Турбо Леано Железо Издувната цевка t25 прирабница За Рено F4R-730 / F4R-732 ЕКСКЛУЗИВНИ TK-EM031 ЕП-EM031

Турбо Леано Железо Издувната цевка t25 прирабница За Рено F4R-730 / F4R-732 ЕКСКЛУЗИВНИ TK-EM031 ЕП-EM031

DEN 1056.48

Свеж

Во магацинот


EPMAN - ТУРБО КОЛЕКТОР/Леано Железо Издувната цевка t25 прирабница
За F4 R-730 / F4 R-732 / F4 R-736 склучени бракови / F4 R-738 ЕКСКЛУЗИВНИ ЕП-EM031
Опис :
100% Сосема нов никогаш не се користи
Висок Квалитет Леано Железо Турбо Колектор
Болт на Турбо Колектор
Направен да издржи високите температури без да се прекрши.
Директни ОЕМ fitment
Карактеристики T25 Прирабница со 35 MM/38 MM Надворешни Wastegate Прирабница
Објектот Fitment :
За F4 R-730 / F4 R-732 / F4 R-736 склучени бракови / F4 R-738 ЕКСКЛУЗИВНИ Мотор (со T25 Turbochargers и Надворешни Wastegates)
Инструкции за инсталација не се вклучени, Професионална инсталација во високо препорачливо.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Објектот Дијаметар: 00inch
Материјал Тип: леано железо
Специјални Функции: Универзална
Објектот Должина: 00inch
Објектот Висина: 00inch
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: TK-EM031
Зафатнина: сите
Објектот Ширина: 00inch
Бренд Име: EPMAN
Година: сите
Објектот Тежина: 5.4kg
Тип На Објект: Вентил Воз
Нема. на Цилиндри: сите
Погоден Возила: за РЕНО F4R
Материјал: леано железо
Осветленост Дел Број: Дербито На Издувните Гасови Header/Турбополнач Комплет
Wastegate Прирабница: 38MM /35MM
turbochargers: ОДГОВАРА T25
Вклучуваат: 1 Компјутер
Осветленост Дел Number1: Висока Затегнувачка Леано Железо Турбо Колектор
Другиот Дел Број: Моторот Издувната Цевка
Заменете објект: За РЕНО турбо ФРЛИЈА ТУРБО КОЛЕКТОР
fuction: Високи Перформанси Турбо Трки Дизајн

Додатоци на производи

YAOPEI MD184894 НОВИ ОЕМ Времето Појас Вратило Затегнувачки За Мицубиши V6 Свеж Со попуст
YAOPEI MD184894 НОВИ ОЕМ Времето Појас Вратило Затегнувачки За Мицубиши V6

Детали За ПроизводотMD184894 НОВИ ОЕМ Времето Појас Вратило Затегнувачки За Мицубиши V6

DEN 984.00 1199.52
LZONE ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ M20X1.5 3/4-16 1/8 NPT Алуминиум Трки Притисок на Маслото Мерач на Филтерот за Масло Сендвич Свеж Со попуст
CNSPEED Масло Фати Резервоар Трки Резервоар за Нафта /Масло Фати може да се ПОЛИРА НАФТА РЕЗЕРВОАРОТ МОЖЕ да се ФАТИ РЕЗЕРВОАРОТ Свеж Со попуст
VR ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ МАСЛО КУЛЕР ФИЛТЕР СЕНДВИЧ ПЛОЧА ТЕРМОСТАТ АДАПТЕР 3/4 16-UNF Со AN10 фитинг Масло Адаптер Сендвич Свеж Со попуст
ЗА VOLVO ОЕМ 02-09 S60 VVT Variable Valve Timing-Електромагнетниот 36002145 36002685 8670421 Свеж Со попуст
ЗА VOLVO ОЕМ 02-09 S60 VVT Variable Valve Timing-Електромагнетниот 36002145 36002685 8670421

Одговара на следните модели : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија

DEN 554.00 815.52
WLRING ПРОДАВНИЦА - Црно или Сино НА-6 (AN6) Машки да се Женски 1/8 NPT Мерач / Сензор Страна Порта Адаптер WLR-SL9192-06 Свеж Со попуст
WLRING ПРОДАВНИЦА - Црно или Сино НА-6 (AN6) Машки да се Женски 1/8 NPT Мерач / Сензор Страна Порта Адаптер WLR-SL9192-06

