3Walls!Awning шатор ultralarge сонцето-shading tentorial плажа шатор/анти-ув marquee сметка/големи flysheet

3Walls!Awning шатор ultralarge сонцето-shading tentorial плажа шатор/анти-ув marquee сметка/големи flysheet

10 %

DEN 2592.00

DEN 2879.52

Свеж

Во магацинот


3 Sides Ѕидовите!Tarp шатор/Врвен квалитет marquee сметка/големи flysheet 4.8 м погоден за семејството отворено патување
Материјал : 210 T анти-солза полиестер ткаенини (УВ) (hydrostatic притисок 5000mm)
Заградата : 11mm дијаметар fiberglass род
Големина : 480 * 480 * 480 CM (агол три страни) * 200 CM висина
Други додатоци : оригинални штипки*12, 2.5 m правец на јаже *9.
Боја : темно зелена/трева зелена/сребрена сива/сино
Тежина : 5.8 килограми
Колапс големина : 65 * 17 * 17 CM
Опис : се Прошири простор, погоден за семејството слободното патување, пријатели, кампување, скара, паркинг (надворешен mahjong, автомобил патување и други значења.

is_customized: Yes
Област: 480*480*480cm
Слоеви: Еден
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс: >3000 mm
Стил: Отворено
Капацитет: 5/8
Дното Водоотпорен Индекс:
Тип: 5 + Личност Шатор
Пол Материјал: Fiberglass
Зграда Тип: Изградба врз Основа на Потребата
Број На Модел На: S-T181
Сезоната: Три-сезона Шатор
Ткаенини: 210T
Структура: awning

Додатоци на производи

ПЛАМЕН creed Е Отворено Кампување Качување Торба Molle Паричникот Торбичка Чанта Телефон Случај за Шише за Вода Складирање Торба Свеж Со попуст
5pcs Keyring Сплит Прстен 15mm Копче Прстен За Keychain Одлуки Sleutelhanger Diy Додатоци Копче Синџир Клип од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
5pcs Keyring Сплит Прстен 15mm Копче Прстен За Keychain Одлуки Sleutelhanger Diy Додатоци Копче Синџир Клип од не ' Рѓосувачки

5pcs Keyring Сплит Прстен 15mm Копче Прстен За Keychain Одлуки Sleutelhanger Diy Додатоци Копче Синџир Клип од не ' Рѓосувач

DEN 24.00 25.92
APG Шпорет на Гас Пожари и Опремени Со Оган Стартер Преносни Свитлива Гасни Горилници Свеж Со попуст
APG Шпорет на Гас Пожари и Опремени Со Оган Стартер Преносни Свитлива Гасни Горилници

APG отворено кампување гас печки и Опремени со оган стартер гасни горилнициКампување гас печки ' преднос

DEN 871.00 1382.40
MYLEYON новиот пристигнување MYLEYON Лето Отворено Чевли за Пешачење Senderismo Течението на Одење Вода Брзо Сушење патики Чевли Свеж Со попуст
Мини Грејач Ново Место Далеку Инфрацрвена Отворено Туристички Кампување Опрема Потоплите Греење На Печка Шатор Греење Маска Свеж Со попуст
ГМ Качување Макара 32kN Големи Јаже Макара CE / UIAA Алуминиум Мобилни Arborist Местење Рок Climing Спасување Опстанок Опрема Свеж Со попуст
Титаниум toothpick безбедност нетоксични и отпорни титаниум toothpick елоксирани метал toothpick 1 компјутер Свеж Со попуст
Титаниум toothpick безбедност нетоксични и отпорни титаниум toothpick елоксирани метал toothpick 1 компјутер

Материјал : Титаниум Површина : елоксирани боја (safe нетоксични) Должина : 65mm Дијаметар : 2mm (Knurl дијаметар 3

DEN 167.00 185.76
Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20D Најлон Силикони CloudUp 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење Свеж Со попуст
Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20D Најлон Силикони CloudUp 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење

Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20 D Најлон Силикони Cloud Up 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку П

DEN 5755.00 7673.28
NatureHike Количка за Вода Контејнери 5L 10L 15L Кофа Виткање Ultralight Отворено Кампување Пешачење Вода Кеси NH14S002-Т Свеж Со попуст
NatureHike Количка за Вода Контејнери 5L 10L 15L Кофа Виткање Ultralight Отворено Кампување Пешачење Вода Кеси NH14S002-Т

Совети : 5 L Големина : 23.5 cm * 19cm * 18cm Тежина : 138g 10 L Големина : 26cm 23cm 23cm Тежина : 220g 15 L Димензии : 30.5 cm 26.5 cm 28cm Т

DEN 350.00 411.84
4pcs. Качување Carabiner Виси Кука Snap Клип Тока Mountaineering Shackle Свеж Со попуст
4pcs. Качување Carabiner Виси Кука Snap Клип Тока Mountaineering Shackle

Материјал : Алуминиум Легура Пакет, Вклучувајќи : 4 x Виси Кука 1.Ние не сме одговорни за било обичај должн

DEN 211.00 226.56