Моден Накит Додатоци Вера Прстен За Човекот Големина 10 Овална Прстени Anel Que Muda Биде Кор Свадба Set Ring

Моден Накит Додатоци Вера Прстен За Човекот Големина 10 Овална Прстени Anel Que Muda Биде Кор Свадба Set Ring

20 %

DEN 76.00

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот


Состојба : 100% Сосема Нов Бренд : Luo Yang Гроздобер Накит Стил : Мода Накит, Прстени Предмет Бр. : J0186 Количина : 1 Парче Meterial : Антички Сребрен Позлатен Алуминиумски+Австриската Кристали +Смола Камен Големина : 7 8 9 10 Боја : Сребро Пакување : Opp Вреќа и Картон ве Молиме Имајте на ум : Тоа не е фунта сребро. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувања,colots прикажани во бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во hte предмети себе.
1) O ne единствен Дизајн цел повеќе од 60pcs,ние нудиме на големо трговија на големо цена ,цената ќе се пресметува според крајната цел количина,ве молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања.
2) Ние имаме свои фабрика се наоѓа во Меѓународните Трговски Пазар,Yi Wu -Жеџијанг-Кина.Добредојдовте да ја посетите и изберете вашиот омилен производи директно.Судењето цел или примерок цел, исто така, е поздравен .Производ слики и детални димензија податоци се neceaaary,за подобро мувла одлуки.ако имате примерок да ни обезбеди и ,што е уште подобро,ние може да направи примерок за вас.
Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата,процесор ЗАЧУВАМ.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Повеќето Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 до 45 работни дена.
Ве молиме Имајте во предвид : Изразат обично имаат даночни прашање.Во случај на постоење на данок,ве молиме да соработува со cuttoms да плаќаат данок.ние не се одговорни за тоа.
Ако сте statisfied со нашите производи ,ве молиме не двоумете се да ни остави повратните информации,ние навистина им е потребна вашата поддршка !! ви благодариме
За било која причина не сте задоволни со нарачки,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас.Ви благодариме !
*1.Квалитетот проблем :
Ве молиме контактирајте со нас во 7days откако си ја примил пратката,донесе јасна фотографии за неисправен производ и го испрати до нас
ние ќе го организира наплата или замена по добиете на вашите фотографии.
*2.Било која друга причина :
За било која друга причина,не ви се допаѓа или не сакате производ ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7days откако си ја примил пратката .Бидете сигурни да ја задржат во orginal состојба и се обврзуваат превозот sost бу себе.Ние ќе рефундирање или да направи размена по добиени вратени предмети
*3.Накит заштита

Прстен Големина: 7, 8, 9, 10
Метална боја: Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име: kinel
Пол: Мажи
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Повод: Партија
Стил: Класичен
Обликотшема: овална
Број На Модел На: J0186
Прстени Тип: Свадба Бендови
Поставување Тип: Тензија Поставување
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Површината Ширина: 25mm
Моделирање: Вратоврска него - темперамент жена Прстени
подарок: Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Функција: убава
Место на Потекло: Жеџијанг Yiwu
Методи На Продажба: Евтини висок квалитет, брза испорака
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Трговија на големо druzy прстени Snakeskin Природни бисери&кристал Прилагодливи прстени Партија накит накит мода за девојка Свеж Со попуст
Гравитацијата Паѓа БИЛ CIPHER ТРКАЛА магија прстен Steampunk д-р лекар, кој 1pcs/многу панк готски прилагодливи прстени гроздобер Свеж Со попуст
925 Сребрен Зголеми Цвет Прстени за Мажи Жени Накит Реално S925 Фунта Тајландски Сребрен Прстен Големина 5.5-8 Свеж Со попуст
925 Сребрен Зголеми Цвет Прстени за Мажи Жени Накит Реално S925 Фунта Тајландски Сребрен Прстен Големина 5.5-8

925 Сребрен Зголеми Цвет Прстени за Мажи Жени Накит 100% Реално S925 Фунта Тајландски Сребрен Прстен Големин

DEN 383.00 479.04
Трговија На Големо Боја Фото Врежани Срцето Прстен Спомен Подарок Бело Злато Боја Свеж
Трговија На Големо Боја Фото Врежани Срцето Прстен Спомен Подарок Бело Злато Боја

ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика

DEN 1259.52
Kinitial 10Pcs Симпатична Младата Месечина Ѕвезда Прстени за Жените Изјава Накит трговија на Големо со Отворен Прст Зглоб Прстен Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени

Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без нике

DEN 121.00 170.40
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит Свеж Со попуст
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување!Ако имате посебни барања, ве

DEN 119.52
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
S999 Sterling Silver Мажите Прстени Будистички Om Mani Padme Hum Срцето Sutra Прстен За Мажите е парична Казна Накит за Подарок Свеж Со попуст
S999 Sterling Silver Мажите Прстени Будистички Om Mani Padme Hum Срцето Sutra Прстен За Мажите е парична Казна Накит за Подарок

S999 Sterling Silver Мажите Прстени Будистички Om Mani Padme Hum Срцето Sutra Прстен За Мажите е парична Казна Накит за Под

DEN 733.00 863.04
Mytys Глеѓ Коктел Прстен Дама Накит Додатоци НИ 4sizes цвет прстен Бесплатен ПОДАРОК Кутија R681 Свеж Со попуст
Mytys Глеѓ Коктел Прстен Дама Накит Додатоци НИ 4sizes цвет прстен Бесплатен ПОДАРОК Кутија R681

18 K GP Бела Коктел Прстен Дама Накит Додатоци НИ 4sizes цвет прстен Бесплатен ПОДАРОК Кутија R681Дизајн : Порце

DEN 316.00 526.08
Neoglory Плоштадот CZ Камен Луксузни Свадба Ангажман Голема Boho Прстени за Жените Мода Накит 2018 Подарок RI1 Wedj Свеж Со попуст
Neoglory Плоштадот CZ Камен Луксузни Свадба Ангажман Голема Boho Прстени за Жените Мода Накит 2018 Подарок RI1 Wedj

Бренд Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Точка Прстен Главниот камен Циркон Големина 16#,17#,18# Стил Мода

DEN 374.00 512.16
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
Нова Мода Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Голема Ливчиња Дизајн Претерани Rring Мода Накит трговија на Свеж Со попуст
Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало

Големина : за 8мм во ширина,U избор дијаметар големина (ве молиме да не го користите вашиот имиџ да се суди

DEN 34.00 48.00
Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен Свеж Со попуст
Тренди-монистра Нови Стилски Сребро Галвански се Зголеми Розевиот Кварц Плоштадот Пирамида Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит Свеж Со попуст
Гроздобер Накит Трговија На Големо Кристал Прстен Мода Златна Боја Кристал Ангажман Прстени За Жени Свеж Со попуст
Гроздобер Накит Трговија На Големо Кристал Прстен Мода Златна Боја Кристал Ангажман Прстени За Жени

ПРОИЗВОД НАСТАВАГроздобер Накит Трговија На Големо Кристал Прстен Мода Злато Позлата Кристал Ангажман

DEN 69.00 86.40
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени со Црна Линија Murano Стакло Прстени Свеж
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени со Црна Линија Murano Стакло Прстени

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Побрзај! Продавница сега!❤❤ Љубезно ве

DEN 273.12