DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината

DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината

5 %

DEN 1094.00

DEN 1151.52

Свеж

Во магацинот

Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно , просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-50days.
б) Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.ви благодариме~
Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме~
Карактеристики : >Материјал : Алуминиум >Поврзување Кутија >Уредни & Интегриран дизајн
Производот Се Покаже :
Спецификации : Модел PFA122 Општи Материјал Алуминиум Димензија (W x D x H) 134mm x 134mm x 55мм Цевка Тема M20(G1/2") Температурата на работа -40ºC ~60ºC Влажност 0~90% RH Товарот 3.
ѓ) Неисправни производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот сте го добиле на својата цел.
Време на испорака трае приближно : сад : 10-20 дена Обединетото Кралство : 10-20 дена
Враќање
а) на Оваа точка е покриена со една година гаранција.
e) Можете да платите дополнителни превозот цена да се изразат испорака, како што се ЕМС, DHL, или UPS. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Нов модел на Dahua заграда, ве молиме да го купат, ефектот ќе биде нека ви изненадени~
Оваа стапка е само применливи за Dahua Камери, со цел нека заградата подобро појавување на вашата камера, ве молиме обратете се до Dahua официјалната веб-страница за да се провери дали протезата се совпаѓаат со вашето камера,така што ќе може да одговараат совршено.Ако не е така, тоа значи дека ќе се откажат после услугата. па понекогаш треба за 5-14 дена од денот на производството во време, како Aliexpress само ни овозможи да напишете максимум 7 дена од денот на испорака време, тоа не е доволно понекогаш. значи ние треба да се одржи на цел од фабрика ако ние ја примите вашата цел. Ние не сакаме Спор или Негативни повратни информации , ако не комуницира со нас пред да ја поднесете спор, ве молиме да не ги купуваат од нас .
Голема Цел за Голем Попуст! Ве молиме прочитајте го ова внимателно пред да го купат!
1.
г) Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ако не се прошири пратката време на време, со цел да не дозволиме цел прекувремена работа и затворена, ќе се пополни во лажен следење на број,и после ние испрати со цел, ние ќе се прошири купувачот заштита за вас и ќе ве информира конечниот право следење на број, ви благодариме за вашиот големо разбирање и се извинуваме за сите непријатности.
в) Регистрирани Нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост воздухопловната (Стандардно),EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба екстра плата). И за многу години за да се добие "DAHUA најдобар партнер", "продажба, услугата ќе биде да ги" е нашиот водич за акција.
e) може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
г) Бесплатен превозот со начинот и условите на :
Ако купите предмети во текот на две или повеќе, ние ви препорачуваме да изберете изразат испорака.
ѓ) Ние ќе го означи објектот како ПОДАРОК и под неговата вредност брод за вас.

Бренд Име: dahua
Број На Модел На: PFA122
is_customized: Yes
припаѓаат: dahua
боја: Бела

Додатоци на производи

Coax PTZ Sony IMX291 следење на PTZ AHD 2MP Starlight ноќ верзија 150M Starvs 4 in1 PTZ авто следење на PTZ Безбедносна Камера Свеж
Coax PTZ Sony IMX291 следење на PTZ AHD 2MP Starlight ноќ верзија 150M Starvs 4 in1 PTZ авто следење на PTZ Безбедносна Камера

0 мм, D / N( ICRCut), DWDR , Боја : 0 5 тури, DC12 V Форма параметри Режим Име и Опис ASHD698 T02722 HD IR Laer 300 МЕТРИ Starlight Голема Б

DEN 14352.00
2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVR Поддршка 256GB ТФ-Картичка и 1TB HDD Свеж
2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVR Поддршка 256GB ТФ-Картичка и 1TB HDD

2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVRПоддршка 256 GB ТФКартичка и 1 TB HDD ве Молиме оставете по

DEN 4080.00
H. ВИДИТЕ Безбедносна Камера Систем 8ch CCTV Систем 4 1080P видео надзор Камера 2.0 MP Камера за Надзор, Комплет 8ch DVR 1080P Свеж Со попуст
H. ВИДИТЕ Безбедносна Камера Систем 8ch CCTV Систем 4 1080P видео надзор Камера 2.0 MP Камера за Надзор, Комплет 8ch DVR 1080P

ВИДИТЕ Продавница Клуб, Сите што треба да направите е да кликнете и да ги следат нас.Следете H.(Поддршка з

DEN 8568.00 16799.52
AHD Куршум Камера 1MP 1.3 MP 2MP 3MP 4MP 5MP SONY IMX326 Full HD видео надзор Отворено Безбедност IR Cut Ноќ Визија Со 24PCS Свеж Со попуст
AHD Куршум Камера 1MP 1.3 MP 2MP 3MP 4MP 5MP SONY IMX326 Full HD видео надзор Отворено Безбедност IR Cut Ноќ Визија Со 24PCS

Пакет Се Вклучени : 1 Pc AHD КамераЗабелешка : За напојување не е вклучен Ако ви е потребна за напојување, ве

DEN 587.00 652.32
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера Свеж Со попуст
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера

Црна,Црвена,Златна Боја се avalaible,Оставете пораки за бојата што сакате,или ние ќе ги испрати во случаен на

DEN 318.00 352.80
AZISHN видео надзор 12pcs Низа IR LED диоди илуминатор инфраред Отворено Водоотпорен Ноќно видео надзор Пополни Светлина за Свеж Со попуст
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци Свеж
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.Ѕид Заградата3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Модел PFB

DEN 343.68
H. Видите 16CH Надзор Систем 8 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
SANNCE 8CH CCTV Системот за Безбедност HD 1080N AHD DVR 4PCS 720P IR отворено видео надзор Камера Систем 8 Канал Видео Надзор, Свеж Со попуст
SANNCE 8CH CCTV Системот за Безбедност HD 1080N AHD DVR 4PCS 720P IR отворено видео надзор Камера Систем 8 Канал Видео Надзор,

Обрнете Внимание На : Ова е 8 канали видео надзор DVR,што е многу подобро од 4 channles DVR!Ако изберете брод од RU /

DEN 5760.00 11519.04
Wiistar Extender Мини HDMI да SDI Конвертор Адаптер 3G HD SDI за возење HDMI Монитори со адаптер ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Приклучок Свеж Со попуст
Нови Супер HD 4MP H. 265 IP Камера Onvif HI3516D OV4689 Метал Куршум видео надзор Отворено Рое Мрежна Безбедност на Камерата Свеж Со попуст
Нови Супер HD 4MP H. 265 IP Камера Onvif HI3516D OV4689 Метал Куршум видео надзор Отворено Рое Мрежна Безбедност на Камерата

Затоа, кога пренесување на слики на одреден квалитет, H Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е мн

DEN 2035.00 2906.40
H. Видите 16CH Надзор Систем 16 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
H. Видите 16CH Надзор Систем 16 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид

0 Далечински Управувач IRДалечински Управувач Напојување DC12 VКамерата СпецификацијаСлика CMOS Сензор ТВ С

DEN 18825.00 35519.52
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD Свеж Со попуст
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

DEN 499.00 587.52