DIY електронски лозинка за заклучување/електронска комбинација заклучување на фиока за заклучување/супермаркет кабинет шкафче DC6V

DIY електронски лозинка за заклучување/електронска комбинација заклучување на фиока за заклучување/супермаркет кабинет шкафче

5 %

DEN 502.00

DEN 528.00

Свеж

Во магацинот


Оваа цел не вклучува батерија!
Ако треба matel школка. додадете $2.00
Почнете да ги користите
Вклучи заклучување
Постојат 2 групи лозинка за да можете да ја користите кабинетот заклучи на прв пат. Корисникот кодот "1111" и Господар заклучување на "0000 0000", И на корисникот и шифрата господар код се на најновите 4-10 цифри.
1. Текст право да поставите лозинка (Ако не се смени, ве Молиме да користите стандардната лозинка), потоа притиснете "#" копчето за да се вклучи заклучување.
2. Ако лозинката е точен, зелена LED; Или, Жолти LED потчукнете.
3. Ве молиме притиснете ја вратата за време на зелена led on.
Забелешка : "#"копчето за потврда;"*"копчето за елиминација .
Исклучување заклучување
Приватна тип : им Помогнам на кабинет вратата да се затвори ситуација, тогаш може да се исклучи за заклучување.
Јавни тип : Кога кабинет кодот на државата за отворање (Latch/гром во државата се повлече) , притисни кабинет вратата на државата на затворање, Внесување на лозинката што сте поставиле, и притиснете "#" копчето за да се потврди, а Потоа да го исклучите заклучување(за Внесување на лозинка ќе го поставите ,тоа може да вклучи заклучување повторно).
Промена на лозинка
Стандардната лозинка е поставена од страна на производителот, тоа е само користи за прв пат. Ве молиме промена на лозинка во време за безбедност и бидете сигурни дека за да се сеќавам на вашата нова лозинка.
Промена на Корисникот кодот
Приватна тип на промени се користи кодот
Чекор 1. Притиснете го копчето на "#" или "←" два пати.
Чекор 2. Внесување на стариот корисник лозинка.
Чекор 3. Притиснете го копчето на "#" или "←" Едно време.
Чекор 4. За внесување на нов корисник лозинка сакате.
Чекор 5. Притиснете го копчето на "#" или "←" Едно време премногу.
Потоа зелено светло ќе флеш едно време и за Две секунди,Во исто време, заклучување-тело ќе звук "ДиДи" . Сега, корисникот лозинка е променета успешна.

Број На Модел На: P1
Бренд Име: ZOCORFID
боја: Сребро.
Материјал: Пластични
моќност: DC6V 4XAAA

Додатоци на производи

IP65 автоматски портата безбедно Инфраред сензор/замав /лизгачки/гаража врата и вратата на безбедноста инфраред photocells Свеж Со попуст
50m бариера портата патеката јамка детектор серпентина јамка кабел јамка жица за возило јамка детектор 0.5MM0.75MM/1.0 MM Свеж Со попуст
125Khz Запишување EM4305 RFID Копче Ознаки Keyfobs Токен Keychain за контрола на пристап 1pcs/многу Свеж Со попуст
125Khz Запишување EM4305 RFID Копче Ознаки Keyfobs Токен Keychain за контрола на пристап 1pcs/многу

1 Buc / многу EM4305 Копија Rewritable Запишување Преработи EM ID keyfobs RFID Таг за Повикување Прстен Картичка 125 KHZ Близи

DEN 22.00 23.04
usb десктоп тастатура емулација rfid uhf читателот поддршка ISO18000-6B/6C протокол бесплатен превозот+бесплатен примерок картичка Свеж Со попуст
100pcs NFC Ознака ISO14443A 13.56 Mhz Rfid Тагови Keyfob Rewritable Компатибилен МФ s50 на унодц Свеж Со попуст
100pcs NFC Ознака ISO14443A 13.56 Mhz Rfid Тагови Keyfob Rewritable Компатибилен МФ s50 на унодц

Опис : Материјал : ABSДимензија : 43.7x30.5х5.3ммОдговор на фреквенција : 13.56 MHzКапацитетот на меморијата : 1 KbitЧи

