600 Вати Класа D Аудио Засилувач Одбор - 600W TAS5630 Моно Моќ Amp Subwoofer

600 Вати Класа D Аудио Засилувач Одбор - 600W TAS5630 Моно Моќ Amp Subwoofer

6 %

DEN 2703.00

DEN 2875.20

Свеж

Во магацинот

Answer : ___________________________ Note : НЕ моќ на исправноста на одборот кога постои сигнал на текст, или чип ќе биде изгорена надвор. Тоа е предложено да plug РКА џек прво, стоп сигнал за внесување и потоа моќ на исправноста одбор. Конечно, да Започнат сигнал на текст по 1 секунда. Ние неодамна наведени некои комбо колекции кои ги комбинира засилувач табли со напојување ние предложи. Тоа ќе биде лесно да се изгради на вашиот систем и комбо колекции се, исто така, високо ефикасна опции во споредба со одвоени производи. Карактеристики : • Димензии : 152.40 mm (L) × 122.30 mm (W) × 35.00 mm (H) ± 2mm • Одлично Класа D производи • Целосно мост • да Стекнат прилагодливи четири фиксни стекнат прилагодувања • линија ниво за аудио сигнал на текст • монтажа дупки за лесна инсталација и поправка на • Постојат голем број на жици и лесна конекција • имаат голема и моќна ладење вентилатор за ладење • превртуваат или низок напон • Ултра-тековната заштита • во текот температура заштита
Спецификација Напојување опсег : 20 V ~ 50 V • Каналот поделба : > 89 d B 1 k Hz • Динамички опсег : > 100 d B • Фреквенција одговор : 20 Hz ~ 20 KHz (± 3d B) • Јачина на бучава сооднос : 100d B (A-Пондериран) • Максимална Излезна Моќност 200 W 8Ω, 600 W 2Ω, Апликации : Дома Активни Звучници AV приемник DVD Приемникот Мини комбо системи Забелешка : додатоци може да биде малку поинаква од она што сте виделе на интернет страницата бидејќи додатоци кои сте ги добиле за да може да биде од различни серија. Сепак, тоа нема да влијае на вашата употреба. Сигурни Електроника превзема никаква одговорност за било каква двосмисленост предизвикана од производ фотографии.

Пакет: Yes
Канали: 1
Максимална Моќност По Канал: Над 200W
Број На Модел На: СИГУРНИ-D
Бренд Име: BINYEAE
Тип: Дома Засилувач

Додатоци на производи

2018 Најновите Nobsound Мини ЦЕВКА-03 Мини 6J1 Вакуум Цевки Preamplifier Hi-Fi Стерео PreAmp Со Treble & Бас & Контрола на Јачина Свеж Со попуст
2018 Најновите Nobsound Мини ЦЕВКА-03 Мини 6J1 Вакуум Цевки Preamplifier Hi-Fi Стерео PreAmp Со Treble & Бас & Контрола на Јачина

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА По Меѓународната склад за испора

DEN 2400.00 2525.76
Dual OMRON Реле 7812+UPC1237 Говорникот за Заштита на Одборот за Полнење за HIFI DIY AC 12-24 Свеж
Dual OMRON Реле 7812+UPC1237 Говорникот за Заштита на Одборот за Полнење за HIFI DIY AC 12-24

12510 Препорачувам За 100% Сосема нов и висок квалитетОваа верзија може да се контролира 500 W засилувач, секо

DEN 520.80
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 385.00 413.76
PAPRI Европа Стандард Машки Мрежа AC Power Plug NCF nanostructures Чист бакар Аудио HIFI EuropeanL Famale Напојување socket Свеж Со попуст
PAPRI Европа Стандард Машки Мрежа AC Power Plug NCF nanostructures Чист бакар Аудио HIFI EuropeanL Famale Напојување socket

БРЕНД НОВИ NCF nanostructures Машки и Женски European LSTANDARD AC ШТЕКЕР КОНЕКТОР Машки Моќ Plug FPE25(CU) Номинална Вредност : H

DEN 652.80
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84 Свеж
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84

Бренд Нови 9pin Шасијата Планината Керамички Злато Позлатен Цевка СокетиМатеријал : КерамичкиЗлато Позл

DEN 648.00
Assembeld Худ 1969 MJE15024/25 Класа моќ amp одбор 25W 2 CH засилувач Свеж Со попуст
Assembeld Худ 1969 MJE15024/25 Класа моќ amp одбор 25W 2 CH засилувач

вклучува 2 канал собрани засилувач одбор со Алуминиумска аголКористењето 6цевка програма,Кои 2 цевка ел

DEN 2462.00 2592.00
1pcs Нови Движат Магнет Кертриџ ЛП Фоно Плочата Phonograph Перо Свеж
1pcs Нови Движат Магнет Кертриџ ЛП Фоно Плочата Phonograph Перо

100% Сосема Нов / Оригинален Производ / Обезбедување На КвалитетОваа АудиоТ echnica кертриџ е ниска цена се

DEN 858.24
НОВИ AK4490 JRC5532 HIFI Bluetooth 4.0 I2S DAC декодер одбор моќност засилувач одбор DC12V Свеж
НОВИ AK4490 JRC5532 HIFI Bluetooth 4.0 I2S DAC декодер одбор моќност засилувач одбор DC12V

Карактеристики : Донесува I2 S bluetooth 4.0 AK4490 JRC5532 Моќ филтер capacitor, познатиот бренд и висок квалитет се Кори

DEN 1391.52
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel Свеж Со попуст
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel

Спецификации : Моќност : 2.1 Интерфејс DC 1025 V напојување (со обратна сила заштита) Аудио влез : Bluetooth приемни

DEN 324.00 449.28
Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез Свеж Со попуст
Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез

Опис на производот LS37 цевка MC, ММ фоно одбор линија од сад VTL, четири 12 A*7 компоненти PCB големина : 220 MM × 155 MM

DEN 4332.00 4560.00
Нова 2 Каналот L150W 200W MOSFET IRFP250*12 FET Моќност засилувач заврши одбор Свеж
Нова 2 Каналот L150W 200W MOSFET IRFP250*12 FET Моќност засилувач заврши одбор

Параметарот : Излезна моќност : 150 W 8 R DC + / 63 VНиска дисторзија : 0.015%, 1 KHz, 20 WВисок моменталната способност :

DEN 2399.52
12V 60W Дигитални Стерео Аудио Засилувач Моќ Одбор Електронски Коло Модул DIY - L060 Нова жешка Свеж Со попуст
12V 60W Дигитални Стерео Аудио Засилувач Моќ Одбор Електронски Коло Модул DIY - L060 Нова жешка

Материјал : алуминиум Ладење+Соберат на засилувач одбор cn1520153304abomОдборот користи TDA8946 моќ чип, 6.5 моно се

DEN 343.00 489.60
AV-MP618BT 200W+200W HiFi 2.0 канал MP3 игра Bluetooth дигитален засилувач од Дома караоке засилувач домашно кино аудио Свеж Со попуст
AV-MP618BT 200W+200W HiFi 2.0 канал MP3 игра Bluetooth дигитален засилувач од Дома караоке засилувач домашно кино аудио

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати н

DEN 2307.00 2682.24