AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA Прстен

AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA

40 %

DEN 993.00

DEN 1654.08

Свеж

Во магацинот

modname=ckeditor AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA Прстен
Опис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Голем за да може да бесплатен превозот. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.
100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга.
Најдобар Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате Главниот Diamond Материјал : Sona Дијамант Сребро Тежина : 4.1 g Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm(1 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Прстен Големина: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Повод: Ангажирање
Обликотшема: Круг
Прстени Тип: Свадба Бендови
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: TYR-100
Површината Ширина: 6.5 mm
Пол: Жените
Бренд Име: AINUOSHI
Поставување Тип: Prong поставување
Материјал: Полу-скапоцени камења
Стил: Класичен
Функција: Свадба Подарок Прстен
Дијамант Научно Име: SONA NSCD Дијамант
Дијамант Јасност: IF
Дијамант Боја Одделение: D-E
Главната Дијамант Карат Тежина: 1 Карат (6.5 mm), Круг Намали
Гаранција: Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет: Висок Квалитет бело злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Поставување: Солидна 925 Сребрен Во Најдобар Квалитет на Платина се Заврши за да се Спречи Оцрни
Шема: Жените мода круг намали свадба прстен
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Луксузна турски Накит Мода Боја на Злато Дубаи Топла Прстен Црвена Смола Свадба Прстени За Жените Најдобар пријател е Подарок Свеж Со попуст
8мм Гроздобер Дрво Еленски Пломба Титаниум Прстен Мажите Ангажман Прстени За Жени, Свадба Бенд Мода Женски Накит anel Bague Свеж Со попуст
AINOUSHI Луксузни 1.25 Карат Овална Намали Sona Прстен со Микро Отвори nscd Ореол Прстен за Жените Ангажман Свадба Ореол Прстен Свеж Со попуст
QUEENWISH 6mm/8мм Бесконечност Злато Волфрам Карбид Рамен Прстен Удобност Одговара Свадба Бенд полски Заврши Гроздобер Парови Свеж Со попуст
Романтични Круг Се Зголеми Црвено Кубни Циркони Сетови, Обрачот Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Свеж Со попуст
Прекрасна Бранеа Едноставен Прстен Едноставна Опал Форма Пластовидно Отвори Anillos За Жени, Деца 925 Sterling Silver Геометриски Свеж Со попуст
Feelgood Мода Накит Антички Сребрена Боја Прстен Дизајн Цвет Сива Кристал Гроздобер Прстени За Жените Додатоци Свеж Со попуст
Feelgood Мода Накит Антички Сребрена Боја Прстен Дизајн Цвет Сива Кристал Гроздобер Прстени За Жените Додатоци

Име : RingМатеријал : Цинк ЛегураГлавниот Камен : КристалноБоја : СиваПрстен Големина : Внатрешен Дијамета

DEN 264.00 293.28
година корејската Верзија На Новиот женски Прстени Накит V форма Дизајн На Посебен Дел На Сјајна Стакло Прстен парична Свеж Со попуст
Топла продаде Chrismas Подарок трговија на Големо Златна Боја Прстен Мода Накит, Мали Триаголници Нерѓосувачки Челик Прстен Свеж Со попуст
Гроздобер Свадба Свадба Накит Вода Капка Врежан Антички Злато-Боја Големи Зелени Смола Приврзоци Синџир Ѓердан И Обетки Сет Свеж Со попуст
Роуз Злато Познатиот Бренд Циркон Прстен Нови 8мм Половина Круг Три Ред Кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени за жени Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023 Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023

Предмети : Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24 K Златна Боја Класичната Elgant Накит Нова Мода Наки

DEN 169.00 209.28
ELESHE Пластовидно Трага Ѕвезда Сребрени Прстени За Жените Свадба 925 Sterling Silver Прст Прстени Ангажман Женски Оригиналниот Свеж Со попуст
Nuncad Сина Камен Волфрам Прстен Свадба Бренд 8ММ Волфрам Карбид Прстени за Мажи Накит Со Подарок Кутија Свеж Со попуст
Nuncad Сина Камен Волфрам Прстен Свадба Бренд 8ММ Волфрам Карбид Прстени за Мажи Накит Со Подарок Кутија

Накит ИнформацииБренд Име NuncadМетал Волфрам ЧеликМетал печат Волфрам карбидШирина 8ММБрој на модел на T0

DEN 456.00 911.04
Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јасно CZ 4 Ноктот Pendant Накит Сетови За Жените Булчински Свадба Подароци Свеж Со попуст
Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јасно CZ 4 Ноктот Pendant Накит Сетови За Жените Булчински Свадба Подароци

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

DEN 178.00 268.80
Квалитетот Луксузни D Метални Прстени Големи Циркони Жените Се Зголеми Злато Метал Прст Прстени За Девојки Свадби Невестата Свеж Со попуст
2017 Етиопската Поставите Накит Жените Златна Боја Алуминиумски Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија Свеж Со попуст