Каубој Студио Флеш Чевли Носителот на Вртливата Заградата Чадор Планината Б со врвот завртка Бесплатен Превозот

Каубој Студио Флеш Чевли Носителот на Вртливата Заградата Чадор Планината Б со врвот завртка Бесплатен Превозот

DEN 377.76

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Корисни Блиц Светлина Планината за вашата камера
Flashgun Адаптер може да се додадат на вашата светлина мирување, внеси ја твојата флеш единица и чадор и да го подесите вашиот планината па тоа е
во оптимален агол за добивање голема фотографска резултати време по време
Топла чевли флеш качи на врвот направете го тоа лесно што ќе може да се качи Топла Чевли Флеш/Роб Сензор/Приемник
Топла Чевли Големина може да се прилагоди
Вие исто така може да се прилагоди на чадор и флеш во поинаков агол
Материјал : Елоксирани Алуминиумски Метал + ABS(Acrylonitrile Butadiene Styrene)
Големина : 11x7x6.5cm
Компатибилен со : Сите Топло-Број на Флеш, Предизвика Предавател или Роб
Погоден За :
Речиси стандард флеш ги обединува освен Sony и блиц Minolta.
Забелешка : За Sony и блиц Minolta тоа треба дополнителен адаптер.
Производи Вклучуваат :
Флеш Планината Носителот x 1 BUC
Следење на број x1pcs

TTL: No
Бренд Име: хари добро
Екранот: No
Компатибилен Камера Бренд: NIKON,SONY,Олимп,на CANON
Број На Модел На: B
Пакет: No

Додатоци на производи

Во Парк Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија+X1T-S ransmitter МИ Чевли (Изборен) за Sony Свеж
Во Парк Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија+X1T-S ransmitter МИ Чевли (Изборен) за Sony

Карактеристики : 1 Моќен & Погодно Liion Батерија : Max.(1 / 1 излез @200mm)60 (m ISO 100), 190 (нозе ISO 100)Флеш Покриеност20 до

DEN 2208.00
Meike ВАЛУТНА-100 за Nikon, ФК-100 Макро Прстен Флеш/Светло за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D310 Свеж Со попуст
Meike ВАЛУТНА-100 за Nikon, ФК-100 Макро Прстен Флеш/Светло за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D310

11068 Други Блиц светлина Преглед : На Meike ВАЛУТНА100 е прстен тип макро блиц светлина дизајниран посебно за

DEN 1223.00 1344.00
Neewer Флеш Strobe Светлина Monolight 400W GN60 5600K со Моделирање Светилка за таа Локација Модел Фотографија (S400N)ЕУ Приклучок Свеж Со попуст
Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија 2.4 G X Системот +X1T-S Предавател За Sony Свеж
Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија 2.4 G X Системот +X1T-S Предавател За Sony

2000m Ah литиум батерии се обезбеди подобро снимање перформанси.Господар & Роб ФлешКако господар флеш един�

DEN 11760.00
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622C-TX LED Блиц Контролер Свеж Со попуст
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622C-TX LED Блиц Контролер

YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622 CTX LED Блиц Конт�

DEN 6823.00 10337.28
Yongnuo YN-565Ex за Nikon YN565EX YN-565 ЕКС ITTL I-TTL Блиц Speedlight Speedlite D200 D80 D3100 D700 D90 D3200 D7000 D800 D600 Свеж
Yongnuo YN-565Ex за Nikon YN565EX YN-565 ЕКС ITTL I-TTL Блиц Speedlight Speedlite D200 D80 D3100 D700 D90 D3200 D7000 D800 D600

Напредни Поставување 7.Напредни Примена : 1.Користете широк агол DiffuserПараметри : Изолирани Коло дизајн П�

DEN 3696.00
GODOX TT520II GN33 Speedlite Флеш + Предавател За Canon EOS 1300D 800D 750D 760D 700D 650D 100D 80D 77D 60Da 5Ds Флеш Свеж
GODOX TT520II GN33 Speedlite Флеш + Предавател За Canon EOS 1300D 800D 750D 760D 700D 650D 100D 80D 77D 60Da 5Ds Флеш

Godox TT520 II Thinklite Блиц на Камерата со Изградиво 433 MHz Безжичниот Сигнал за Canon EOS Nikon Pentax Олимп dslr фото Апарати�

DEN 1919.52
Godox V860II-C Speedlite ХСС 1/8000s TTL Блиц Светлина +X1T-C Безжична Флеш Предизвика Предавателот+ Bowens S-Тип Заградата Свеж
Godox V860II-C Speedlite ХСС 1/8000s TTL Блиц Светлина +X1T-C Безжична Флеш Предизвика Предавателот+ Bowens S-Тип Заградата

Опис : Пакет : 1 x V860 IIC Флеш1 x X1 TC Предавателот 1 x Bowens SТип Заградата1 x VB18 Liion батеријата 1 x Заштита на случај

