Брза Испорака Tulle Домот, Свадба Заврши Булчински Заврши(7005)

Брза Испорака Tulle Домот, Свадба Заврши Булчински Заврши(7005)

DEN 2006.40

Свеж

Во магацинот


Кога ќе нарачате,pls напишете големината на рамо ширина
Ps : ние ќе брод од кина пост воздух,тоа е бесплатен превозот,но треба за 15-35 дена да пристигнат.
Бренд Име Ас Стил Број 7004 Ткаенина Tulle Разубавувањето Applique Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 4days MOQ 1 Парче Примерок Време 2days Сопствени направени Да Пратката DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/Aramex/ПАТАРИНА/Equick/Кина пост воздух
Мерка Водич&Големина На Табелата
Боја Шема
За Ас
Превозот Метод
Се изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.fedex.com UPS-от Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 4-7 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 6-8 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.
Продавачот Ветување
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Нема Враќање : во Текот на 7 Дена се уште не се враќаат. 2 Производот мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина. 3 Не одговара за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем. 4 Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација 5 Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Доколку сакате да знаете повеќе информации, ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.
Нашите Повратни Информации

Големина: S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект: свадба обвива
Техника: Beaded
Бренд Име: Ruolai
Број На Модел На: 7005
Одделот За Името: Возрасни
Материјал: Микрофибер
Прикажи Боја: Слонова коска/Сопствени направени
Поседувате фабрика: Yes
реалната слика: Yes
Стил: Домот, свадба заврши
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat Свеж
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat

Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци PetticoatО

DEN 431.52
300 cm Долги ! Нова Мода ! Бесплатен Превозот ! Топла Продажба ! Свадба Превез Свадба Превези БУЛЧИНСКИ ACCESORIES ЧИПКА ПРЕВЕЗ Свеж Со попуст
Еластичен Појас 3-Карики Топката венчаница Petticoat Бела Евтини невестата petticoat Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Еластичен Појас 3-Карики Топката венчаница Petticoat Бела Евтини невестата petticoat Бесплатен Превозот

горниот биста = ? 5 Бесплатен превозот се однесува на DHL и С edexSuzhou Ni Diya Облека Co.царинската треба Можете да

DEN 360.00 378.24
Свадба Букети За Невести Надвор Buque де noiva Село Стил Вештачки Свадба Цвеќиња Brooch Булчински Букети Свеж Со попуст
Свадба Букети За Невести Надвор Buque де noiva Село Стил Вештачки Свадба Цвеќиња Brooch Булчински Букети

Свадба Букети За Невести Надвор Buque де noiva Село Стил Вештачки Свадба Цвеќиња Brooch Булчински Букети* Матер

DEN 1344.00 2067.84
Моден Свадба Заврши Три Слој Свадба Јакна Обвива Возбудува Бела Organza Жените Исклучување На Рамо Заврши Стегање 2018 Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2018 Булчински Ракавици Луксузни Чипка Цвет Ракавица Шупливи Свадба Фустан Додатоци Бели Ракавици Булчински Свеж Со попуст
Reals Лактот Должина 75см Краток Превез Два Слоја Appliques Бело/боја на слонова коска Свадба Превез со Бисери Beading Булчински Свеж Со попуст
Убавина-Eemily Свадба Додатоци 2017 Appliques Tulle Долго Катедрала Свадба Превез Чипка Работ Булчински Превез со Чешел veu Свеж Со попуст
Kyunovia Прекрасни Невестата Brooch Букет Кралска Сина Лист Букет Кристал Свадба Булчински Букети цвеќиња Свадба Додатоци FE88 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Булчински Превез Бело/боја на слонова коска Краток Свадба Превез Булчински Превези Со Beadwork Свадба Додатоци Свеж Со попуст
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци Свеж Со попуст
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние само брод да се потврди превозот адреса Па ве молиме да бидете сигурни

DEN 349.00 383.52
Вештачки Свадба Цвеќиња Buque де noiva Свадба Букети За Невести Надвор Свадба Bruidsboeket Свеж Со попуст
Вештачки Свадба Цвеќиња Buque де noiva Свадба Букети За Невести Надвор Свадба Bruidsboeket

Brooch Булчински Букети Buque де noiva Свадба Букети За Невести Вештачки Свадба Цвеќиња Надвор Плажа Свадба * Ма

DEN 1392.00 2140.80
Топла Novia Enaguas Underskirt Свадба Лизга Свадба Додатоци Chemise 3 три Карики За Линија венчаница Petticoat Crinoline Свеж Со попуст
Топла Novia Enaguas Underskirt Свадба Лизга Свадба Додатоци Chemise 3 три Карики За Линија венчаница Petticoat Crinoline

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 431.00 624.00
NIXUANYUAN 2018 ТОПЛА продажба 6 Обрачот Petticoat Underskirt За бал венчаница долна облека Crinoline Свадба Додатоци Свеж Со попуст
NIXUANYUAN 2018 ТОПЛА продажба 6 Обрачот Petticoat Underskirt За бал венчаница долна облека Crinoline Свадба Додатоци

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 907.00 1296.00
2017 Западен Свадба Булчински Букети Цвеќиња Со Бисери Зголеми Булчински Букет Бели Рачно Изработени Вештачки Brooch Букет За Свеж Со попуст
Топла Продажба Топло faux крзно Stoles Свадба Заврши Зимски Свадба Bolero Јакна Булчински Грб Додатоци Свадба Кејп Грб ASPS-1027 Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Девојки Underskirt Краток Фустан Petticoat Лолита Petticoat Балет Туту Здолниште Рокабили Crinoline Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Девојки Underskirt Краток Фустан Petticoat Лолита Petticoat Балет Туту Здолниште Рокабили Crinoline

Еднаш примено во постројката, вашиот вратите ќе бидат обработени во 3 до 5 работни дена Обидете се на ваш

DEN 345.00 431.52
s123 Женска Свадба Sash Домот Кристал Сатен Лента Булчински Ремени Партија Невестата Деверуша Појас Фустан Cummerbunds Waistban Свеж Со попуст
Petticoat Деца 3 Слоеви Hoopless Краток Petticoats Цвет Девојка се Облекуваат Crinoline за Свадба Малку Девојки/Kids/Дете Underskirt Свеж Со попуст
Petticoat Деца 3 Слоеви Hoopless Краток Petticoats Цвет Девојка се Облекуваат Crinoline за Свадба Малку Девојки/Kids/Дете Underskirt

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 285.00 432.00
2018 Предизвика Свадба Bolero Жена Партија Бела Свадба Јакни Свадба Додатоци Зимско Палто Faux Крзно Заврши 60*175CM Топла Облека Свеж Со попуст
2017 Нов Висок Квалитет Евтини Божиќ Ден Топла Зима Долго Свадба Обвива Shawl Hodded Faux Крзно Булчински Наметка со Капа QA907 Свеж Со попуст
2018 Домот на Мало Топло Faux Крзно слонова коска/Црвена Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Грб Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот 3 Слоеви Предиво Воз Petticoat бал Crinoline Лизга Underskirt За Свадба Фустани Висок Квалитет Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот 3 Слоеви Предиво Воз Petticoat бал Crinoline Лизга Underskirt За Свадба Фустани Висок Квалитет

Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.Дефектен, Оштетени или Misshipped П

DEN 854.00 959.52