Термо Кригла Изолирани Првенство Гимнастик Кафе Топло Ладно шише Патување Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенство вакуум термос termo купот на топлинска кригла

Термо Кригла Изолирани Првенство Гимнастик Кафе Топло Ладно шише Патување Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенство вакуум термос

57 %

DEN 353.00

DEN 821.76

Свеж

Во магацинот

Време На Испорака :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
260ml Термо Кригла Изолирани Првенство Гимнастик Кафе шише Патување Чаши Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенство вакуум термос termo купот на топлинска кригла VF007
Капацитет : за 260ml Материја l : Нерѓосувачки Челик + PP Термички ефект : на 60°c по 6h, 40°c по 12ч Боја : Розова, жолта, бела, Крем боја,ве Молиме изберете ја вашата омилена боја Карактеристики : внатрешна и надворешна се од нерѓосувачки челик, течење-доказ Шише останува студена на допир со топли течности и е кондензација-бесплатно со ладна
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Капацитет: 260ml
Drinkware Тип: Вакуум Колби & Thermoses
сертификација: CIQ
Шише Тип: вакуум
Термо Изведба: 6-12 часа
Функција: Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал: Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе: Жените
Обликот: Стомакот Првенство
Број На Модел На: промо-07
Термос Материјал: Пластични
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Производство: Вакуум Колби

Додатоци на производи

Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas Свеж Со попуст
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas

Опис На Производот : 【Материјал】 : BPA free пластика【Тежина】 : 280g【Капацитет】 : 350ml【Големина】 : 13*10*14 cm【Па

DEN 333.00 664.80
Нови 520ml Сјајот Sequins Пластични Спортски Слама Лак Шише за Вода со Дијамант Форма Капак за Надворешна Кампување Пиење Шишиња Свеж Со попуст
330ml Нови Термос Шолја Симпатична Цртан филм Мачка Термо Кригла Drinkware Деца Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Вакуум Течење-доказ Свеж Со попуст
Преносни 550ml Пластични Спортски Шише за Вода Контејнер Течење-доказ Шишиња За Надворешна Коњи Патуваат Качување Кампување Свеж Со попуст
Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Алкохол Шише Кожа Шише Свеж Со попуст
Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Алкохол Шише Кожа Шише

Име На Производ : Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Ал

DEN 561.00 623.04
Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик Куп - 30 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Пиење Термички Кригла w/ Лизгачот Капак(00389) Свеж Со попуст
Arshen 300ml Примитивни Пиење Кригла рачно изработени Дрвени Кригла Природен Чај Кафе Пиво Drinkware Кригла Патување Teaware Свеж Со попуст
Нови Нерѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Врежана Flagon Колби Вино Пиво Виски Шише Алкохол Drinkware Свеж Со попуст
Нови Нерѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Врежана Flagon Колби Вино Пиво Виски Шише Алкохол Drinkware

Нови Нерѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Врежана Flagon Колби Вино Пиво Виски Шише Алкохол DrinkwareТоа е еден шраф

DEN 168.00 210.24
3 унци од нерѓосувачки челик огледало светлина преносни мали вино тенџере надвор ласерски врежани мали круг хип колби Свеж Со попуст
Meltset СТП Кожа 7OZ Хип Колба Holster Нерѓосувачки Челик Flagon Торбичка Отворено Преносни СТП Кожа Торбичка За 7OZ Хип Колба Свеж Со попуст