1 Пар Мини usb 5 Pin Машки да се Женски 90 270 степен право лев Агол Конвертор Конектор податоци Sync Конектор Адаптер за Полнење

1 Пар Мини usb 5 Pin Машки да се Женски 90 270 степен право лев Агол Конвертор Конектор податоци Sync Конектор Адаптер за Полнење

DEN 81.12

Свеж

Во магацинот

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Светлина и лесно да се носат. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Боја : Црна
Пакетот вклучува : 2 * Машки да се Женски Адаптер
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . И Трае 3-10 Дена Од Express. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод.

Излезниот Напон: 5V
Влезен Напон: 5V
Бренд Име: KomoKe
Број На Модел На: Мини usb 5 Pin Машки да се Женски Полнење Кабел Адаптер

Додатоци на производи

Најновите Злато LCD екран 3G WCDMA 2100MHZ Мобилен Телефон Сигнал Бустер GSM Сигнал Repeater Бустер , 3G GSM Celular Сигнал Свеж
Најновите Злато LCD екран 3G WCDMA 2100MHZ Мобилен Телефон Сигнал Бустер GSM Сигнал Repeater Бустер , 3G GSM Celular Сигнал

Големи линеарни моќ,контрола intermodulation & scatteration stably.Fullduplex,singalпорта дизајн,изградбаво напојување.Драг При

DEN 1319.52
Нови 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 532 435 4.0 Свеж Со попуст
PowerGreen Надворешна Батерија Полнач Carabiner Дизајн 10000mAh 5V 2A Соларна Енергија Резервната Полнење со LED Светло за LG Свеж Со попуст
PowerGreen Надворешна Батерија Полнач Carabiner Дизајн 10000mAh 5V 2A Соларна Енергија Резервната Полнење со LED Светло за LG

Таа користи литиум полимер батерии со 10000m Ah Ние го цениме нашите клиенти, како и нашите повратни информа

DEN 1272.00 2495.52
10x Lanyards Вратот Рака За ИДЕНТИФИКАЦИЈА Помине Картичка Значка / Мобилен Телефон USB Носителот DIY Висат Јаже Ласо Lanyard Свеж Со попуст
SWANDA за iPhone 5S Калено стакло за iPhone 6 6S 7Plus Екран заштитник стакло филм за iPhone 5 SE 5C 4 Експлозија-доказ филм Свеж Со попуст
SWANDA за iPhone 5S Калено стакло за iPhone 6 6S 7Plus Екран заштитник стакло филм за iPhone 5 SE 5C 4 Експлозија-доказ филм

За iphone 5 Калено Стакло за iphone 5 Екран Заштитник за iphone 5s Стакло 5 C Експлозија доказ 2.5 D 0.26 mm Тешки Екран Фил

DEN 29.00 47.04
2017 Пред 3D Криви Титаниум Алуминиумски Работ Целосна Покриеност Калено Стакло за iPhone 6 6s плус quot Екран Заштитник Заштитна Свеж Со попуст
2 Парчиња/Многу За Letv 2 Про Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Letv LeEco Ле 2 X620 X621 / 2 Pro / S3 Свеж Со попуст
2 Парчиња/Многу За Letv 2 Про Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Letv LeEco Ле 2 X620 X621 / 2 Pro / S3

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 87.00 95.52
Оригинални PowerGreen Мини Соларна Енергија Банка 15000mAh Надворешни Соларна Енергија на Батеријата Копија на Полначот Свеж Со попуст
CHOETECH Двојна USB Автомобил Полнач Универзална Брз Полнач 3.0 Мобилен Телефон Адаптер за полнење за iPhone 7 за Samsung S8 Свеж Со попуст
Alloet 1pcs веб Камера за Заштита на Приватноста на Покрие Shutter Лизгачот Пластични Камера Покритие За iPad паметни телефони Свеж Со попуст
За Cubot X16 X17 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Cubet X 16 17 pelicula де vidro Свеж Со попуст
За Cubot X16 X17 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Cubet X 16 17 pelicula де vidro

Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила Ако сакате да се п

DEN 156.00 239.04
10pcs Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Општа 4G Мобилни ГМ 5 плус Откритие 2 Свеж Со попуст
2 Парчиња/Многу Xcover 3 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Xcover 3 G388F 4.8 Xcover3 Свеж
2 Парчиња/Многу Xcover 3 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Xcover 3 G388F 4.8 Xcover3

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 95.52
2 ПАРЧИЊА 2.5 D 9H Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Huawei P6 P7 мини P7 P8 Лајт 2017 P9 P9 Лајт 2017 Мини G9 Свеж
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z2 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење Свеж Со попуст