година Сет од 3 латекс вежба Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Бендови Зајакнување на Мускулите Бендови

година Сет од 3 латекс вежба Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Бендови Зајакнување на Мускулите

10 %

DEN 1523.00

DEN 1692.00

Свеж

Во магацинот

Забелешка : Ако цел овој сет на отпор бендови, ние ќе ги испрати со торбичка, како подарок до вас. Релевантни производи : Портокал(85-230 Lbs) : Сино(65-175 Lbs) : Црвено(15-35lbs) Овие производи се рачно мерење, ќе можеби имаат за 2mm грешка, ако умот, ве молиме conside јасно пред да нареди. ви благодариме.
Затворени-јамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете, па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете. Не неуредна во прав. Дизајнот на Fit-Јамка ја елиминира потребата да се врзуваат јазли.
Должината е 41" и обемот 82" кој е подолг од други бендови. И овој циклус е пошироко отколку повеќето други бендови за удобност. Одлично за Долниот дел од Телото Вежби.
Оваа сила бендот е за сите нови KYLIN СПОРТ производ,познатиот спортски бренд во Кина за добар квалитет.
Изработени од 100% Чист Латекс Гума, овие powerbands се слични на Вуди бендот и е широко се користи како Cross Fit assisted се повлече-up бенд. Исто така популаризира како powerlifting бендови, овие тешки бендови често се користат во комбинација со слободни тежини да понуди природно растечки resistances нивоа; прикачување на бендови да тежина барови, клупи или клеча полици за додаде отпор за време на лифтови и експлозивни вежби. Применливи за употреба со или без тегови.
Тие се за СУПЕР посилни benchers, и за вежби вклучување на долниот дел од телото, телиња, квадрицепси, hamstring и glutes. Тоа е безбедно да се користи за да се зголеми интензитетот на тренингот, без додавање на дополнителна тежина до бар. За посилниот lifter, тие ќе додадете значителна отпорност на bicep и tricep вежби. Зголемување на отпор од средни до максимум од се протега оваа кружни бенд до 2,5 пати својата првобитна должина, или да се комбинираат со полесни бендови за дополнителни тензии.
Карактеристики
Производ Тежина : 180g(Црна)+260g(Виолетова)+ 380g(Зелена) ,Вкупната тежина 820g
Должина 104cm ,circumference208cm
Ширина : 2,2 см ( Црн )/3.2 cm (Виолетова) /4.4 cm (Зелен)
Дебелина : 4.5 мм
Моќ Опсег : 25-50 LBS ( Црн )/ 50-75 LBS (Виолетова)/ 100-120 LBS(Зелен)
Пакет Се Вклучени :
1× ЦРНА моќ бенд
1× ПУРПУРНА моќ бенд
1× GREEN power бенд
Ние го поминале 7 P сертификација. Квалитетот и Safty загарантирана. Тест Извештај

Примена: Гума String Градите Инвеститорот
Бренд Име: KYLIN СПОРТ
Функција: Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името: Мажи
Број На Модел На: Црвена
боја: зелена,виолетова,црна
Е Прилагодена: Yes
Пол: Жените и мажите

Додатоци на производи

3M Скок Скокнеш Јажиња Кабел Челик Прилагодливи Брзо расте ABS Справи со Скок Јажиња Crossfit Обука на Боксерскиот Спорт Фитнес Свеж Со попуст
4pcs/set 12.5 cm ножици+Игла носители +пинцети Титаниум алуминиумски хируршки инструменти офталмолошки инструменти микрохируршка Свеж Со попуст
Латекс Гума За Џвакање Отпор Бенд Пилатес Цевка Јаже Фитнес, Јога Фитнес Опрема Свеж Со попуст
Латекс Гума За Џвакање Отпор Бенд Пилатес Цевка Јаже Фитнес, Јога Фитнес Опрема

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : TPR Боја : Зелена, Жолта, Розова, Црна, Сина, Црвена, Ви

DEN 167.00 193.44
2 во 1 Ab Ролери&Скокни Јаже, Без Бучава Абдоминална Тркала Ab Ролери со Мат за Вежбање Фитнес Свеж Со попуст
2 во 1 Ab Ролери&Скокни Јаже, Без Бучава Абдоминална Тркала Ab Ролери со Мат за Вежбање Фитнес

Тежина : околу 700gБоја : сина,црна,розова,црвенаF eature : Remo пет на ab ролери се справи,тогаш стави на јаже е j u m

DEN 836.00 1045.44
Relefree Топла Нерѓосувачки Челик Слободно Јаже 3 m Заменливи Wire Кабел Брзина Скок Скокнеш Јажиња за Спорт Вежба Свеж Со попуст
5M 2550 Силна Тензија Slingshot/катапулт Латекс цевка 2550., slingshot Гума бендови Свеж
5M 2550 Силна Тензија Slingshot/катапулт Латекс цевка 2550., slingshot Гума бендови

Производи Име : 5m / кутија Силна Тензија Slingshot / катапулт Латекс Slings 2550, slingshot Гума бендови Спецификација :

DEN 335.52
Офталмолошки Micros инструменти нерѓосувачки челик Отвори eyelid Клип пинцети retractors Хируршки алатки Свеж Со попуст
Офталмолошки Micros инструменти нерѓосувачки челик Отвори eyelid Клип пинцети retractors Хируршки алатки

1КОЛИЧИНА : 1pcs медицински Инструменти1 Во светот превозот, освен APO / FPO 2 Повеќето од нашите зделки се пром

