OPHIR 1.8 M 1/8 Машки & 1/8 Женски Најлон Плетенка Воздух Црева Airbrush Црево за Поврзување Airbrush Пиштол & Воздушниот Компресор _AC024

OPHIR 1.8 M 1/8 Машки & 1/8 Женски Најлон Плетенка Воздух Црева Airbrush Црево за Поврзување Airbrush Пиштол & Воздушниот Компресор

DEN 338.88

Свеж

Во магацинот


Спецификација :
Должина : 1.8 м
Функција :
1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes
1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrush компресори
Пакет Се Вклучени :
1x Airbrush Црево

Тип: Привремена Тетоважа
Бренд Име: OPHIR
Број На Модел На: AC024
Големина: 1.8M Airbrush Air Hose
Име: Airbrush Воздух Црева

Додатоци на производи

Rocooart LC-303-922 Телото Уметност ноќта на Вештерките HD Види Tatoo Налепница Пиштол Жените X-Men Уметност Работа Шарени Привремена Свеж Со попуст
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Свеж
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали

Бела 12 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 532.80
Традиционалните игла Капи за Еднократна употреба Трајна Шминка Игла Совети со хартија непропустлива за Тетоважа машини mosai Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу

бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3 D веѓа кожата обука 3 D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs / мно

DEN 729.00 911.52
Заврши Тетоважа Машина за Полнење Сет 1 Тетоважа Машина Пиштол Прекинувач Игла за Тетоважа Почетник Колекции Свеж Со попуст
Заврши Тетоважа Машина за Полнење Сет 1 Тетоважа Машина Пиштол Прекинувач Игла за Тетоважа Почетник Колекции

Карактеристики 100% Сосема Нов Лесно се применува и може да имаат DIY тетоважа со оваа машина Исклучителна

DEN 1408.00 1636.80
25pcs/ Жени Мажи DIY Хена Телото Уметност Тетоважа 3D lifelike Цутот на црешни се зголеми голем цвеќе секс Водоотпорен Привремени Свеж Со попуст
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038 Свеж
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038

Опис : Се користи на повеќе airbrushes од една снабдување воздух црева.Вклучува вклучите приклучоците да се з

DEN 312.00
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи Свеж Со попуст
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи

100pcs 1 R 3Р 5 R 5 F 7 F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла КапиГолемини

DEN 264.00 479.52
50 Компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм Веѓата Трајна Шминка Свеж Со попуст
50 Компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм Веѓата Трајна Шминка

50 компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм ВеѓатаФункција : Microblading ИглаЗа Веѓа Microblading

DEN 276.00 586.08
Тетоважа Пракса Кожата 3D Козметички Трајна Шминка на Очите Eyeliner Кожата Силикони За Тетоважа Прирачник Microblading Пенкало Свеж Со попуст
Wyuen Привремена Тетоважа за Возрасни Водоотпорен Tatoo Налепница Телото Уметност, Мода Чукање на срцето Човек Жена AB-026 Свеж Со попуст
YILONG 50PCS Професионални Тетоважа Игли 11RM Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Свеж Со попуст
Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало бесплатен превозот Свеж Со попуст
Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало бесплатен превозот

Спецификации : Тип : Веѓа Тетоважа ПенМатеријал : АлуминиумскиБоја : РозеваКоличина : 1 PcsДолжина : Околу...

DEN 95.00 143.52
100pcs 9/15/17/19/21Pin Microblading Засенчување Ножеви Тетоважа Игли ДВОЕН РЕД Microblading Игли Рамен Игла За Магла Веѓата Свеж Со попуст
100pcs 9/15/17/19/21Pin Microblading Засенчување Ножеви Тетоважа Игли ДВОЕН РЕД Microblading Игли Рамен Игла За Магла Веѓата

Карактеристики : Помош почетници брзо да се подигне нивото на За тетоважаСинтетички материјал, безбедн

DEN 713.00 792.00
Празно Тетоважа Пракса Кожа, Гума 5Pcs Професионални Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Тетоважа Снабдување на Додатоци Свеж Со попуст
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011 Свеж
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

ОписПоврзани директно врз airbrush, ХС F4 мини филтер е последнатаодбрана за испорака чист, сув воздух на airbru

DEN 239.52
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014 Свеж
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014

Опис : Едноставна спреј penholder,Airbrush воздушна пумпа може да биде инсталиран во масловода сепаратор, Може д

DEN 191.52
Симпатична Цвет Самовила ангел Лажни тетоважа Металик Златно Sliver Водоотпорен Привремен Налепници Вода Трансфер на Телото Свеж Со попуст