20pcs/број 6 дизајни Симпатична Цртан филм Kawaii Новина Ballpoint Пенкала Прекрасна Мачка Птица Топката Пенкало корејски Канцелариски Бесплатен превозот 014

20pcs/број 6 дизајни Симпатична Цртан филм Kawaii Новина Ballpoint Пенкала Прекрасна Мачка Птица Топката Пенкало корејски Канцелариски

25 %

DEN 266.00

DEN 354.72

Свеж

Во магацинот


Инспирација : Kawaii ballpen.
Боја : 6 стил.
Мастило боја : Сина .
Пишување точка : 0.5 mm.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 14cm.
Wight : 8g.
Функција : Ballpoint пенкало / Подарок.
Совет : Овој производ е 20 парчиња/многу , и боја ќе биде микс.

Мастило Боја: Сина
Пишување Точка: 0.5 mm
Употреба: Office & Училиште Перо
Број На Модел На: pm0077
Бренд Име: mengtai
Новина: Yes
Материјал: Пластични
Тип: Ballpoint Пен
Тип: Ballpoint Пен

Додатоци на производи

CCCAGYA C035 Office & Училиште канцелариски нови пристигнување 0.5 mm nib Сини и бели порцелански бакар ballpoint пенкало High-end Свеж Со попуст
Резервни Ножеви За Автоматско Молив Sharpeners Ножот За Електрична Молив Острилка Свеж Со попуст
Резервни Ножеви За Автоматско Молив Sharpeners Ножот За Електрична Молив Острилка

Опис : Ве молиме имајте во предвид : Оваа резервни сечилото е само за Прстен Сонцето молив sharpeners.Оваа рез

DEN 359.00 382.08
2 парчиња/многу Цртан филм Креативни kawaii Фокс и beargel пенкало црно гел пенкало креативни Неутрален пенкало Училиште канцеларија Свеж Со попуст
4 X 0.5 mm Симпатична Бонбони Боја на Лак Мачка Гел Мастило Пенкало Создателот Пенкало Училиште Канцеларија Снабдување Escolar Свеж Со попуст
Луксузен Подарок Pen Set Jinhao 1200 Висок Квалитет Змеј Rollerball Пенкало со Оригиналниот Случај Метал Ballpoint Пенкала за Свеж
1pc црна, Сина Jinhao 07mm Напредни Завртка Refills Мастило Спирала Rollerball гел Пенкало Нови Свеж Со попуст
1pc црна, Сина Jinhao 07mm Напредни Завртка Refills Мастило Спирала Rollerball гел Пенкало Нови

Карактеристики : Мастило Боја : Црна / Сина Напишано Спецификација : 0.7 mm Материјал : Метал Големина : 11.2 cm /

DEN 38.00 46.08
8 компјутери/Многу Симпатична Гел пенкало Kawaii мачка црно мастило 0.5 mm canetas escolar Канцелариски papelaria Канцелариски Свеж Со попуст
1pcs Aihao Симпатична kawaii магија erasable пенкало 0.5 mm сина и црна боја мастило Гел Пенкало рефил за канцелариски канцеларија Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Основни Лагер Roller Ball Пенкало за Пишување Потпис 0.5 mm Ballpoint 3 Гел Боја Мастило Пенкала Office Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Основни Лагер Roller Ball Пенкало за Пишување Потпис 0.5 mm Ballpoint 3 Гел Боја Мастило Пенкала Office

Функција : Материјал : ПластикаМастило Боја : Црна, Сина, ЦрвенаПишување Точка : 0.5 mm, мазна пишувањеДолжи

DEN 215.00 412.80
Guoyi A293 Канцеларија канцелариски учење Дами посветен црвено подарок pen 0.5 mm nib мастило пенкало. Подарок кутија метал Свеж Со попуст
6 компјутери/set гел Боја мастило сет пенкала Градина цвет Ѕвездена ѕвезда Цртан филм точки 0.38 mm ballpoint пенкало Канцелариски Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Свеж Со попуст
4Pcs/Многу Клучни Гел Пенкало Kawaii Креативни Гроздобер Неутрален Gelpen Canetas Пенкало за Writting Канцеларија Училиште Chancery Свеж Со попуст
10pcs/многу Неутрални Мастило Гел Пенкало Рефил Неутрален Пенкало Добар Квалитет, Рефил Црна, Сина, Црвена 0.5 mm 0.38 mm Куршум Свеж Со попуст
Промет на големо со Бесплатен Превозот Picasso 916 Ballpoint Луксузни Пенкала Знак Пенкало Подарок за Дама Канцеларија и Училиште Свеж Со попуст
4 Парчиња Core Метал Ballpoint Пенкало Ротирачки Метал Стариот Масло Пенкало Училиште Канцелариски Multicolor Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
JINHAO 599 шампањ злато 0.5 mm Широк nib Фонтана Пенкало луксузни пишување подарок пенкала Свеж Со попуст
JINHAO 599 шампањ злато 0.5 mm Широк nib Фонтана Пенкало луксузни пишување подарок пенкала

Почитувани клиенти, нашите производи може да биде прилагодено ЛОГО (свила екран / ласерски), ако имате о

DEN 82.00 96.00
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm Свеж
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

DEN 312.00