Канализација 12*12cm Антички Месинг Туш Кат Мозоци Бања Deodorant Евра Квадрат Кат Мозоци Цедилка Покрие Решетки Отпад HJ-8702S

Канализација 12*12cm Антички Месинг Туш Кат Мозоци Бања Deodorant Евра Квадрат Кат Мозоци Цедилка Покрие Решетки Отпад HJ-8702S

40 %

DEN 1056.00

DEN 1759.20

Свеж

Во магацинот


Почитувани ,кога ќе го поставите цел,pls љубезно забелешка на објектот бр. што ви треба,или ние ќе ги испрати по случаен избор , ви благодариме.
Канализација 12*12cm Антички Месинг Туш Кат Мозоци Бања Deodorant Евра Квадрат Кат Мозоци Цедилка Покрие Решетки Отпад HJ-8702 S
Опис :
Име : Подот се исцеди
Материјал : Месинг
Крај : Антички Бронза
Големина : 12*12cm
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
· Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Тип: Канализација
Број На Модел На: HJ-8702S
Површински Третман: Electroplated
Примена: Кат
Функција: Посебен Кат Се Исцеди За Машина За Перење
Материјал: Дувачкиот
Големина: Others
Кат Мозоци Метод: Deodorization Тип
Стил: Плоштад
Бренд Име: WANFAN
Големина: 12x12 CM
боја: античкиот бронза
Име: Канализација
Стоковните Тип: Мирис Отстранување/Dehumidifying

Додатоци на производи

Бања сокриени тапа ѕид монтирани миксер тапа Допрете Германија стил Ѕид Монтирани Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа Свеж Со попуст
360 Ротирате Вртливата Тапа Млазницата Филтер Адаптер За Заштеда На Вода Допрете Aerator Diffuser Свеж Со попуст
360 Ротирате Вртливата Тапа Млазницата Филтер Адаптер За Заштеда На Вода Допрете Aerator Diffuser

Опис : Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации 2 Положба на Главата со извлекува

DEN 42.00 49.92
Бесплатен Превозот Двојна рачка антички слив тапа со ѕид монтирани антички бања слив потоне тапа од месинг злато кујна тапа Свеж Со попуст
Ретро Дизајн Топла И Ладна Вода Миксер Потоне Допрете Еден Справи Со Хром Четка Никел Црна Кујна Славина Се Повлече Од Кујната Свеж Со попуст
1pcs промет на големо со висок квалитет на вода диспензерот вода од чешма устата делови универзална големи устата Лесно да се Свеж Со попуст
Двојна рачка плоштадот бања црна тапа миксер тапа Допрете три дупка ни Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа MJ06113H Свеж Со попуст
WASOURLF слив миксер палубата монтирани солидна месинг допрете за заштеда на вода тапа хром плоча црна бронза бања модерен дизајн Свеж Со попуст
Бања змија тапа chorme една дупка тапа слив кран слив допрете потоне допрете миксер тапа класичен стил слив миксер допрете QC988 Свеж Со попуст
Целата месинг 360 ronating слив потоне миксер слив чешми бања вода допрете потоне допрете за купатило и кујна Свеж Со попуст
Целата месинг 360 ronating слив потоне миксер слив чешми бања вода допрете потоне допрете за купатило и кујна

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

DEN 1687.00 1775.52
Mayitr Автоматски Сензор Слив Чешми Бања Потоне Тапа Ладна Вода Тапа Допир Вода Допрете Рацете Слободни Висок Квалитет Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци

DesciptionМатеријал : МесингКрај : PVDЗлатен / Chrome / Црна / БронзаПакет вклучува : 1* КОМПЈУТЕРИ Потоне PopUP Мозоци

DEN 734.00 806.40
Дома Хром Полиран Слив Потоне Тапа Проток на Вода Месинг Diverter за Бања, Кујна Вода Допрете Филтер за Вентил Spout M22 X M24 Свеж Со попуст
Црно Масло Протри Месинг Крстот се Справи со Перење Бања Ѕид Поставена Четка Вода Допрете Градина Машина за Перење Бакар Тапа Свеж Со попуст
Frap Класичен Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Ладна и Топла Вода Миксер Една Рачка Torneira F1003 Свеж Со попуст
Frap Класичен Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Ладна и Топла Вода Миксер Една Рачка Torneira F1003

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеPls ве молиме имајте предвид нашите

DEN 1152.00 1920.00
Fapully Бања Слив Тапа Torneira Една Рачка Слив Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете Бања Потоне Тапа Свеж Со попуст
Fapully Бања Слив Тапа Torneira Една Рачка Слив Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете Бања Потоне Тапа

Fapully Бања Единствена Славина се Справи со Ладна И Топла Вода Допрете Бања Опис : 100% сосема нов и висок ква

DEN 3425.00 5709.12
Нови Пристигнување Уникатен Дизајн Луксузни Бања Потоне Тапа Производ Златна Плоча Заврши Една Дупка Злато Тапа 12L/Мин Слив Свеж Со попуст
Дувачкиот Антички bibcock Издолжени допрете за машина за перење четка базен ѕид поставена славина, Едно ладно кујна/када вода Свеж Со попуст
FRAP нов модерен месинг бања слив тапа бања допрете Ладна и Топла Вода Миксер 360 Ротирачки Мулти Боја рака покрие f4534 Свеж Со попуст
Европскиот стил на Плоштадот Месинг Заврши Цвет Врежан Уметноста на Мозоци Бања Туш Отпад Drainer Бања Додаток Jhr001 Свеж Со попуст
НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бања Еден Справи со Тапа Антички Црвено Бакар Чешми Бања Слив Миксер Потоне Допрете lnf045 Свеж Со попуст
Frap Високо-квалитетни Месинг Една Дупка Бања Слив Чешми Топла и Ладна Вода Миксер Допрете+2 парчиња Црева F1070 Свеж Со попуст
Бања рака туш вентил агол водовод запре агол тапа додаток bathroon агол вентил месинг проток на вода за контрола на агол Свеж Со попуст
BAKALA Нови RVT Хром Месинг Допрете Слив На перење, машина за Миење Слив Тапа Бања Свеж Со попуст
BAKALA Нови RVT Хром Месинг Допрете Слив На перење, машина за Миење Слив Тапа Бања

Нови RVT Хром Месинг Допрете Слив На перење, машина за Миење Слив Тапа Бања Descrition Состојба : Сосема нов мат

DEN 530.00 609.60