Делта FFB0824EHE -ROO -R00 8038 8cm 80mm 24V DC 0.75 3-pin серверот инверторот axial ладење фанови сигнал на аларм

Делта FFB0824EHE -ROO -R00 8038 8cm 80mm 24V DC 0.75 3-pin серверот инверторот axial ладење фанови сигнал на аларм

24 %

DEN 984.00

DEN 1295.52

Свеж

Во магацинот


Бренд : Делта
Фан Модел : FFB0824 EHE-ROO R00
Димензии : 80 * 80 * 38mm (8038)
Брзината на вентилаторот : 5700 RPM
Имајќи Тип : Dual Топката Имајќи
Бучава : 52.5 велика британија
Воздушниот волумен : 80.16 CFM
Век : 100,000 часа (25, 45 и 85% релативна влажност)
Тековната 0.75 (номинална во 0.50 А)
Номинална напон : 24 V
Интерфејс : 3 P
Линија должина : 15 CM

Бренд Име: Делта
Примена: Компјутер Случај
Број На Модел На: FFB0824EHE
Тип: Фан
Heatsink Материјал: Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Yes
Пакет: Yes
Линии: покажа како погоре слик

Додатоци на производи

2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор Свеж Со попуст
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор

Gdstime DC 12 V 2 Pin Вентилаторот за Ладење 50x50x10mmПараметри : Димензии : 50x50x10mm Конектор : XH2.542 P Оценет Напон : DC : 12 V

DEN 270.00 306.72
NOKOTION LKN-3 WS MB 48.4KE27.051 FRU 04W2029 За lenovo Thinkpad W520 лаптоп плоча QM67 Q3 Quadro 2000M Свеж
NOKOTION LKN-3 WS MB 48.4KE27.051 FRU 04W2029 За lenovo Thinkpad W520 лаптоп плоча QM67 Q3 Quadro 2000M

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

DEN 5712.00
NOKOTION СПС 450482-001 За HP Compaq 8710W 8710P Лаптоп плоча PM965 DDR2 17 инчи со графика слот Свеж Со попуст
NOKOTION СПС 450482-001 За HP Compaq 8710W 8710P Лаптоп плоча PM965 DDR2 17 инчи со графика слот

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

DEN 3374.00 3552.00
NOKOTION Лаптоп Плоча за HP CQ58 650 Intel DDR3 687702-001 Плоча Бесплатен Превозот Свеж
NOKOTION Лаптоп Плоча за HP CQ58 650 Intel DDR3 687702-001 Плоча Бесплатен Превозот

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress...

DEN 4752.00
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F Свеж
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купу

DEN 319.68
2 Парчиња Gdstime 40mmx40mmx10mm 4010s 5V 40mm USB PC Случај Brushless DC Вентилаторот за Ладење Свеж
2 Парчиња Gdstime 40mmx40mmx10mm 4010s 5V 40mm USB PC Случај Brushless DC Вентилаторот за Ладење

Brushless 40x40x10mm 4010s Компјутер Случај USB 40mm 4cm 5 V DC Вентилаторот за ЛадењеСосема нов фан со одличен квалитет и а

DEN 388.32
Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink ладење вентилатор за Panasonic СП-W7 T8 T9 W9 W8 W7 СП-T7 Y7 MCF-P03PAM05 2PIN MCF-P03PAM05-2A Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР фан & Heatsink ладење вентилатор за Panasonic СП-W7 T8 T9 W9 W8 W7 СП-T7 Y7 MCF-P03PAM05 2PIN MCF-P03PAM05-2A

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може

DEN 676.00 768.00
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Свеж Со попуст
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор

DC 12 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm 5010s Ладење Heatsink РадијаторПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : 2pin2510Номин

DEN 224.00 263.52
SSEA Оригинални НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini A1347 2010 2011 922-9953 610-0056 610-0164 610-0069 Свеж Со попуст
SSEA Оригинални НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini A1347 2010 2011 922-9953 610-0056 610-0164 610-0069

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот

DEN 288.00 303.84
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод

Intel® PRO / Безжична Мрежна Конекција е интегриран уред за Безжична LAN (WLAN) решение за Intel® Centrino® processor технол