DEN 12240.00
Meike МК-MT24 Макро Близнак Лајт Флеш за Nikon D3X D200 D300 D300S D700 D800 D810 D80 D90 D600 D610 D3100 D3200 Дигитални SLR Свеж
Meike МК-MT24 Макро Близнак Лајт Флеш за Nikon D3X D200 D300 D300S D700 D800 D810 D80 D90 D600 D610 D3100 D3200 Дигитални SLR

Meike МКMT24 Макро Близнак Лајт Флеш за Nikon D1 X D2 D2 H D2 X Д3 D3 X D200 D300 D300 S D700 D800 D810 D80 D90 D600 D610 D3100 D3200 D3300 D5000 D5100 D5200 D5300 2

DEN 14399.52
Godox Мини Speedlite TT350F за Fujifilm Блиц на Камерата TTL ХСС GN36 Голема Брзина 1/8000S 2.4 G за Fuji Свеж Со попуст
Godox Мини Speedlite TT350F за Fujifilm Блиц на Камерата TTL ХСС GN36 Голема Брзина 1/8000S 2.4 G за Fuji

Ве молиме слободно контактирајте со нас ако ви треба било каква помош1 Транзит пати може да се разликува

DEN 4075.00 4075.20
Godox TT685C/N/S/F/O Флеш TTL Блиц на Камерата speedlite Голема Брзина 1/8000s GN60 Топла Чевли за Canon Nikon, Sony Fujifilm Свеж
Godox TT685C/N/S/F/O Флеш TTL Блиц на Камерата speedlite Голема Брзина 1/8000s GN60 Топла Чевли за Canon Nikon, Sony Fujifilm

Godox TT685 Флеш TTL Блиц на Камерата speedlite Голема Брзина 1 / 8000s GN60 Топла Чевли за Canon Nikon, Sony Fujifilm ОлимпОпис : Води

DEN 5712.00
Meike МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight за Pentax K-5 II К-7 645D Kr К-Z како Yongnuo YN560II YN-560 II бесплатен превозот Свеж
Meike МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight за Pentax K-5 II К-7 645D Kr К-Z како Yongnuo YN560II YN-560 II бесплатен превозот

Yongnuo 560 II е надвор од производство.Meike MK930 II,MK930 II Флеш Speedlight / Speedlite за Pentax K5 II К7 645 D Kr КZ има истите функции и

DEN 1678.56
YONGNUO Макро Близнак Лајт Флеш YN-24EX Флеш Speedlite за Canon 1Dx 1Ds 5DIII, 5DII 7DII 5D 6D 7D 80D 70D 60D 50D 40D 30D 20D Свеж
YONGNUO Макро Близнак Лајт Флеш YN-24EX Флеш Speedlite за Canon 1Dx 1Ds 5DIII, 5DII 7DII 5D 6D 7D 80D 70D 60D 50D 40D 30D 20D

Автоматски прилагодувања за заштеда на YN24 EX може автоматски да ја зачувате вашата моментална оперативн

DEN 8208.00
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm dslr фото Свеж
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm dslr фото

Ви благодариме за купување на Godox Thinklite TT600 блиц на камерата Оваа блиц на камерата усвојува Godox безжична X

DEN 3312.00
нови моќност 800W прстен Флеш Цевка Xenon светилка Flashtube Поправка на Дел SPEEDLIGHT температура 5500K (kelvin) Свеж
нови моќност 800W прстен Флеш Цевка Xenon светилка Flashtube Поправка на Дел SPEEDLIGHT температура 5500K (kelvin)

нови моќност 800 W прстен Флеш Цевка Xenon светилка Flashtube Поправка на Дел SPEEDLIGHTНие сме професионална снабдув

DEN 475.20
GODOX TT350N за Nikon камера 2.4 G ХСС 1/8000s TTL GN36 Флеш Speedlite + Diffuser + CONXTRUE LED USB бесплатен подарок Свеж
GODOX TT350N за Nikon камера 2.4 G ХСС 1/8000s TTL GN36 Флеш Speedlite + Diffuser + CONXTRUE LED USB бесплатен подарок

dianxiaobao_1dianxiaobao_2GODOX TT350 N за Nikon камера 2.4 G ХСС 1 / 8000s TTL GN36 Флеш Speedlite + Diffuser + CONXTRUE LED USB бесплатен подарокОпис Н�

DEN 4075.20
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite Speedlight за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm Свеж Со попуст
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite Speedlight за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm

Со флеш прегреат автоматска заштита на функцијата.Поддршка M / S1 / S2 режими, 20200m auto / manual зумирање.(1 / 1 моќ @2

DEN 3312.00 3680.16
2018 LED Блиц Selfie Светлина Прозрачна Светилка Телефон да Ѕвони 36 За iPhone X 8 7 6S Плус Samsung S7 HTC За Xiaomi Телефон Свеж Со попуст
2018 LED Блиц Selfie Светлина Прозрачна Светилка Телефон да Ѕвони 36 За iPhone X 8 7 6S Плус Samsung S7 HTC За Xiaomi Телефон

2018 LED Блиц Selfie Светлина Прозрачна Светилка Телефон да Ѕвони 36За i Phone X 8 7 6 S Плус Samsung S7 HTC За Xiaomi Телефон LED S

DEN 523.68