45см Кафеава Кожа Кристал Шарм Мода ѓердан за жените 2014

45см Кафеава Кожа Кристал Шарм Мода ѓердан за жените 2014

18 %

DEN 208.00

DEN 253.44

Свеж

Во магацинот


45см Кафеава Кожа Кристал Шарм Мода ѓердан за жените 2014
Материјал Кожа и Кристално Големина Должина : 45см Тежина 18g Стил Круг Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-15days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Моден ѓердан за Жените 2014 Кристал Шарм Stainnless Челик синџир Ѓердани Накит US$ 2.95 /парче
Моден гроздобер ѓердан Жени Мажи Кристал Шарм Ѓердани Накит четири бои US$ 3.49 /парче
Моден Кристал Шарм Бисери Ѓердан Ѓердан Поставен Накит Бесплатен Превозот САД$ 3.49 /парче
Топла Нова Мода Накит Бела Плетенка Овча Кожа Синџир Кристал Шарм Кристал Chokers Ѓердан промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 3.87 /парче
Моден Светското Првенство Кристал Шарм Монистра Ѓердани & Приврзоци Кристал Накит Бесплатен Превозот САД$ 3.49 /парче
Новиот Дизајн на големо мода ѓердан костим буци синџир ѓердан ѓердани & приврзоци изјава накит US$ 3.49 /парче
Моден DIY Кристал Шарм Приврзоци Ѓердан за жените US$ 13.29 /многу
парчиња / многу
Моден Ѓердан Жените Кристал Шарм Ѓердани & Приврзоци Кристал Накит Бесплатен Превозот САД$ 3.49 /парче

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Кристално
Број На Модел На: MC1055
Бренд Име: VQYSKO
Pendant Големина: 50mm*10мм
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Функција: Спиење Tracker
Материјал: Кожа Синџир и Кристално
Корисни: гроздобер ѓердан Жени Мажи Кристал Шарм Ѓердани Накит
плаќање: Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот: Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет: 1pcs во мали oppbag,50pcs во голема oppbag
Тежина: 18g

Додатоци на производи

CubanChain Тренди Ѓердан бакар 5MM Ширина црното злато сребро злато се зголеми Јаже, Верига Ѓердан Пол Мажи и момчиња Накит Свеж Со попуст
yiustar Нови Пристигнување Куче Шепа Печати Ѓердан Намали Мечка Дланка во Облик на Животно Долг Синџир на Pendant Ѓердан за Свеж Со попуст
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant потковица чевли Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит Свеж Со попуст
Був и Книга Ѓердан Wicca Птица Pendant Животинско Накит Wicca Ѓердан Стаклена Купола Синџир Џемпер Neckless Жените Шарм HZ1 Свеж Со попуст
Убава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените L Y Бренд Свеж Со попуст
HSIC Филм Одење Мртов Ѓердан Метал Самострел Pendant Ѓердан За Љубителите Сувенири Божиќ Подароци HC11230 Свеж Со попуст
HSIC Филм Одење Мртов Ѓердан Метал Самострел Pendant Ѓердан За Љубителите Сувенири Божиќ Подароци HC11230

Почитувани Купувачи : Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел (големопродажба email : ) Ако вашата

DEN 101.00 136.80
Сопствен рачно изработени Минимализам Тајна Порака Топката Locket Ѓердан Пријателство Најдобар Пријател Празник Подароци Парови Свеж Со попуст
HSIC 10pcs/многу Цртан филм Dragonball Исаија Z Логото Ѓердан Надворешната Трговија може да се Ротира Pendant Роденден Изненадување Свеж Со попуст
20pc Геометриски Нерегуларни Природен Камен Earring Капка Lapis Lazuli Конектор Diy Изработка на Кварц Хривнија Шарм Накит Наоѓање Свеж Со попуст
Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан Блескав Накит Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1627 Свеж
Бесплатен Превозот Нова без ознаки Мода Накит 35X15MM Природни Црна Оникс Pendant 1Pcs RK1627

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 35x15 MM(монистра).* Тежина(Приближно) : 14g* Количина : 1 Bucза објектите

DEN 119.52
Був Пеперутка Ангел Љубовта 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Свеж Со попуст
Жени Мажи Гроздобер Накит Ѓердан Вампир Дневници Damon Салваторе Писмо D/S Сонцето Сртот Lapis Овална Елипса Ѓердан за Женски Свеж Со попуст
PATICO Бесплатен Превозот 925 Фунта Сребрен Накит Круна Крстот Кубни Циркони CZ Камен Pendant Ѓердани Пинк Со Rolo Синџир Свеж Со попуст