12 Вратоврска Појас Крпа Сомот Flocked Не Се Лизга Шамија Shawl Вратоврска Појас Облека Закачалка Полици Носители

12 Вратоврска Појас Крпа Сомот Flocked Не Се Лизга Шамија Shawl Вратоврска Појас Облека Закачалка Полици Носители

8 %

DEN 86.00

DEN 93.60

Свеж

Во магацинот


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! n9gd01k88p.
Постојат 12 Вратоврска коски за бесење на вашите марами, ленти, врски или дури и вашиот ѓердани и коса додатоци.
Боја : Ние не нудиме боја на избор, вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор. Време На Испорака :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Хром метална кука е идеален за виси во вашата гардероба или од задната страна на вратата и коски се здрав и силен, подготвени да го прикажат дури и најтешкиот од марами. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
1 x Flocked се Врзуваат Шамија Закачалка 1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Организирајте ги вашите шамија колекција во лесен начин со овие брилијантни шамија закачалки!
Одликувајќи се со мека кадифена flocked слој, овие закачалки ќе го заштити вашиот шалови од snagging и да се обезбеди дека дури и вашиот најголем деликатна марами се чуваат безбедно. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На собираат обезбедува не се лизга површина за да ги задржи вашите марами, ленти или врски совршено на своето место. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Број На Модел На: Вратоврска Појас Облека Закачалка Полици Носители
Производот: Craftwork Забелешка Менгеме
Облека Тип: Врски
Употреба: Neatening/Складирање
Бренд Име: SANGEMAMA
Кревање Метод: Рачен
Тип: 12 Вратоврска Појас Крпа Сомот
Должина: as show
Материјал: Не Се Лизга Шамија Shawl
Стил: Не Се Лизга Шамија Shawl Вратоврска Појас
Модел: 18068

Додатоци на производи

Пакет од 10 Не се Лизга Ултра-Тенок 360 степени Вртливата Flocked Возрасни Облека Закачалки со Срцето Вратоврска Бар Notched Свеж Со попуст
Imixlot Машина За Перење Филтер Кеса Филтри За Лебдечки Отстранување На Влакна Уред За Чистење И Перење Топката Облека Миење Свеж Со попуст
Преносни Кристал Чанта Чанта Закачалка Кука Носителот Чанти Закачалка Мулти-боја Торба Виси Кука Торба Виткање Клип Закачалка Свеж Со попуст
Цртан Филм Слободни Помине Железо Закачалка Креативни Деца Соба Декорација Облека Метал Hangerr Ѕид Виси Тремот Вратата Грб Свеж Со попуст
5 Компјутери Перење Кеси Градник Долна Облека Кошеви Мрежа Кеса Алишта За Перење, Нега Торбичка Домаќинство Чистење Колекции Свеж Со попуст
SZS Топла Удобен, Практичен Градник Облека Измијте Перење долна Облека Мрежа Нето Миење Торба 50X40CM Свеж Со попуст
3 Компјутери/многу Облека Машина за Перење Алишта Градник Помош долна Облека Мрежа Нето Миење Торба drawstring торба Торбичка Свеж Со попуст
DIY Клип Нови 50 Парчиња Дрво, Дрвени штипки за алишта Перење Облека Иглички Фото Хартија Колче Свеж Со попуст
DIY Клип Нови 50 Парчиња Дрво, Дрвени штипки за алишта Перење Облека Иглички Фото Хартија Колче

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Напомена : 1 ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни

DEN 49.00 64.32
50pcs Мини Природно Дрво Облека Штипки За Занает Настани Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Клипови Канцеларија Канцелариски Свеж Со попуст
8 Компјутери Дома Облека Закачалка Рек Дете Облека Прилагодливи Облека Кука Магија Простор Saver Организатор Поставите 23.5 Свеж Со попуст
ORZ 10PCS Облека Закачалки Нерѓосувачки Челик Цврста Жица Метал Носители на Сушење Висок Квалитет Облека Кошула Закачалки, Облека Свеж Со попуст