DEN 477.00 619.20
Долга Низа RFID Читач на картички 13.56 MHZ/125KHZ Близина Картичка Контрола на Пристап на Читателот Wiegand34 IP65 Водоотпорен Свеж Со попуст
NTAG215 Универзална NFC Картички NFC Форум Тип 2 Ознаката ISO/IEC 14443 за NFC Мобилен Телефон Свеж Со попуст
NTAG215 Универзална NFC Картички NFC Форум Тип 2 Ознаката ISO/IEC 14443 за NFC Мобилен Телефон

Спецификација на производот големина на : 85.6*54*0.8 мм(ISO CR80) Картички Материјал : ПВЦ Спецификации Чип Тип :

DEN 12.00 13.92
2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID таг Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID таг

2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID тагNFC Чип Спецификации : NFC Чип Тип : NTAG216 Це

DEN 76.00 86.40
10pcs бесплатен превозот шалче ламиниране пластични материјали CR80 MIFARE Плус S 2К (4byte UID) smart картичка празно Свеж Со попуст
10pcs бесплатен превозот шалче ламиниране пластични материјали CR80 MIFARE Плус S 2К (4byte UID) smart картичка празно

10pcs Шалче ламиниране пластични материјали CR80 MIFARE Plus® S 2К (4byte UID) smart картичка празно( MIFARE и MIFARE Плус се рег

DEN 1778.00 1871.52
60KG/132lb Електрични Магнетна Брава не Успеваат Безбедна 12V DC електрични EM мини брави/гардероба заклучува Вратата за Влез Свеж Со попуст
100pcs/многу TM1990A-F5 Магнетни iButton Клучеви е компатибилен со DS1990A-F5 ibutton TM копче картичка Далас TM1990A Магнетни Свеж
100pcs/многу TM1990A-F5 Магнетни iButton Клучеви е компатибилен со DS1990A-F5 ibutton TM копче картичка Далас TM1990A Магнетни

100pcs / многу Допир Меморија копче Магнетни TM 1990 AF5 i Button Сауна копчеДимензија : φ16.25*5.89 mmЧип тип : TM1990 AF5 Магн

DEN 2016.00
Био Една Врата Отпечатоци и СМАРТ Картичка за Пристап на Системот за Контрола и Време Присуство Колекции+Магнетна брава Свеж Со попуст
Најдобра цена на DC12V 5A напојување со висок квалитет за контрола на пристап на системот за полнење се префрлат на електронски Свеж Со попуст
1800KG лизгачки портата оператор control panel Свеж Со попуст
1800KG лизгачки портата оператор control panel

2 Моторни ПодатоциМодел : KMP 202Напон : 220 V±10%, 110 V±10%Фрекфенција : 50 / 60 HzАктуелни : 2.7 А, На 5.8Моторни напон : AC

DEN 2685.00 2685.12
125KHZ RFID Читач Писател Копир Duplicater Програмер + 10 КОМПЈУТЕРИ EM4305/T5557 Запишување Ознаки+ ДЕМО Без возач Софтвер Свеж Со попуст
125KHZ RFID Читач Писател Копир Duplicater Програмер + 10 КОМПЈУТЕРИ EM4305/T5557 Запишување Ознаки+ ДЕМО Без возач Софтвер

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен Откако ќе се даде на објекти

DEN 816.00 960.00
RAYKUBE RFID Контрола на Пристап Систем Комплет Наместен Со Електронски Лозинка за Заклучување на Тастатурата & RFID Читач DIY Свеж Со попуст
шкафот електрични Заклучување Зема latch Електромагнетни Заклучување за Електронски Шкафче Smart Кабинет Брава со нешто големо Свеж Со попуст
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите метал пристап за контрола на тастатура со 180KG Свеж Со попуст
12V Отворена Рамка Тип Електронско заклучување на вратата 12V/2A за кабинетот заклучи/електромагнетниот брави/фиока Свеж Со попуст
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап Свеж Со попуст
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

Жичен врата, зуи на ѕвонење, мека глас гласно и јасноЛесно да се инсталира, 12 V DC напојување, без батерија

DEN 342.00 384.00