6800-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 10x19x5 mm Метрички Тенок Дел 6800 2RS Лежишта 61800 РС 6800RS

6800-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 10x19x5 mm Метрички Тенок Дел 6800 2RS Лежишта 61800 РС 6800RS

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот


Предмет : 6800 2 RS
Тип : Длабоко Ритам Топката Имајќи
Затворачи : 2 Печати
Подмачкување : Само Подмачкано (Маснотии)
Димензии : 10x 19 x 5 mm
ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 10мм
OD (надворешен дијаметар) : 19mm
Ширина/Висина/дебелина : 5mm
Количина : 10 PCS

Број На Модел На: 6800 2RS
Површина Грубост: Ра 0.05
Капацитет На Моторот: 10x19x5mm
Бренд Име: FUSHI
Структура: Длабоко Ритам Топка
Материјал: 52100 Хром Челик
Премази: Antirust Масло

Додатоци на производи

Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6908 2RS 6908-2RS 61908-2RS 6908RS 6908RZ 40*62*12 мм 4pcs/многу Свеж
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6908 2RS 6908-2RS 61908-2RS 6908RS 6908RZ 40*62*12 мм 4pcs/многу

Модел69082 RSДимензииСоздаден (d)40ммДијаметар (D)62ммШирина (Б)12ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 /

DEN 960.00
4pcs Бесплатен превозот SI6T/К PHSA6 6mm десната рака женски навој метрички род крајот заеднички имајќи SI6TK Свеж Со попуст
10pcs Скелет Нафта Печат 16x28x7mm /16x30x7/16x32x7/17x29x7/17x30x5/17x40x10mm ТЦ Тип NBR Црна Радијална Вратило Печат Прстен Свеж Со попуст
10pcs Скелет Нафта Печат 16x28x7mm /16x30x7/16x32x7/17x29x7/17x30x5/17x40x10mm ТЦ Тип NBR Црна Радијална Вратило Печат Прстен

10pcs Скелет Нафта Печат 16x28x7mm / 16x30x7 / 16x32x7 / 17x29x7 / 17x30x5 / 17x40x10mm ТЦ Тип NBR Црна Радијална Вратило Печат Прстен З

DEN 332.00 390.24
10pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F605ZZ 5*14*5 мм Свеж
10pcs бесплатен превозот страната черупка топката лежишта F605ZZ 5*14*5 мм

МоделF605 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)14ммПрирабница дијаметар(Д1)16ммШирина (Б)5ммПрирабница ширин

DEN 326.40
6803-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 17x26x5 mm Запечатени Тенок Дел 6803 2RS Топката Лежишта 6803RS 61803 Имајќи Свеж
6803-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 17x26x5 mm Запечатени Тенок Дел 6803 2RS Топката Лежишта 6803RS 61803 Имајќи

Предмет : 6803 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Масн

DEN 479.52
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 20pcs/многу бесплатен превозот квалитет 6000 2RS 6000RS 6000RZ 6000-2RSH 6000-2RS Свеж
NBZH продажната цена MR85-2RS L-850 WA675 MR85 РС 5*8*2.5 мм ABEC-5 Z2 стоки модел имајќи хеликоптер модел на автомобил достапни Свеж
Топла saleSA6T/К POSA6 6mm десната рака надворешниот машки конец метрички род крајот заеднички имајќи M6*1.0 mm SA6 TK shalft Свеж
5 Компјутери 1/4 PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно Конектор Свеж Со попуст
5 Компјутери 1/4 PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно Конектор

1 / 4" PT Машки Конец да 14mm Пневматски Воздух Црева Barb Директно КонекторСпецификација : Име на Производ Маш

DEN 137.00 162.72
120Pcs HNBR Автомобил Ван Климатизација Гума за Миење О Прстен Печат Асортиман Сет Свеж Со попуст
120Pcs HNBR Автомобил Ван Климатизација Гума за Миење О Прстен Печат Асортиман Сет

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Овие дополнителни давачки може да се собираа

DEN 143.00 170.40
50pcs бесплатен превозот на висок квалитет на ултра-тенок длабоко ритам топката имајќи 6701-2RS 12*18*4 мм Свеж
50pcs бесплатен превозот на висок квалитет на ултра-тенок длабоко ритам топката имајќи 6701-2RS 12*18*4 мм

Модел67012 RSДимензииСоздаден (d)12ммДијаметар (D)18ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / A

DEN 619.20
20pcs бесплатен превозот страната имајќи Тенок ѕид длабоко ритам топката лежишта F6901ZZ 12*24*26.5*6*1.5 мм Свеж
20pcs бесплатен превозот страната имајќи Тенок ѕид длабоко ритам топката лежишта F6901ZZ 12*24*26.5*6*1.5 мм

МоделF6901 ZZДимензииСоздаден (d)12ммДијаметар (D)24ммПрирабница дијаметар(Д1)26.5ммШирина (Б)6ммПрирабница шир

DEN 1056.00
6806-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 30x42x7 мм Тенок Дел 6806 2RS Топката Лежишта 6806RS 61806 РС Свеж
6806-2RS Имајќи ABEC-1 (10PCS) 30x42x7 мм Тенок Дел 6806 2RS Топката Лежишта 6806RS 61806 РС

Предмет : 6806 2 RSТип : Длабоко Ритам Топката ИмајќиЗатворачи : 2 ПечатиПодмачкување : Само Подмачкано (Масн

DEN 767.52
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6903 2RS 6903-2RS 6903RS 61903-2RS 6903RZ 17*30*7 мм 20pcs/многу Свеж
Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 6903 2RS 6903-2RS 6903RS 61903-2RS 6903RZ 17*30*7 мм 20pcs/многу

Модел69032 RSДимензииСоздаден (d)17ммДијаметар (D)30ммШирина (Б)7ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / A

DEN 816.00