WLRING ПРОДАВНИЦАНА 6 (AN6) Машки да се Женски 1 / 8" NPT Мерач / Сензор Страна Порта Адаптер Црно или Сино WLR SL919206

DEN 217.00 240.96
Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10AN За Интегра Фати Може да B16 B18c GSR ITR B18b-апарат TK-FT001-AN10 Свеж
Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10AN За Интегра Фати Може да B16 B18c GSR ITR B18b-апарат TK-FT001-AN10

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Tansky Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10 AN За Интегра Фати Може да B1

DEN 75.36
Пакет на 4pcs-2.5 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 67-75mm Свеж
Пакет на 4pcs-2.5 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 67-75mm

Пакет на 4pcs2.5" Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 6775mmТип : Т СтегачБендот материја

DEN 383.52
HONGGE 3-Начин на Воздухот Вакуум Пумпа Вентили Проверете Вентил За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Врвен A4 A6 A8 TT 2.0 1.8 Т Т 4.2 Т Свеж Со попуст
HONGGE 3-Начин на Воздухот Вакуум Пумпа Вентили Проверете Вентил За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Врвен A4 A6 A8 TT 2.0 1.8 Т Т 4.2 Т

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Passat 19972005 Мотор Тип : 1.8 Т 110 KW(АПУ,ANB,AWT) 1.8 Т 125 KW(AWM) A4 19992008 Мотор Тип : 1.8 Т 110 KW(АП

DEN 224.00 431.04
AN10 НА 10AN да 3/8 NPT 90 степени МАШКИ АЛУМИНИУМСКО ФИТИНГ АДАПТЕР AD12011 сина Свеж
AN10 НА 10AN да 3/8 NPT 90 степени МАШКИ АЛУМИНИУМСКО ФИТИНГ АДАПТЕР AD12011 сина

AN10 НА 10 AN да 3 / 8" NPT 90 степени МАШКИ АЛУМИНИУМСКО ФИТИНГ АДАПТЕР AD12011 синаПроизведени со користење алумин

DEN 383.52
6AN AN6 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ ФИТИНГ-АПАРАТ TK-JCAN6 Свеж
6AN AN6 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ ФИТИНГ-АПАРАТ TK-JCAN6

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Стожерот 6 AN AN6 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУ

DEN 478.56
Универзална Црна чуствува доста збунета Алуминиум Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот, Резервоарот со 9mm/15mm Фитинзи Свеж Со попуст
злото енергија Мотор Искра Plug Жици Сепаратор Divider Стегач за Полнење За 8мм 9mm 10мм Црното Злато Виолетова Црвена Сребро. Свеж Со попуст
VR ТРКИ - 1/4 NPT Цевка Тема Ален Штекер Plug црна npt plug VR-SL932-04 Свеж Со попуст
VR ТРКИ - 1/4 NPT Цевка Тема Ален Штекер Plug црна npt plug VR-SL932-04

start Isv Module Wrap10077end Isv Module Wrap10077VR ТРКИ1 / 4" NPT Цевка Тема Ален Штекер Plug црна npt plug VRSL93204 Произведени со користе

DEN 30.00 33.60
Пакување од 2 парчиња-2 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 54-62mm Свеж
Пакување од 2 парчиња-2 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 54-62mm

Пакување од 2 парчиња2" Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 5462mmТип : Т СтегачБендот

DEN 219.84
WLRING ПРОДАВНИЦА - Алуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 -6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR-SL776-06-14 Свеж Со попуст
WLRING ПРОДАВНИЦА - Алуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 -6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR-SL776-06-14

WLR ПРОДАВНИЦААлуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR SL7760614Произведени со

DEN 241.00 267.84
WLRING ПРОДАВНИЦА - Универзална Black & Сребрена се чуствува доста збунета Универзална Алуминиум Масло Фати Резервоарот Може Свеж Со попуст
10pcs/set AN8 45 Степен Алуминиум Вртливата Масло/Гориво-Воздух/Гас Линија Црево Крајот Фитинг Сина AN8-45A Свеж
10pcs/set AN8 45 Степен Алуминиум Вртливата Масло/Гориво-Воздух/Гас Линија Црево Крајот Фитинг Сина AN8-45A

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 10pcs / set AN8 45 Степен Алуминиум Вртливата Масло / ГоривоВоздух / Гас

DEN 1344.48
5Pcs Оригиналните ОЕМ ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Делови Покрие Заклучување Ослободување Лост Рачка на Моторот се Повлече Кука Вистински Свеж Со попуст