2018 нова Пролет Есен Памук деца девојки облека поставува Симпатична Точка облека лак на врвот т кошула leggings панталони бебе деца 2 парчиња одговараат на

2018 нова Пролет Есен Памук деца девојки облека поставува Симпатична Точка облека лак на врвот т кошула leggings панталони бебе

20 %

DEN 260.00

DEN 325.44

Свеж

Во магацинот


Производи нова Пролет Есен Памук деца девојки облека поставува Симпатична Точка облека лак на врвот т кошула leggings панталони бебе деца 2 парчиња одговараат Големини
70=9 M 80=12 M 90=2 T 100=3 T (за околу 7 M-4 T)
S=7-9 M M=10-12 M L=2 T XL=3 T
(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал (65% Памук +35% Полиестер) Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена Лабава

Дете НИ Големина: 2T, 3T, 4T, 9M, 12M
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Се поставува
Outerwear Тип: Вест
Број На Модел На: Сет
Јака: О Деколте
Бренд Име: SAMGAMI БЕБЕ
Стил: Моден
Материјал: Памук
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Sleeve Стил: Редовни
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип: Печати
Пол: Девојки
Затворање Тип: Pullover
Ткаенина Тип: Плетени

Додатоци на производи

година Нови 2БР Бебе Дете Деца Девојки Облека Секојдневен Пеперутка Јакна Блузи Панталони Тимови Поставите Пролет, Есен Свеж Со попуст
Децата се Облекуваат 2018 Пролет Европски и Американски Стил Девојки Шема Џеб Долги Ракави Фустан За 2-7Y Бебе Деца Фустани Свеж Со попуст
Висок квалитет чипка sequined Голем лак туту принцеза фустан за девојка 2017 лето девојка свадба партија се облекуваат големина Свеж Со попуст
Девојка зимски панталони нови година момче и девојка чиста боја топло панталони деца дебели подигање намали панталони големи Свеж Со попуст
девојки фустан шарени долг ракав Т-маица + Тексас рака Здолниште 2 парчиња поставува топла продажба децата облека пролет 2018 Свеж Со попуст
Девојка Фустани Принцеза Деца Облека Ана Елса Cosplay Костим Дете Партија се Облекуваат Бебето Девојки Облека Свеж Со попуст
Девојка Фустани Принцеза Деца Облека Ана Елса Cosplay Костим Дете Партија се Облекуваат Бебето Девојки Облека

[xlmodel][производи][34044][xlmodel][производи][34044][xlmodel][производи][34044][xlmodel][производи][34044][xlmodel][производи][34044][xlmodel][

DEN 530.00 601.92
Нови Девојки Туту Фустан Облека Поставува Деца Бебе Мода Краток Ракав Памук маица Organza Здолништа Девојка Облека Поставува Свеж Со попуст
Девојки Фустан 2017 Лето Нови корејски Мода Дива Личност Две-боја Прашка Удобно Симпатична Децата се Облекуваат Свеж Со попуст
Malayu Бебе година експлозија модели девојки кратки ракави летен фустан Пајо Паторот, малку зајакот шарени мини фустан Свеж Со попуст
Деца Принцеза Фустан за Девојки Чипка Фустани, Модни Бела Свадба Партија Облечи Тинејџер Деца Облека Свеж Со попуст
Деца Принцеза Фустан за Девојки Чипка Фустани, Модни Бела Свадба Партија Облечи Тинејџер Деца Облека

Големина на табелата : (единица : cm) НИ Големина Ознака Големина Должина Биста Ракав Висина 3 T 100 62 31*2 22 8595cm

DEN 811.00 1080.96
2017 Чипка Принцеза Девојка Се Облекуваат Децата Девојка Облека Девојка Се Облекуваат Церемонија Тинејџерки Облека 7 8 9 10 Свеж Со попуст