Фабричка Лента розети за свадба 5cm&2 инчен цвет 20pcs мешани бои Декоративни додатоци R16329003

Фабричка Лента розети за свадба 5cm&2 инчен цвет 20pcs мешани бои Декоративни додатоци R16329003

DEN 373.92

Свеж

Во магацинот


(II)
Објектот големина на :
50mm
(III)
Боја : како Референца сликата покажа.
(IV)Материјал :
Ткаенини
(V) DIY :
Декорација
(VI)
Пакување
24pcs/многу
ПЛАЌАЊЕ
(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.
(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.
ПРЕВОЗОТ
(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 7-25 дена за испорака.
(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 3-7 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.
(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна веднаш.
ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.
(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.
(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!
Бесплатен превозот F008 Мода Полиестер Лента Bowtie 35mm*25мм 200pcs Солидна Лак (боја прифатливи) САД$ 15.29 /многу
200 парчиња / многу
F004 Grossgrain Лента цвет 20pcs мешани бои, 8cm акрилик цвет декорација US$ 13.68 /многу
20 парчиња / многу
Декоративни се Зголеми Розети Мешани 200pcs 15mm Симпатична Лента Цвет Занает DIY US$ 7.20 /многу
200 парчиња / многу
F016 (може да одберете бои) полиестер лента валани rosette цвет 48pcs жените коса додатоци 40mm ткаенина розети US$ 9.19 /многу
48 парчиња / многу
F024 рачно изработени Занаетчиски Розети Цвет 15mm Точка Печатени 2000pcs Scrapbooking Лента Цвет US$ 100.79 /многу
2000 парчиња / многу
F015 свадба розети 35mm на коса и накит додатоци 26pcs мешани бои headwear(може да изберете боја) САД$ 6.50 /многу
26 парчиња / многу
F026 Деца облека Цвеќиња Ткаенина Лента Розети 2cm 200pcs Мешани се Зголеми со Зелен Лист US$ 6.79 /многу
200 парчиња / многу
Бесплатен превозот F006 Мода Шарени Bowknot 50pcs Лента со Пеперутка Вратоврска облека додатоци US$ 4.79 /многу
50 парчиња / многу

Тип: Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Стил: Цвет
Повод: Свадба
Број На Модел На: R16329003

Додатоци на производи

10CM Голема 10pcs/многу Свила Вештачки Орхидеи Цвет За Дома Свадба Партија Декорација Cymbidium Scrapbooking Материјали Orchis Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот промет на Големо со 10PCS/многу 12mm Мулти Хартиена Трака За Најлон Порибување на Цвет И Пеперутка Додатоци Свеж Со попуст
DIY Свадба Вештачко Цвеќе Лили Роуз Фабрика Зелени Лисја Симулација Трска Украс Гарланд Ѕид Партија Оркестарот Лозата Lintel Свеж Со попуст
Најдобро Продаваните Дома Декорација Цвеќиња Вештачки Hydrangea Цвет 5 Големи Глави Букет Оркестарот DIY Крем бела Свеж Со попуст
Бесплатен превозот симулација грозје string симулација овошје пластични зелено растение внатрешни работи pendant 36 монистра Свеж Со попуст
Вештачки пластични трева отворено пејзаж декорација трева 9 вилушка лаванда растенијата ѕид Свеж Со попуст
Вештачки пластични трева отворено пејзаж декорација трева 9 вилушка лаванда растенијата ѕид

Бренд : MiiseasonМатеријал : пластикаБоја : како се покаже во сликаМерење(за) : Вкупна должина : 38cm / 14.96"Без ваз

DEN 274.00 456.00
500pcs 5cm евтини Вештачки цвеќиња diy венец свадба decora вратата lintel цвет свила daisy лажни сончоглед Stamens ракотворби Свеж Со попуст
500pcs 5cm евтини Вештачки цвеќиња diy венец свадба decora вратата lintel цвет свила daisy лажни сончоглед Stamens ракотворби

Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетни Материјали : свила Боја : Како на сликата покажува Цвет Голем

DEN 821.00 864.00
20Pcs Сатен Цвеќиња Кристал Ѕвезда во Облик на 2 Слоја Applique Шиење Лак за Коса Додатоци Занает Украси 5.0 cm Свеж Со попуст
20Pcs Сатен Цвеќиња Кристал Ѕвезда во Облик на 2 Слоја Applique Шиење Лак за Коса Додатоци Занает Украси 5.0 cm

******************* Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! *******************Производ функцијаМатеријал : СатенскиГ

DEN 105.00 119.52
50PCS 13.5 CM Краток Матични Цвет Аранжман Цвет Раководител Додаток Содржи Жица Симулација Вештачко Цвеќе За Свадба Оркестарот Свеж Со попуст
190CM Долго Свадба Декорација Цвет Лозата Пурпурна Бела Роза Црвено Вештачко Цвеќе Високо-квалитетни lifelike Остава Ратан CHENCHENG Свеж Со попуст
Косата се Украси за коса орнаменти мали DIY додатоци остава букет од 10 рачно изработени цветови промет на големо материјали Свеж Со попуст
Сите над небото ѕвезда симулација вештачка свила corsage цвеќиња/свадба декорација за DIY колаж подарок кутија 12PCS (12 cm/зрак) Свеж Со попуст