DEN 642.00 916.80
4 Тркала Моќ Тркала Тројно AB Абдоминална Ролери Abs Фитнес Тренингот Машина Салата Коленото Подлога Свеж Со попуст
4 Тркала Моќ Тркала Тројно AB Абдоминална Ролери Abs Фитнес Тренингот Машина Салата Коленото Подлога

4 Тркала Моќ Тркала Тројно AB Абдоминална Ролери Abs Фитнес Тренингот Машина Салата Коленото ПодлогаКарак

DEN 805.00 1610.88
Нови пристигнување AB тобоганот двојно тркала Абдоминална тркала тренер фитнес АД тркала пост-слободен пад Свеж Со попуст
Нови пристигнување AB тобоганот двојно тркала Абдоминална тркала тренер фитнес АД тркала пост-слободен пад

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Тркала КОЛ : 14cm, ширина : 2.5 cm справи со должина : 31cmЗабелешка : цената не вклучува improt данок

DEN 1166.00 1440.00
208cm Природен Латекс Отпор Бендови Висока Јачина Фитнес Тело се Изгради Моќ Обука Powerlifting Јога се Повлече До Јаже Свеж Со попуст
Природен Латекс Атлетик Гума Отпор Бендови поставите Салата Проширувач Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите Свеж Со попуст
Стомачните Мускули Суспензија Виси Ремени Обука Обратна се Повлече Седат Прозорци Брадата-up Бар Монтирани Унисекс AB Прашка Свеж Со попуст
Еластична Отпор Бендови Фитнес, Јога Пилатес Водат Отпор Бенд Вежбање Фитнес Бенд Обука Еластична Вежбање Фитнес Гума Свеж Со попуст
Рака Gripper Тренер Надлактицата Рака Карпален Проширувач Dynamometer Зајакнување На Обука Прст Exersiser Зафат Сила Сила Мерач Свеж Со попуст
FishSunDay Рака Прст Сила Exerciser Тренер Strengthener Зафат Отпор Бенд силиконска гума материјал Капка превозот Aug14 Свеж Со попуст
FishSunDay Рака Прст Сила Exerciser Тренер Strengthener Зафат Отпор Бенд силиконска гума материјал Капка превозот Aug14

Fish Sun Day Рака Прст Сила Exerciser Тренер Strengthener Зафат Отпор Бенд силиконска гума материјал Капка превозот Aug14

DEN 65.00 84.96
Се Водат Бенд Фитнес Опрема Се Повлече До Отпор Бендови Crossfit Јога Гума Јамка Околу Рака Еластична Јаже Спорт Обука Опрема Свеж Со попуст
Рака Зафат Gripper Салата Моќ Прст Exerciser Тренер Проширувач За Зголемување На Ременче За На Надлактицата Прст Сила Свеж Со попуст
2 парчиња/4pcs Отпор ЈАМКА бенд јога Пилатес Дома Салата Фитнес Бендови цевки Тренингот Обука Јамка еластични јамки Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Универзалната 95mm Црна Wearproof Имајќи АБС Материјал Тркало Макара за Кабел Салата Спортска Опрема Дел Свеж Со попуст
GSD Висок Квалитет на 10 Метри Пролет Брануваа со Безбедно Нето се Вклопува Скала И 4 Нога TUV-ГШ Беше Одобрување Свеж Со попуст
GSD Висок Квалитет на 10 Метри Пролет Брануваа со Безбедно Нето се Вклопува Скала И 4 Нога TUV-ГШ Беше Одобрување

GSD Висок квалитет на 10 МЕТРИ Свитлива Брануваа со diamater 3.05 метри со Safety Net се Вклопува ,TUVГШ,CE,EN71,EN3219 и RECH од

DEN 19695.00 25914.72
сет од 2 црвено кратко отпор бенд fitnee вежба бенд еластичен појас за промет на големо и kylin спорт Свеж Со попуст
сет од 2 црвено кратко отпор бенд fitnee вежба бенд еластичен појас за промет на големо и kylin спорт

size1 : обемот на 610 мм, со ширина од 12.7 mm, дебелина 4.5 мм разни напнатост : 1025 lbs.size2 : Обемот 2080mm, Ширина 13mm, деб

DEN 408.00 479.52
183 cm Топла Салата Фитнес Опрема Сила за Обука Памук Латекс гума за џвакање Отпор Бендови Јога Гума Циклуси Спорт Пилатес Свеж Со попуст
Се повлече до бенд / Гума Отпор бенд за сила crossfit Еластична Тензија Отпор Бенд Вежба Тренингот Ruber Фитнес Свеж Со попуст
Се повлече до бенд / Гума Отпор бенд за сила crossfit Еластична Тензија Отпор Бенд Вежба Тренингот Ruber Фитнес

Се повлече до бенд / Гума Отпор бенд за сила crossfit Еластична Тензија Отпор Бенд Вежба Тренингот Ruber Фитне

DEN 333.00 604.80
Micros Eyelid Офталмолошки Инструменти три видови главата 10.5 СМ двојно eyelid масти Tarsal жлезда физиотерапија масажа пинцети Свеж Со попуст
Фитнес Отпор бендови Вратата Сидро Crossfit Еластична Бендови За Фитнес Јога Латекс Цевка Обука, Опрема за Вежбање Свеж Со попуст
МОЌ ВОДСТВО FitnessResistance се Повлече до Бендови Латекс Streching Бенд Јамка околу Рака За Повлече-up Прозорци Гимнастика Свеж Со попуст