OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Опис
Поврзани директно врз airbrush, ХС F4 мини филтер е последната
одбрана за испорака чист, сув воздух на airbrush. Минијатурни во големина,
супер казна мини филтер игра совршен перформанси во вашиот airbrush работа.
Јасно филтер сад овозможува визуелна инспекција на изградени од влага и
евакуирани преку пролет натоварено ослободување вентил без полагање на филтер
исклучување на airbrush.Удобно во рака, оваа мини филтер делува како рачка на
на airbrush да се ублажат напнатоста во мускулите.
Апликацијата поле
Погоден за сите видови на airbrushes.
Пакет Се Вклучени
1x Филтер за Воздух

Тип: Привремена Тетоважа
Бренд Име: OPHIR
Големина: AIRBRUSH MINI AIR FILTER
Број На Модел На: AC011
Име: Мини Филтер За Воздух

Додатоци на производи

Празно Тетоважа Пракса Кожа, Гума 5Pcs Професионални Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка Microblading Тетоважа Снабдување на Додатоци Свеж Со попуст
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014 Свеж
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014

Опис : Едноставна спреј penholder,Airbrush воздушна пумпа може да биде инсталиран во масловода сепаратор, Може д

DEN 191.52
Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало бесплатен превозот Свеж Со попуст
Трговија на големо нерѓосувачки челик трајна шминка прирачник тетоважа microblading пенкало бесплатен превозот

Спецификации : Тип : Веѓа Тетоважа ПенМатеријал : АлуминиумскиБоја : РозеваКоличина : 1 PcsДолжина : Околу...

DEN 95.00 143.52
YILONG 50PCS Професионални Тетоважа Игли 11RM Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Свеж Со попуст
2017 НОВА Жешка Дизајн Привремена Тетоважа за Возрасни Водоотпорен Tatoo Налепница на Телото Уметност Ѕверот Змеј Надмоќно Лажни Свеж Со попуст
Rocooart LC-303-922 Телото Уметност ноќта на Вештерките HD Види Tatoo Налепница Пиштол Жените X-Men Уметност Работа Шарени Привремена Свеж Со попуст
YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Свеж Со попуст
Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шминка Свеж Со попуст
Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шминка

Нов Производ Мастило Пигмент Носителот Прилагодливи Кристал Првенство Прстен Тетоважа Eyelash Трајна Шми

DEN 249.00 292.80
Тетоважа Зафат со Игли 30PCS Стерилни за Еднократна употреба 49 М1 Магнум Тетоважа Игла со 1PCS 49F Рамен Игла Свеж Со попуст
Тетоважа Зафат со Игли 30PCS Стерилни за Еднократна употреба 49 М1 Магнум Тетоважа Игла со 1PCS 49F Рамен Игла

Ви благодариме за повлекува од Добро да се КупиТетоважа Зафат со Игли 30 PCS Стерилни за Еднократна употре

DEN 1368.00 1439.52
Малку Се Прилагоди На Оригиналната Серија За Еднократна Употреба Тетоважа Налепници Рака - Насликани Стил Multicolor Железо Свеж Со попуст
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи Свеж Со попуст
100pcs 1R 3Р 5R 5F 7F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла Капи

100pcs 1 R 3Р 5 R 5 F 7 F Стерилни Трајна шминка Веѓа Усна Игла Тетоважа Совети Независни Пакет Игла КапиГолемини

DEN 264.00 479.52