Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани

Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани

26 %

DEN 340.00

DEN 459.84

Свеж

Во магацинот

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Секси Жените Чипка V деколте, Долга Макси Фустан Флорални Партија Фустани Вечер Коктел Свадба Gown
Пол : Жените Број на Модел : vestido де феста Силуета : Асиметрични Шаблон Тип : Цврсти Ракав Должина : Целосна Деколте : V Деколте, Материјали : Најлон,Полиестер Сезона : Летни Стил : Секси & Клуб Половината : Империја Фустани Должина : Кат-Должина Декорација : Ниту еден Ракав Стил : Редовна
Материјал : Чипка
Боја : Бела
Големина : Азијците M L XL XXL
Sleeve Стил : Долг Ракав
Повод : Свадба Партија Коктел
Должина : Долги Макси
Модел : Флорални
Објектот Вклучува : 1 X Жени Секси Фустан
Големина Детали : 1 инч = 2.54 см Ракави
(Подолу НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам.) Големина Биста Половината Должина Препорачува Големина S 86cm/33.86" 66cm/25.98" 160cm/62.99" US4/UK6/EU34 М 90cm/35.43" 70cm/27.56" 162cm/63.78" US6/UK8/EU36 L 94cm/37.01" 74cm/29.13" 164cm/64.57" US8/UK10/EU38 XL 98cm/38.58' 78cm/30.71" 166cm/65.35" US10/UK12/EU40
XXL 102cm/40.16" 82cm/32.28" 168cm/66.14" US12/UK14/EU42
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Купувачот Се Покаже
Времето за испорака е за 7-60 Работни Дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Русија, Бразил, итн. (1) П : Кога Ќе Се Направи Исплата, Колку Време Може Да Се Испраќаат? О : за 48 часа и да се Обезбеди Патеката Број. (2) П : Колку Долго Ќе Добијат Парцели? Ако Не Се Добиени,Како Можам Да Направам ? О : Според Вашата Земја, 7-90 Дена.Повеќе Од 90 Дена Не Се Примени, Ние Ќе Рефундирање На Пари За Вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Го Реши Проблемот.
Ако имате било какви прашања или треба било каква помош, pls се чувствуваат слободни да не контактирате!
Оставајќи ни порака на Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail на нас, ние ќе им даде брз одговор!
Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство
Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Број На Модел На: Vestido де феста
Силуета: Асиметрични
Sleeve Должина(cm): Целосна
Шаблон Тип: Цврста
Деколте: V Деколте
Материјал: Најлон,Полиестер,
Сезоната: Лето
Бренд Име: Liva девојка
Стил: Секси & Клуб
Половината: Империја
Фустани Должина: Кат Должина
Декорација: Никој
Sleeve Стил: Редовни

Додатоци на производи

Моден Симпатична Жените О-Вратот Без Ракави Чипка Флорални Шупливи Надвор Везови Над Коленото Мини Pleated Износени Фустан Свеж Со попуст
2017 Нов Фустан бела Шпагети Рака Стилски и елегантен Жена мода Водат тесна Коктел партија Завој се облекуваат (L2050) Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Џемпер Фустани Зима Божиќ Долги Плетени Џемпери Дебели Топол Џемпер и Pullovers Скокач Жените се Облекуваат Свеж Со попуст
Моден Жените Селанец Етничка Boho Памук, Лен Долг Ракав Макси Фустан Циганска Блуза Кошула Фустани Свеж Со попуст
Моден Жените Селанец Етничка Boho Памук, Лен Долг Ракав Макси Фустан Циганска Блуза Кошула Фустани

Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку ALIEXPRSS Порака доколку имате какви било прашања или

DEN 897.00 1055.52
2018 нови пристигнување Мода Обичните Лето Жените се Облекува Елегантно Секси Дами Краток Ракав Цврст Канцеларија vestido топла Свеж Со попуст
НОВА Плус Големина 4XL Жените Pullover Џемпер Фустан Моден Зимски Облечи Геометриски Модели Макси Долги Плетени Фустан Наметка Свеж Со попуст
Simplee Strapless цветни печати лето се облекуваат Жените надвор рамо краток фустан Одблесокот ракав секојдневен boho шик плажа Свеж Со попуст
ZANZEA Жените 2018 Лето Женски Гроздобер Кратко Sleeve O Вратот Солидна Фустан Vestidos Плус Големина Секојдневен Лабава Средината Свеж Со попуст
2017 долги ракави есен зима vestidos Жените Туника секси облека луксузни вечер партија макси бренд чипка фустан кат должина Свеж Со попуст
Лето се облекуваат жените нови 2017 повик без ракави дами фустани големи димензии шпагети рака тенок краток фустан vestidos Свеж Со попуст
2PC Мода Жените Ретро Долг Ракав Гроздобер Chiffon Boho Snakeskin Империја Половината Партија Eveing Долг Фустан Свеж Со попуст
2PC Мода Жените Ретро Долг Ракав Гроздобер Chiffon Boho Snakeskin Империја Половината Партија Eveing Долг Фустан

2 PC Мода Жените Ретро Долг Ракав Гроздобер V деколте, Chiffon Boho Snakeskin Империја Половината Партија Eveing Долг Ф

DEN 1109.00 1386.72
2017 Есен нови женски солидна боја слатка газа чипка притисок pleated еден-парче облека на жените половината тенок full фустан Свеж Со попуст
HIRIGIN 2017 Најновите Жешка Жени Лето Породилно Доењето и Нега longuette се Облекуваат ТОПЛА Мајка Фустани Свеж Со попуст
HIRIGIN 2017 Најновите Жешка Жени Лето Породилно Доењето и Нега longuette се Облекуваат ТОПЛА Мајка Фустани

Жените Лето сина Породилно Доењето и Нега longuette Блузи Фустан SXL100% сосема нов и висок квалитет!Материјал :

DEN 315.00 349.92
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани Свеж
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење ГОЛЕМИНА(CM)S Биста 83 Половината 66 Должина 1

DEN 2544.00
НОВИ Vestidos Секојдневен Фустан Пролет, Есен Жените се Облекуваат Лабава larg големина Долг ракав Цврст Среден-долг Фустан Свеж Со попуст
Принцезата слатка лолита фустан Бонбони дожд оригинални година нови пролет правец на пат е изменета газа chiffon фустан, Свеж Со попуст
2017 Нови Оригинални Бела Макси Фустан Жените Памук, Лен Долго Фустани 9 Поени Ракав Секојдневен Gown Облека Longues Vestido Свеж Со попуст
Жените фустани бесплатен превозот дама фустани година плус големина жените облека година пролет падне мода црна долг Свеж Со попуст
FOLOBE Гроздобер Нови 4 Бои Чипка Лак Возбудува Tulle Ракави Жените Девојка се Облекуваат Формално Партија Фустани Облечи Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
2017 Есен Зима Жените Bodycon фустан од Чипка Полите Долг Ракав Цврст Вечер Партија Топло Фустани Секојдневен Тенок Облека LX067 Свеж Со попуст
ArtSu Ретро Етничка Boho Лето Се Облекуваат Жените Секси V Деколте, Половина Ракав Цветни Печати Макси Фустан Партија Фустани Свеж Со попуст
2017 Жените Пролет Краток Стил Сомот Лизга Фустан Страна На Пропустливи Целосен Фустан Suspender Рака Секси Едно Парче Сомот Свеж Со попуст
Fantaist Лето Женска Vestidos Домот Гроздобер Секојдневен Evenning Партија Империја Печати Комбинација V Деколте, Обвивка Bodycon Свеж Со попуст
JYConline Длабоко V Деколте, Секси Злато Sequin Се Облекуваат Жените Backless Bodycon Вечер Партија Фустани Без Ракави Рака Свеж Со попуст
JYConline Длабоко V Деколте, Секси Злато Sequin Се Облекуваат Жените Backless Bodycon Вечер Партија Фустани Без Ракави Рака

JYConline Длабоко V Деколте, Секси Злато Sequin Се Облекуваат Жените Backless Bodycon Вечер Партија Фустани Без Ракави

DEN 547.00 959.52