Спирала Лаптоп Најновите Дневник Книга Гроздобер Пиратски Подлога СТП кожа Забелешка Книга Заменливи Божиќ Подарок Патник Весник

Спирала Лаптоп Најновите Дневник Книга Гроздобер Пиратски Подлога СТП кожа Забелешка Книга Заменливи Божиќ Подарок Патник Весник

5 %

DEN 392.00

DEN 412.80

Свеж

Во магацинот


големина;18.5*13.5 cm

Стил: Hardcover
Страна Обврзувачки Режим: Спирала
Употреба: подарок
Употреба: Меморандуми Дневно
Со Заклучување: No
Маска Материјал: кожа
Маска Цврстина: Тешко Copybook
Внатрешните Страници: 80 Листови
Стил: Гроздобер
Бренд Име: mengtai
Тип: Составот Книга

Додатоци на производи

JIANWU Чувствува школка ткаенина забелешка книга лабава лист внатрешното јадро A6, A7 лаптоп дневник A5 план врзивно канцелариски Свеж Со попуст
1PC/многу Kawaii животинско рај леплива забелешка Memo pad Memo налепница Прекрасна канцелариски трговија на големо(сс-6932) Свеж Со попуст
спирала лаптоп ПВЦ добие торба за чување картичка торба лабава лист дневник серпентина прстен врзивно додатен хартија одделни Свеж Со попуст
СТП кожа спирала лабава лист refillable патување весник гроздобер dokibook лаптоп filofax излет агенда notepad врзивно А5 А6 Свеж Со попуст
100PCS/Многу 90*54mm Нови празно kraft хартија порака картичка Notepad мемо влошки ознака Свеж Со попуст
100PCS/Многу 90*54mm Нови празно kraft хартија порака картичка Notepad мемо влошки ознака

Вкупна големина : околу 90*54mmПроизвод материјал : хартија kraft100pcs / кутија 1lot=1box=100pcs картички1056 претпоставу

DEN 286.00 286.08
36 компјутери/Многу Боја етикета Мини држиме за напредок Виножито мемо подлога гости налепница scrapbooking Канцелариски Канцеларија Свеж Со попуст
Kicute A5 A6 A7 ПВЦ Патент Торбичка Стандард 6 Дупки Транспарентен Кеси Картичка Записи Кеси Лабава Лист Пластична Картичка Свеж Со попуст
1PC Спирала Лаптоп Дневник Книга Гроздобер Пиратски Подлога СТП Кожа Забелешка Книга Заменливи Божиќ Подарок Патник Весник Свеж Со попуст
ЗАБЕЛЕШКА ЗА ЛЕПЛИВА ЗАБЕЛЕШКА Камен Мермер Боја Налепници Ознака Објавите на Мемо Подлога Лепливи Белешки Училиште и деловен Свеж Со попуст
Бесплатен превозот нови пристигнување 6 дупки лабава-лист лаптоп рефил стандард A5 A6 A7 рефил секојдневни потсетници неделно Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Свеж Со попуст