2017 Нова Промоција Бесплатен превозот Трендовски Метал Неврзан/Спортско Круг Прстени Мода Нерѓосувачки Челик Biker Синџир Линк Прстени

2017 Нова Промоција Бесплатен превозот Трендовски Метал Неврзан/Спортско Круг Прстени Мода Нерѓосувачки Челик Biker Синџир Линк

6 %

DEN 134.00

DEN 143.04

Свеж

Во магацинот


2017 Нова Промоција Бесплатен превозот Трендовски Метал Неврзан/Спортско Круг Прстени Мода Нерѓосувачки Челик Biker Синџир Линк Прстени S tainless челик накит е добар избор за подарок за луѓе. Тоа е модерен. Најважно е тоа е Никел и Олово слободни. Тој е направен од 100% 316 L не ' рѓосувачки челик материјал во огледало високи полски.
1. НА LIEXPRESS ПРИФАЌА СЛЕДНИВЕ НАЧИНИ НА ПЛАЌАЊЕ :
VISA, MASTERCARD, QIWI, WESTERN UNION И Т/Т(БАНКАРСКИ)
2. КУПУВАЧОТ ГО ЗАШТИТИТЕ :
ALIEXPRESS САМО ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ ЗА НАС ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ДОСТАВУВАЊЕТО НА ВАШАТА НАРАЧКА.
Nomally, ние ќе брод наредби во рамките на 3-5days откако ќе го стави на ред.
Пост воздух пошта е бавно превозот начин како што некои причини, како што се времето,
можеби тоа не може да се ажурира на следење на информации во време за некои coutries. И
превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
Вашето мислење е многу важен за нашиот развој на бизнисот. Срдечно ве покануваме да ја напушти својата позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодарам многу за вашиот Вид на поддршка.
Ние сме производителот & извозниците од не ' рѓосувачки челик накит. Нашите високо квалитетни производи ги вклучува : прстен, pendant, earring, ѓердан, нараквица, закачам, cufflink, итн. Сите може да се направи од нерѓосувачки челик. Ние може да произведе во клиент е дизајн и барање. Ако сте заинтересирани во нашите производи, што се топло добредојдени да не контактирате за повеќе информации!

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: COUYA
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Повод: Партија
Број На Модел На: Унисекс Прстен KC23
Површината Ширина: 10мм
Поставување Тип: Никој
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Материјал: Метал
Прстени Тип: Свадба Бендови
Пол: Унисекс
Функција: Унисекс Прстен
боја: Сребро.
Прстен ширина: 10мм
is_customized: Yes
прстен модел: Унисекс Прстен KC23
Прстен пакување: 1 компјутер прстен

Додатоци на производи

30Pcs Мода Гроздобер Чистење Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените и Мажите Накит Bulks Многу Пакети Божиќ Подарок LR044 Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени

Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без нике

DEN 121.00 170.40
Тренди-монистра Нови Стилски Сребро Галвански се Зголеми Розевиот Кварц Плоштадот Пирамида Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит Свеж Со попуст
Трговија на големо druzy прстени Snakeskin Природни бисери&кристал Прилагодливи прстени Партија накит накит мода за девојка Свеж Со попуст
Нова Мода Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Голема Ливчиња Дизајн Претерани Rring Мода Накит трговија на Свеж Со попуст
Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен Свеж Со попуст
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
Гроздобер Накит Трговија На Големо Кристал Прстен Мода Златна Боја Кристал Ангажман Прстени За Жени Свеж Со попуст
Гроздобер Накит Трговија На Големо Кристал Прстен Мода Златна Боја Кристал Ангажман Прстени За Жени

ПРОИЗВОД НАСТАВАГроздобер Накит Трговија На Големо Кристал Прстен Мода Злато Позлата Кристал Ангажман

DEN 69.00 86.40
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит Свеж Со попуст
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување!Ако имате посебни барања, ве

DEN 119.52
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст