Големина 23cm * 12cm * 7.5 cm нови Црна Хартија Подарок Перница без да се справи со хартија торба за пакување на храна kraft хартиена кеса 100pcs

Големина 23cm * 12cm * 7.5 cm нови Црна Хартија Подарок Перница без да се справи со хартија торба за пакување на храна kraft

10 %

DEN 1382.00

DEN 1536.00

Свеж

Во магацинот

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.00 /многу
парчиња / многу
18x15x8cm 90pcs/многу Случаен Мешана Боја на Хартија Рака Носат Чанти Рециклираат Подарок Накит Пакување Кеси За Бутик US$ 61. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5cm 50pcs/многу Црна Хартиени Кеси Рециклираат Подарок Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик US$ 18.5cm 50pcs/многу Сина Хартија, Кеси Рециклираат Подарок Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик US$ 18.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
Околу 5-7days
www.00 /многу
парчиња / многу
23x12x7.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.00 /многу
парчиња / многу
23x12x7. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.com
EMS
За 6-8 дена
www.00 /многу
парчиња / многу
23x12x7.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.00 /многу
парчиња / многу
23x12x7.0 G
Место На Потекло : Жеџијанг во Кина ( копно )
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.5cm 50pcs/многу Темно Црвена Хартиени Кеси Рециклираат Подарок Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик US$ 18. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 20-40days
www.5cm 50pcs/многу Бели Хартиени Кеси Рециклираат Подарок Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
23x12x7. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.5cm 50pcs/многу Розова Хартија за Вреќи Рециклираат Подарок Накит Храна Бонбони Пакување Кеси За Бутик US$ 18.com
Кина Пост Воздух
Околу 25-40days
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.90 /многу
парчиња / многу
23x12x7. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

Повод: Матурата,Свадбата,ноќта на Вештерките,Божиќ,детски Ден,денот на Благодарноста,Роденден
Шема: Полна Боја
Број На Модел На: Хартија Подарок Торба
Бренд Име: KoMee
is_customized: Yes
Број на Компјутери: 100pcs
Материјал: Хартија
Големина: 23x12x7.5cm
боја: Црна
Материјал: Хартија
Користат за: Храна Бутик Накит, Козметика Подарок Пакување
Обичај Цел: Прифати (bolsas de regalo)
Место на Потекло: Жеџијанг,Кина (Копно)
торба стил: Хартиена Кеса Подарок Торба За Пакување Кеси

Додатоци на производи

2018 нови креативни свадба бонбони кутии со сива панделки хартија корист кеси мермер печатени 7*8.2*4.6 cm chololate сад сувенири Свеж Со попуст
промоција Корист Торба роденден Застане Шарени Polka Точки Хартиени Кеси 18x9x6cm Корист Торба Отвори Врвот Подарок Пакување Свеж Со попуст
4 Големини 100pcs Јасно Матирано Cookie Торба самолепливи Пластични Cookie Кеси Бели Точки, Свадба на Божиќ Колачиња за Пакување Свеж Со попуст
Топ Мода 10pcs/многу Божиќ Партија Резерви на Косата Додаток Прозрачна Трепка Headbands Led Светло до Headwear Играчки За Деца Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs/Многу)+Чај Партија Giveaway Нерѓосувачки Челик Круг Teapot Чај Infusers Свадба Чај Цедилка Услуги Свеж
Трговија на големо 100pc 7*9cm tulle Organza Кеси Бонбони чанти Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување mariage Свадба Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pc 7*9cm tulle Organza Кеси Бонбони чанти Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување mariage Свадба

Фабриката Места,Со Висок Квалитет,Поевтина ЦенаБои : околу 17 бои во паркДимензија : 7*9cmМери со Рака ,exsiting

DEN 196.00 239.04
50 парчиња Кинески Црвен Среќа Свадба Покана Картичка, Ласерско сечење Стил Злато Foiling Пеперутка јазол покана картичка Свеж Со попуст
100pcs Мет 2.2 g задебелување мешана боја балон фестивал свадба сцена изгледот продавница отвори birthday балон сводови Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација

1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорацијаД

DEN 911.00 959.04
FENGRISE Еднорог Партија Декорација Среќен Роденден Банер Деца Услуги Бебе Туш Балони Торта Topper Еднорог Роденден Материјали Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00
100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба Свеж Со попуст
100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба

100pcs / многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација сва

DEN 83.00 95.52
Трговија на големо 100pcs/Многу Црна Organza Торба 13x18cm Накит Бутик Подароци Пакување Торба Organza Подарок Перница & Пошта Свеж Со попуст
Животно Розова Свинско Уво Headband Животинско Роденден Услуги Подарок Божиќ за возрасни и за деца Свеж
Животно Розова Свинско Уво Headband Животинско Роденден Услуги Подарок Божиќ за возрасни и за деца

Функција100% сосема нов и висок квалитет3 D свиња headbandедна големина одговара за повеќето децаМека меки headb

DEN 139.20
Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место за Држачот на 100pcs Свеж
Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место за Држачот на 100pcs

Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место За Држачотбоја : злато ист како на с

DEN 3912.00
Бесплатен Превозот на Големо 50pcs/многу Пакување Персоналните Азија Џеб Виткање Фан со Organza Подарок Торба Свадба Партија Свеж Со попуст
60 M/120 Црвени Знамиња string банер триаголен знамиња роденден материјали атмосфера изгледот Црвена Ткаенина Bunting знамиња Свеж Со попуст