FS-Д3, Само-Прилагодување изолација Жица Stripper спектар 0.08-4mm2 Со Висок Квалитет АЛАТКА

FS-Д3, Само-Прилагодување изолација Жица Stripper спектар 0.08-4mm2 Со Висок Квалитет АЛАТКА

DEN 262.08

Свеж

Во магацинот

Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во рок од 14 дена по дофат на стоки со полно пари за реконструкција (со исклучок на превозот надомест) додека производи се во оригиналната форма.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
Политика На Враќање
Бидејќи ние брод на стоките од страна на Кина пост,тоа ќе потрае доста долго време. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние'll наплата или размена за вас .
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail ,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Контактирајте со НАС
1.
Опис
Многу од 1 buc
100% Нови, Никогаш Не Се Користи. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секој објект 's превозот и ракувањето со полнење.
Контактирајте со НАС
1.Значи тука повеќе од $150 вредност за една цел,,јас ќе се организираме за друг метод за shippment(на пример, како DHL,FEDEX и ЕМС) без било повеќе exite такса. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.

Се Справи Со Стил: Директно
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Карактеристики: Мини
Тип: Рамен Нос
Број На Модел На: FS-Д3
Бренд Име: Бои
Plier Стил: кинески
DIY Материјали: Електрични
Примена: Жица Stripper
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Корисни Рака Алатки Клешти Дијагонала Страна Флеш Машина Електрична Жица За Сечење Жица Shears Nipper Поправка Plier Алатка Свеж Со попуст
Trskt Kwaiken Ловечки Нож 9cr18mov Ножот Со G10 се Справи со Кампување Опстанок Преклопен Нож Мулти Отворено EDC Алатка Dropshipping Свеж Со попуст
10Pcs 1/4 Шрафцигер Битови Алатки Поставени Комплет 25MM (SL4 SL5 SL6 PH0 PH1 PH2 PZ1 PZ2 T10 T15) Свеж
10Pcs 1/4 Шрафцигер Битови Алатки Поставени Комплет 25MM (SL4 SL5 SL6 PH0 PH1 PH2 PZ1 PZ2 T10 T15)

Спецификација : Име На Производ : Дупчиња + Филипс + Pozi + Torx Шрафцигер МалкуМатеријал : Легиран челикСовет

DEN 205.44
Автоматско Кабел Жица Stripper Соголување Челик Crimper Crimping Plier Машина Алатка Најдобар Квалитет Свеж Со попуст
Автоматско Кабел Жица Stripper Соголување Челик Crimper Crimping Plier Машина Алатка Најдобар Квалитет

Материјал : Челик Боја : Црвено+Сребро Договор со човечкото тело инженеринг дизајн, совршено се поклопув

DEN 239.00 346.56
33Pcs Безбедност Малку Сет со Носителот Fr Вежба Ѕвезда Хексадецимален Spanner Torx Шрафцигер Свеж Со попуст
33Pcs Безбедност Малку Сет со Носителот Fr Вежба Ѕвезда Хексадецимален Spanner Torx Шрафцигер

Карактеристики : Тие се manual главата шрафцигер Применливи за инсталирање во електрична шрафцигер, рака ш

DEN 254.00 302.40
1/4 Шрафцигер Агол Малку Возачот Адаптер 105 Степен Прилагодливи Палецот Страната Оф-Сет Моќ Главата Моќ Вежба Свеж Со попуст
1/4 Шрафцигер Агол Малку Возачот Адаптер 105 Степен Прилагодливи Палецот Страната Оф-Сет Моќ Главата Моќ Вежба

Fe atures : Брзи промени месо тело за сите електрични вежба и грло клуч. Функцијата шеф е предвидено со заклу

DEN 342.00 412.32
WORKPRO Алуминиум Мини Виткање Комунални Нож Отворено Џебен Нож K5 Ножеви 2017 Нови Свеж Со попуст
WORKPRO Алуминиум Мини Виткање Комунални Нож Отворено Џебен Нож K5 Ножеви 2017 Нови

Патентирана брзопромена механизам Лесен елоксирани алуминиумски справи со Вклучува спојувалка за каи

DEN 432.00 719.52
Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет Склопови Свеж Со попуст
Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет Склопови

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворе

DEN 287.00 409.92
Три дупка машина / / циркони керамички ножот / филм машина / анти-статички неметални сечење нож Свеж
Три дупка машина / / циркони керамички ножот / филм машина / анти-статички неметални сечење нож

Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Враќање За Зам

DEN 422.40
Оригиналниот Klom Locksmith Воздух Оптоварување Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки гумени го Отклучите Возило Вратата Алатка Свеж Со попуст
5Pcs Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови Една Страна Магнетни Хексадецимален месо тело PH2 50mm Свеж Со попуст
5Pcs Анти Лизга Електрични Шрафцигер Битови Една Страна Магнетни Хексадецимален месо тело PH2 50mm

Материјал : S2 Титаниум обложена & Челик Боја : како на сликата покажува Титаниум обложена Анти лизга хекс

DEN 81.00 95.04
6pcs/set Активности Ratchet Брзини Клуч Сет Отворен Крај Клучеви Поправка Алатки за Да Велосипед вртежен момент Клуч Комбинација Свеж Со попуст
RB-48B МИНИ ЕВРОП СТИЛ crimping алатка crimping plier 0.5-1.5mm2 мулти алатката tools раце ВРВОТ БРЕНД LUBAN RB СЕРИЈА sn-48b Свеж Со попуст
RB-48B МИНИ ЕВРОП СТИЛ crimping алатка crimping plier 0.5-1.5mm2 мулти алатката tools раце ВРВОТ БРЕНД LUBAN RB СЕРИЈА sn-48b

Ние обезбедуваме 1 година гаранција .90 / парчеМИНИ ЕВРОП СТИЛ crimping алатка crimping plier 0.Ние само брод потврде

DEN 499.00 499.20
Топла 1pc Нов Џеб Отворено Алатка за Повикување Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Мини Опстанок Пролет EDC Режа Алатка Свеж Со попуст
Топлина Отпорни Нерѓосувачки Челик Керамички Пинцети Посочи Совет За RDA БАНКАТА Калеми Најдобар Квалитет Свеж Со попуст
Топлина Отпорни Нерѓосувачки Челик Керамички Пинцети Посочи Совет За RDA БАНКАТА Калеми Најдобар Квалитет

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Керамички Боја : Како на сликата пока

DEN 85.00 123.84