплатен Свеж Со попуст
Топла 55ММ Реверзибилна Petal Цвет Леќа Хауба За Sony Alpha A55 A65 A77 A57 A37 A99 A6300 A6000 A5100 A5000 HX300 HX400 H400 Свеж Со попуст
Топла 55ММ Реверзибилна Petal Цвет Леќа Хауба За Sony Alpha A55 A65 A77 A57 A37 A99 A6300 A6000 A5100 A5000 HX300 HX400 H400

Ве молиме потврдете го вашиот филтер леќа големина пред цел.ПревозотНие сме среќни да се прифати наредб

DEN 153.00 191.52
Nikon 70-300 ЕД VR Леќа Nikkor AF-S 70-300мм f/4.5-5.6 G ЕД-АКО VR Професионални dslr фото Објективи Свеж
Nikon 70-300 ЕД VR Леќа Nikkor AF-S 70-300мм f/4.5-5.6 G ЕД-АКО VR Професионални dslr фото Објективи

Под никакви околности, ние нема да бидеме одговорни за даноци (ДДВ) Гаранцијата не се однесува на злоупо

DEN 21360.00
Б+W ТЕНОК MRC Дигитални CPL 49 52 58 62 67 72 77 82 mm Поларизирана Polarizer Филтер ЦИРА-PL Multicoat За камерата Леќи на Камерата Свеж
Трговија на големо 30pcs/многу 52mm центар стиснете Snap-на ззп покрие ЛОГО за ну k&n 52mm на камерата Леќи на камерата Свеж Со попуст
Трговија на големо 30pcs/многу 52mm центар стиснете Snap-на ззп покрие ЛОГО за ну k&n 52mm на камерата Леќи на камерата

Воведтрговија на големо 52mm центар стиснете Snapна ззп покрие ЛОГО за ну k&n 52 мм Леќа на камератаОваа капа ш

DEN 596.00 816.00
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 82mm-77mm 82-77mm 82 77 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 82mm-77mm 82-77mm 82 77 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 51.00 62.88
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 42mm-42mm 42-42 mm 42 42 Прошири ring Ring Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 42mm-42mm 42-42 mm 42 42 Прошири ring Ring Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 54.00 65.76
Zomei 82mm Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи ND2 да ND400 ND2-400 Неутрален Густина за Canon NIkon Hoya Sony Леќи на Камера Свеж Со попуст
Zomei 82mm Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи ND2 да ND400 ND2-400 Неутрален Густина за Canon NIkon Hoya Sony Леќи на Камера

Zomei 82mm Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи ND2 да ND400 ND2400 Неутрален Густина за Canon Nikon Hoya Sony Леќи на Камера 8

DEN 1021.00 1438.56
Преносни Авто Леќа Капа за PANAS&NIC LUMIX DMC LX7 LX-7 LEICA Д-ЛУКС 6 камера Свеж Со попуст
Преносни Авто Леќа Капа за PANAS&NIC LUMIX DMC LX7 LX-7 LEICA Д-ЛУКС 6 камера

Новите Леќи Капа Авто се Отвори и Затвори за PANA&NIC LUMIX DMCLX7Опис : Сосема нов висок квалитет,Се отвора и затв

DEN 221.00 240.00
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 77mm Адаптер Прстен Леќа Худ ND Тебе Филтер за Canon EF 24-105mm f/4L IS Свеж
M39-NEX Планината Адаптер Прстен за M39 Екипажот Планината Објективот на Sony NEX Камера NEX-5 NEX-VG10 NEX-6 NEX-5R NEX-F3 Свеж Со попуст
M39-NEX Планината Адаптер Прстен за M39 Екипажот Планината Објективот на Sony NEX Камера NEX-5 NEX-VG10 NEX-6 NEX-5R NEX-F3

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашата камера означено "леќа не е правилно инсталиран", ве молиме да ги менувате камера м

DEN 806.00 1007.52
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 72mm-77mm 72-77mm 72 77 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
37 43 46 49 52 55 58 62 67 72 77mm на камерата Леќи на Камерата Капа за Заштита Покрие Поклопец на Леќите Обезбеди Изберете Свеж Со попуст
JJC Автоматско Продолжување Леќа Цевка 12mm 20mm 36mm Поставува Адаптер Прстен за CANON EOS Тело EF EF-S Планината Камерата Свеж Со попуст
43mm Неутрален Густина ND2 ND4 ND8 се СНАОЃААТ 2+4+8 Филтер Поставени со случајот за Полнење За камерата dslr фото Објектив Свеж Со попуст
ПОРАСТ 62mm Кружни Поларизирана CPL C-PL Филтер Леќа, 62mm За Canon NIKON, Sony Олимп Камера Свеж Со попуст
ПОРАСТ 62mm Кружни Поларизирана CPL C-PL Филтер Леќа, 62mm За Canon NIKON, Sony Олимп Камера

99 / парче 100% Професионален 67mm Филтер Поставени Комплет КружниCPL ND4 УВ филтер +филтер случај+леќа капа ЗА N

DEN 198.00 236.16
100X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР iPhone Свеж Со попуст
100X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР iPhone

100 X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР i PhoneКарактеристики : С

DEN 564.00 620.16
Метал Леќа Худ 37/39/40.5/43/46mm Завртка-во Lente Заштити + Леќа Капа За Leica Канон Nikon, Sony Олимп DLSR Свеж Со попуст
Метал Леќа Худ 37/39/40.5/43/46mm Завртка-во Lente Заштити + Леќа Капа За Leica Канон Nikon, Sony Олимп DLSR

Метал Леќа Худ 37 / 39 / 40.5 / 43 / 46mm Заврткаво Lente Заштити + Леќа Капа За Leica Канон Nikon, Sony Олимп DLSRОпис : Ова може

DEN 86.00 95.52
Нови Bokeh Мајстори за Полнење Камера DLS Од DIY Фотографија Уникатен Специјални Ефекти Систем Срце-облик За Cokin Стр Сет Свеж Со попуст
ZOMEI HD Тенок Прилагодливи Fader ND2-400 Филтер Неутрален Густина ND Оптичко Стакло За Canon Nikon dslr фото Објектив на Камерата Свеж Со попуст
НОВИ Оригинал, За Нико 24-70 F2.8G Лист Единица Филтер Маска Со лента (1B002-587) Леќа Замена Единица Поправка Делови Свеж