Секси Панк-Готски Рачно Изработени Тело Ропство Подигнат Половината Cincher Жартиера Појас Прикачите Нога Прстен Suspender Јамка

Секси Панк-Готски Рачно Изработени Тело Ропство Подигнат Половината Cincher Жартиера Појас Прикачите Нога Прстен Suspender

20 %

DEN 1694.00

DEN 2118.24

Свеж

Во магацинот


Секси Панк-Готски 100% Рачно Изработени Тело Ропство Подигнат Половината Cincher Жартиера Појас Прикачите Нога Прстен Suspender Јамка
Описи :
Боја : Црна,Бела,Розова
Големина : Adjuatable одговара на повеќето XS-L големина. ако имате посебни големина.
E-MAIL МИ ГО ВРАТИ НАЗАД. Ние може да направи сопствени големина за вас.
Материјал : СТП Кожа, Метал, Хардвер
Пакет содржина : 1pcs Подигнат без други accessoriess
Фотографии Детали :
Превозот И Предавање :
1) Економија превозот обично трае 15 - 30 работни дена.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена од расчисти исплата.
3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.
4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 5-15 работни дена за да стигне до вас.
5) Меѓународните Купувачи Забелешка :
а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) да ја прифатиме Alipay тука и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Се враќа :
1) Неисправни стоката мора да се врати во рок од 30 дена од датумот на породување. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот надомест, освен ако кога ќе се испратени на погрешна точка.
2) Тоа е важно да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така, како комерцијална вредност.
3) Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 1-2 Дена.
За Нас :
Ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba порака.
Можете да го користите "Прашајте го продавачот прашање" копчето за да контактирате со нас.

Пол: Жените
Тип На Објект: Bustiers & Корсети
Декорација: Шупливи Надвор
Шаблон Тип: Цврста
Стил: Секси
Бренд Име: POOLANA
Материјал: Најлон,Lycra,Spandex,Синтетички Кожа
Материјал Состав: Чипка,Еластична,Кожа
Број На Модел На: 01
боја: Црна,Бела,Беж,Розова
Материјал: СТП Кожа
is_customized: Yes
Ткаенина Тип: Ткаени
Боја Стил: Природна Боја

Додатоци на производи

Домот Оглавник Цветни Печати Сатен Overbust Корсет Чипка Bustier Половината Cincher Тело Shaper Корсети и bustiers Espartilho Свеж Со попуст
Домот Оглавник Цветни Печати Сатен Overbust Корсет Чипка Bustier Половината Cincher Тело Shaper Корсети и bustiers Espartilho

Жените Секси Сатен корсет Материјал : Сатен Функција : Лента Лак Возбудува Трим, Патент Затворање Назад

DEN 736.00 1362.72
Жешка Мода Секси Дама Завиткани во Градите Крпа Водат Чипка Врвот Цевка Жените Девојки Мека Strapless Жакард Чипка Градите Заврши Свеж Со попуст
Секси Градник Флорални Чипка Жица Градник Bustier Чиста Врвот Лесна Bralette Транспарентен Безжична Градници Градник Долна Облека Свеж Со попуст
Памук Секси Исечете Градник Блузи Поместена Жица за Слободни Лесна Градници B13 9ECZ Свеж Со попуст
Памук Секси Исечете Градник Блузи Поместена Жица за Слободни Лесна Градници B13 9ECZ

Памук Секси Спорт Спортски Јога Исечете Градник Блузи Поместена Жица за Слободни Лесна Градници Објект

DEN 122.00 146.88
Секси Мус Lacy Секси Градник Поставен Дами Транспарентен Црн Градник Поставите удобно дише долна облека 34 36 38 Б В Г ПРВЕНСТВО Свеж Со попуст
Секси Мус Длабоко V Жените Секси Градник Поставите Чипка долна облека Поставува Мека Црн Градник Кратко Постави долна облека Свеж Со попуст
Жените Секси долна облека Bustier Корсет Кожа steampunk Корсет Половината Тренер Корсети Подигнат Корсети и Bustiers Готски Свеж Со попуст
866 Бесплатна испорака на високо квалитетни слабеење половината сатен пурпурна корсети и bustiers sequin чипка корсет Свеж Со попуст
LNRRABC 4 Бои, Меки Секси Жените Водат Strapless Чипка Глупак Цевка Фустан Анти празнат Bandeau Блузи Безбедност Градник Свеж
Зимски Љубовник Термички Долна Облека За Жени, Мажи Слоевит Облека, Пижами Термос Долго Џонс Сомот Дебели Вториот Термо Женски Свеж Со попуст
Лесна без прирабници се соберат Супер Push Up градник мали гради се повлече LB Градник школка лице 1/2 чаша Strapless партија Свеж Со попуст
Жените Секси Корсет Фустан Faux Кожа Корсети И Bustiers Clubwear Шупливи Надвор Bustiers Секси долна Облека Црна Corselet и Свеж Со попуст
Жените Секси Корсет Фустан Faux Кожа Корсети И Bustiers Clubwear Шупливи Надвор Bustiers Секси долна Облека Црна Corselet и

Секси Zip Корсети И Bustiers Clubwear Шупливи Надвор Intimates Bustiers Секси Црна Долна ОблекаFaux Кожен Корсет + Кожа Здол

DEN 806.00 1008.00
Жените секси градник постави долна облека градник поставите везови секси чипка градник транспарентен v вратот искушението push Свеж Со попуст
2017 Жените Секси Градник Underwire Поместена До Чипка Градник Push-Up Градници 3/4 Чаша Свеж Со попуст
2017 Жените Секси Градник Underwire Поместена До Чипка Градник Push-Up Градници 3/4 Чаша

7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас НИЕ НЕ ГО

DEN 114.00 151.68
801 Црна и бела боја Плус големина корсети и bustiers Пред патент Шарени канцеларија корсет со А-линија здолниште Свеж Со попуст
801 Црна и бела боја Плус големина корсети и bustiers Пред патент Шарени канцеларија корсет со А-линија здолниште

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

DEN 728.00 1040.16
2018 Steampunk Корсет Фустан од Чипка Вечер Секси Жени Корсет и Bustier им Помогнам на Готски Корсет фустан Дами Доминатрикс Свеж Со попуст
Секси Жените Пред Затворање Градник Чипка им Помогнам на bralette Лесна Underwire долна Облека Големина на Градник 32-36 Свеж Со попуст
Секси Црна Црисс Крстот Кафез Градник Триаголник Strappy Bralette О-прстен Еластична Тело Подигнат 90 е Сечење на Врвот Ропство Свеж Со попуст