DEN 98.00 118.56
Gdstime 50x50x10mm DC Вентилаторот за Ладење Кулер 5V 50mm 5010s 5cm USB Конектор Свеж
Gdstime 50x50x10mm DC Вентилаторот за Ладење Кулер 5V 50mm 5010s 5cm USB Конектор

DC 5 V USB 5 CM 50mm 50x50x10mm Brushless DC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Топлина Мијалник Вентилаторот за ЛадењеСосема нов фан с

DEN 297.12
20 компјутери 15mmx15mm 0.3 0.4 mm mm 0.5 mm 0.6 mm 0.8 mm 1mm Heatsink Бакар Shim Термички Влошки за Лаптоп IC Чипсет графичкиот Свеж Со попуст
20 компјутери 15mmx15mm 0.3 0.4 mm mm 0.5 mm 0.6 mm 0.8 mm 1mm Heatsink Бакар Shim Термички Влошки за Лаптоп IC Чипсет графичкиот

20 компјутери 15mmx15mm 0.3 mm до 1mm Heatsink Бакар Shim Термички Влошки за Лаптоп IC Чипсет графичкиот процесор ПРОЦЕС

DEN 77.00 81.12
CN-0RU477 0RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4W101.011 PM965 G84-601-А2 256M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Свеж Со попуст
CN-0RU477 0RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4W101.011 PM965 G84-601-А2 256M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР

CN0 RU477 0 RU477 RU477 Главниот одбор За Dell XPS M1530 Лаптоп плоча 48.4 W101.011 PM965 G84601А2 256 M DDR2 Слободен ПРОЦЕСОРВе Молиме И

DEN 2964.00 3120.00
2 парчиња Одличен Квалитет Бренд Нов ПРОЦЕСОР Кулер за Ладење на Задржување на Заградата Планината За AMD Штекер НА3 НА3+ AM2 Свеж Со попуст
Оригиналниот P32F-12P EAX64560501 (1.7) E247691 Моќ Одбор тестирани работи добро Свеж
Оригиналниот P32F-12P EAX64560501 (1.7) E247691 Моќ Одбор тестирани работи добро

производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 2736.00
Barrow G1/4 14mm Тешко Цевка Конектор за Монтажа TYKN-K1410 V4 Свеж Со попуст
Barrow G1/4 14mm Тешко Цевка Конектор за Монтажа TYKN-K1410 V4

За BarrowBARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи Високо квалитетни суровин

DEN 134.88
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан Свеж Со попуст
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан

3 Љубителите на Планината Рек PCI Слот Заградата за Видео Картичка DIY Опис : Може да се Качи Двојна вентила

DEN 312.00 354.72
Делта 6025 60mm 6cm DC 12V 0.25 НА 3wire AFB0612HH-R00 серверот инверторот axial кулер за ладење фанови Свеж Со попуст
Делта 6025 60mm 6cm DC 12V 0.25 НА 3wire AFB0612HH-R00 серверот инверторот axial кулер за ладење фанови

Бренд : Делта[Димензии] : 60 × 60 × 25mm[Оценет напон : DC12 V[Напон Спектар] : DC7.0 V14.0 V[Влезна Моќност : 0.20 A (номинал

DEN 2188.00 2879.52
CN-0H277K 0H277K H277K Главниот одбор За Dell Студио 1535 Лаптоп Плоча GM965 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР Свеж Со попуст
CN-0H277K 0H277K H277K Главниот одбор За Dell Студио 1535 Лаптоп Плоча GM965 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР

CN0 H277 K 0 H277 K H277 K Главниот одбор За Dell Студио 1535 Лаптоп Плоча gm965 DDR2 100% тестВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ма

DEN 2508.00 2640.00
НОВ Лаптоп, Ладење Вентилатор За HP DV6-2000 DV6-2100 Heatsink PN:579158-001 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка Свеж Со попуст
НОВ Лаптоп, Ладење Вентилатор За HP DV6-2000 DV6-2100 Heatsink PN:579158-001 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Замена за HP DV62000 DV62100(Heatsink

DEN 845.00 1056.00
KEFU 1005HA плоча За Asus Eee PC 1005HA N270U плоча 1005HA тестирани плоча Свеж
KEFU 1005HA плоча За Asus Eee PC 1005HA N270U плоча 1005HA тестирани плоча

Производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијат

DEN 1824.00
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 1.2 WБрзина

DEN 474.00 623.52