Ноктите 44Sheets/Многу Мешани 44 Различни Шарени Mandala Paisley Аргос Вода Помине Уметност Налепница Decal За Помине Уметност 44 Дизајни 44-16

Ноктите 44Sheets/Многу Мешани 44 Различни Шарени Mandala Paisley Аргос Вода Помине Уметност Налепница Decal За Помине Уметност

30 %

DEN 200.00

DEN 285.12

Свеж

Во магацинот


Ноктите 44 Sheets/Многу Мешани 44 Различни Шарени Mandala Paisley Аргос Вода Помине Уметност Налепница Decal За Помине Уметност 44 Дизајни 44-16 Пакување : 44 Листови=1 Многу
Пакување Р eference
Лесен за користење :
1. Се применуваат вашиот лак и почекајте се додека не се исуши
2. Изберете ја вашата favoriate дизајн, излупете го внимателно со помош на пинцета
3. Се држи на вашите нокти, и притиснете го цврсто за неколку секунди
4. Се применуваат неколку слоеви на врвот брег за да го запечати дизајн
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Број На Модел На: мешани
Материјал: Хартија
Големина: 50*60mm
Количина: 44sheets/многу
Стил: мешани
Тип На Објект: Налепница & Decal
Дизајни: Шарени Mandala Paisley Аргос
боја: шарени

Додатоци на производи

1 Buc Нови Кристал AB Помине Уметност Rhineston Декорација, 1 тркала Микс Големини Сјајот на Ноктите Монистра,3d diy Убавина Свеж Со попуст
UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ПУРПУРНА DAISY РОЗОВА ЦВЕТ RU277-282 Свеж Со попуст
UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ПУРПУРНА DAISY РОЗОВА ЦВЕТ RU277-282

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X6 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 16 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО Д

DEN 10.00 18.72
0009 - цвет моќ Печат Помине Уметност Челични Плочи Печат Нокти Образец Помине Tools -Цвет 09 Свеж
0009 - цвет моќ Печат Помине Уметност Челични Плочи Печат Нокти Образец Помине Tools -Цвет 09

Направи scraper се потпре над 45 степени и scrape прекумерна полски исклучува брзо и силно од внатре кон надвор.

DEN 46.08
12 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ ЅВЕЗДА СЕРИСКИ САМО ADHENSIVE ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ТЕТОВАЖИ СЈАЈОТ ВО ПРАВ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА Свеж Со попуст
12 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ ЅВЕЗДА СЕРИСКИ САМО ADHENSIVE ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ТЕТОВАЖИ СЈАЈОТ ВО ПРАВ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА

ОПИСголемина : 24cm*16cm (9.4*6,3 инчи) за секој лист боја & шема : ЅВЕЗДИ пакет : пластични ракав за секој лист цел

DEN 70.00 85.92
FWC 47 Листови за новодојдени DIY Decals Ноктите Уметност Вода Трансфер Печатење Налепници За Нокти Салон Свеж Со попуст
FWC 47 Листови за новодојдени DIY Decals Ноктите Уметност Вода Трансфер Печатење Налепници За Нокти Салон

"YZWLE" припаѓа на компанијата која го има регистрирано бренд во Кина, да се фокусираат на работата на нокт

DEN 133.00 225.60
70 Листови Измешани Стилови На Жиг Чипка Пеперутка Налепници Помине Уметност Вода Трансфер Совети Decals Убавина Привремени Свеж Со попуст
Супер Сјај ss2,ss3-ss50 Кристал AB Рамен Грб Не амбуланта корегирање Помине уметност Кристал 3D Стакло Помине Уметност Украси Свеж Со попуст
Бела И Црна Чипка Налепници 9pcs/set Гел лак Unhas Украси Мода Убавина За Жените Трансфер Фолија Помине Уметност Алатки Свеж Со попуст
1 Buc Животинско Тема Помине Уметност Печат Образец Тигар Був Панда Ананас Модели Нокти Помине Уметност Слика Плоча Mezerdoo Свеж Со попуст
KADS Нова Мода Геометриски Обликувани Нокти Трансфер Налепници Помине Вода Decals Убавина Декорации на Ноктите Алатки Девојки Свеж Со попуст
HUer5 AB Бела Holographic Сјајот Барови / Помине Уметност Занает (LB101) Лента кратки црти форма боја 0.2*3ММ сјај за нокти Свеж
12 Модели 1 Лист Помине Лизгачот Вода Трансфер Decals Познати Згради Помине Уметност Декорација Effiel Кула Налепница Помине Свеж Со попуст
Вода Трансфер на Ноктите Уметност Налепница Шарени Пурпурна Fantacy Цвеќиња Нокти Налепници Обвива Фолија Налепница нокти YE423-425 Свеж Со попуст
1Pc НОВИ Нокти Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика 1-30 Печат Помине Уметност Нокти Образец Помине Печат Алатка 30Styles Свеж Со попуст
TCM0400 светлина бакар Боја, Сјај во прав -0.1 MM помине сјајот хексагонални блескави сјајот во прав,DIY Флеш прав Свеж Со попуст
TCM0400 светлина бакар Боја, Сјај во прав -0.1 MM помине сјајот хексагонални блескави сјајот во прав,DIY Флеш прав

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : TCM0400Dears,ве молиме љубезно се напомене дека оваа боја НЕ е растворувач

DEN 479.00 479.04
РОДЕН е ПРИЛИЧНО Правоаголник Печат Образец Лето Овошје Лист Флорални Племе Растенијата Фламинго Помине Уметност Слика Плоча Свеж Со попуст
1 Кутија 1.5-3мм Про розова&Кристално јасно Помине Rhinestones Круг Рамен Дното 3Д Декорација Во Воланот Нокти Помине Уметност Свеж Со попуст
Трговија На Големо 12 Шише Огледало Сјајот Хром Помине Во Прав Акрилик Камелеон Пигмент Партија Unha Уметност Совети Гел Лак Свеж Со попуст
Супер Сјајните SS3-SS34 288pcs-1440pcs аметист Сјајот Flatback Rhinestones Лепак на 3D Помине Уметност Украси Strass Камења Свеж Со попуст
Супер Сјајните SS3-SS34 288pcs-1440pcs аметист Сјајот Flatback Rhinestones Лепак на 3D Помине Уметност Украси Strass Камења

Точка Име : Рамен Грб Не Амбуланта Корегирање Помине Уметност КристалМатеријал : Кристално СтаклоБоја :

DEN 162.00 294.24
20 Бои 0.6 mm 3D Помине Уметност Сјајот во Прав Акрилик Гел лак Монистра Совети Rhinestones Помине Декорација на Нокти Убавина Свеж Со попуст
Нова Убавина Зголеми Слика Челик Помине Печат Плочи лак на Ноктите Уметност Украси Шаблони Stencils Нокти Алатки TU006 Свеж Со попуст
26PCS/ Пакет Професионална Салон Маникир Криејтив Помине Уметност Заштитник полски Калапи за УВ Гел Лак Грб француски Совети Свеж Со попуст
1440pcs/пакет Кристал Rhinestones Помине Уметност Совети Налепница Strass Сребрена Фолија База Стакло Flatback Дијамант Нокти, Свеж Со попуст
KADS Жешка Мода 50pcs/set Помине Уметност Водичи Помине Налепница Трансфер Помине Уметност Налепници Помине Уметност Украси Свеж Со попуст