1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински Љубовник Прстен

1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински

40 %

DEN 1415.00

DEN 2357.76

Свеж

Во магацинот

modname=ckeditor 1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените Engagement Wedding Принцезата Кралот Накит, Булчински Љубовник Прстен
Опис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Голем за да може да бесплатен превозот. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.
100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга.
Најдобар Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате Главниот Diamond Материјал : Sona Дијамант Сребро Тежина : 3.3 g Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm(1 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Прстен Големина: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Повод: Ангажирање
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: TYR-098
Прстени Тип: Свадба Бендови
Метали Тип: Сребро.
Површината Ширина: 6.5 mm
Пол: Жените
Бренд Име: AINUOSHI
Поставување Тип: Prong поставување
Материјал: Полу-скапоцени камења
Стил: Класичен
Функција: Свадба Подарок Прстен
Компатибилност: Тренди Прстен
Дијамант Научно Име: SONA NSCD Дијамант
Дијамант Јасност: IF
Дијамант Боја Одделение: D-E
Главната Дијамант Карат Тежина: 1 Карат (6.5 mm), Круг Намали
Гаранција: Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет: Висок Квалитет бело злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Поставување: Солидна 925 Сребрен Во Најдобар Квалитет на Платина се Заврши за да се Спречи Оцрни
Шема: Жените мода круг намали свадба прстен
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Квалитетот Луксузни D Метални Прстени Големи Циркони Жените Се Зголеми Злато Метал Прст Прстени За Девојки Свадби Невестата Свеж Со попуст
Чендлер сребро 1 Buc Круг Природна Бела Имитација Опал Прстен Антички Тајландски Сребро Класичен Midi Средината на Две Прст Свеж Со попуст
Луксузна турски Накит Мода Боја на Злато Дубаи Топла Прстен Црвена Смола Свадба Прстени За Жените Најдобар пријател е Подарок Свеж Со попуст
AINOUSHI Луксузни 1.25 Карат Овална Намали Sona Прстен со Микро Отвори nscd Ореол Прстен за Жените Ангажман Свадба Ореол Прстен Свеж Со попуст
година корејската Верзија На Новиот женски Прстени Накит V форма Дизајн На Посебен Дел На Сјајна Стакло Прстен парична Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит

НИ / CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА / EUR / AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN / СЕКРЕТАР / ЈП Circum (mm) 5 15.7

DEN 192.00 383.04
Едноставен и Елегантен Зелена Имитација Смарагд Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови J0480 Свеж Со попуст
QUEENWISH 6mm/8мм Бесконечност Злато Волфрам Карбид Рамен Прстен Удобност Одговара Свадба Бенд полски Заврши Гроздобер Парови Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023 Свеж Со попуст
Andara Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24K Златна Боја Класичната Elgant Накит R023

Предмети : Врвен Квалитет Жолто Злато CZ Свадба Прстен 24 K Златна Боја Класичната Elgant Накит Нова Мода Наки

DEN 169.00 209.28
Pera CZ Голем Круг Кубни Циркони Луксузни Свадба Свадба Кралска Сина Камен Ѓердан И Обетки Накит Сетови За Невести J126 Свеж Со попуст
Прекрасна Бранеа Едноставен Прстен Едноставна Опал Форма Пластовидно Отвори Anillos За Жени, Деца 925 Sterling Silver Геометриски Свеж Со попуст
Ajojewel 7-9 Луксузни Свадба Накит Австрија Кристал & Чешка Кристал Се Зголеми Златна Боја Двојно Срцето Прстен Свадба Декорација Свеж Со попуст
Роуз Злато Познатиот Бренд Циркон Прстен Нови 8мм Половина Круг Три Ред Кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени за жени Свеж Со попуст
8мм Гроздобер Дрво Еленски Пломба Титаниум Прстен Мажите Ангажман Прстени За Жени, Свадба Бенд Мода Женски Накит anel Bague Свеж Со попуст
2017 Етиопската Поставите Накит Жените Златна Боја Алуминиумски Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија Свеж Со попуст
ELESHE Пластовидно Трага Ѕвезда Сребрени Прстени За Жените Свадба 925 Sterling Silver Прст Прстени Ангажман Женски Оригиналниот Свеж Со попуст
Топла продаде Chrismas Подарок трговија на Големо Златна Боја Прстен Мода Накит, Мали Триаголници Нерѓосувачки Челик Прстен Свеж Со попуст
GODKI Монако Дизајнер Луксузни Срце Облик Геометрија Кубни Zironium Ангажман Дубаи Naija Булчински Прст Прстени Накит Зависност Свеж Со попуст
2017 Најновите Црвен Камен Свадба Дубаи/Етиопија/Африка/Индија златна боја, Златен Накит Нерегуларни Прстени За Жени Мажи Свеж Со попуст
Три ред кристално јасно Злато Нерѓосувачки челик Свадба Прстени за жените мода накит со Целосна Големина Свеж Со попуст
Три ред кристално јасно Злато Нерѓосувачки челик Свадба Прстени за жените мода накит со Целосна Големина

MOQ 1pcs Големина 5.5# / 6# / 6.5# / 7# / 8# / 9# Тежина 3g Ширина 4mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна и

DEN 118.00 234.72