NG-28C dslr фото Камера Фото Прстен Светлина 10.5 Надворешниот 7 Внатрешна 28W 5400K Фотографија Опрема Студио Флеш Осветлување Флуоресцентна Светилка

NG-28C dslr фото Камера Фото Прстен Светлина 10.5 Надворешниот 7 Внатрешна 28W 5400K Фотографија Опрема Студио Флеш Осветлување

37 %

DEN 2782.00

DEN 4416.00

Свеж

Во магацинот

Пролетта цевка е конфигуриран за да го прилагодите осветлувањето насока на било агли и да се постигне најдобар осветлување ефект; 4.Ви благодариме многу за вашиот одлична разбирање.Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија.Ако живеете во оддалечена област и ќе мора choosed слободен DHL или слободни Fedex,ве молиме да ни овозможи да го смените вашата точка да биде дадено од страна на Објавата.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Про NG-28 C dslr фото Камера Фото Прстен Светлина 267mm Надворешниот 184mm Внатрешна 28 W 5400 K Фотографија Опрема Студио Флеш Флуоресцентна Светилка Прстен Флуоресцентни Светлина Фотографска Опрема број на Модел : NG-28 C Флуоресцентни прстен светлина ,погоден за само пука, уште живот фотографија, пополнете светлината Параметар : 1. Прстен светилка дизајн помага го осветлуваат подеднакво и да се постигне саканата слика направена на уште објекти со една светилка; 3.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Повратни информации : 1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Дијаметар : 184/267mm (внатрешен/надворешен) Пакет, вклучувајќи : 1.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Професионално осветлување и прифатлива цена го прават тоа пред осветлување апарати за Интернет продавачи, factoraies или трговски друштва, кога правите фотографии. Враќање : 1.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние брод на Alixpress адреса на само. Температура на бојата : 5400 K 2. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата. Моќност : 28 W 5. Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Пакет: Yes
Бренд Име: CR CUREFOTO
Температура На Боја: Летно 5600K
Тип: NG-28C

Додатоци на производи

AC-PW20 Универзални AC Адаптер +DC Спојка за Полнење за Sony NEX-3 NEX-5 SLT-A33 A55 ACPW20 Свеж Со попуст
AC-PW20 Универзални AC Адаптер +DC Спојка за Полнење за Sony NEX-3 NEX-5 SLT-A33 A55 ACPW20

ACPW20 AC Адаптер +DC Спојка за Полнење За Sony NEX3 NEX5 A33 A55Висок Квалитет! Сосема нов!! Никогаш не користат!!! (Трет

DEN 624.00 671.52
Manfrotto Tripod 785PL Брзо Ослободување Монтажа Плоча за 715B 715SHB 725B 718SHB Tripod 1/4 завртка 785pl-14 Свеж Со попуст
Manfrotto Tripod 785PL Брзо Ослободување Монтажа Плоча за 715B 715SHB 725B 718SHB Tripod 1/4 завртка 785pl-14

Главни Карактеристики : Се вклопува 785 Серија 1 / 4"20 Завртка Брзо ослободување плочаДолго Опис : Оваа брзо

DEN 184.00 216.00
CUREFOTO Catclaw Телефон Снимање Контролер Трансформатор како dslr фото Земе Фото Додаток 4.7/5.5 Камера Зафат за iPhone 6 6S Свеж Со попуст
CUREFOTO Catclaw Телефон Снимање Контролер Трансформатор како dslr фото Земе Фото Додаток 4.7/5.5 Камера Зафат за iPhone 6 6S

Стандард 1 / 4 завртка стандард 1 / 4 завртка дупка е опремен со заеднички tripod на пазарот за професионално с

DEN 3101.00 5168.16
6pcs Камера Чистење CCD Брис СУВО Чистење Целосна Рамка 24mm Голема CMOS CCD Брис За Canon За Nikon dslr фото Камера Сензор Свеж Со попуст
6pcs Камера Чистење CCD Брис СУВО Чистење Целосна Рамка 24mm Голема CMOS CCD Брис За Canon За Nikon dslr фото Камера Сензор

6pcs Камера Чистење CCD Брис СУВО Чистење Целосна Рамка 24mm Голема CMOS CCD Брис За Canon За Nikon dslr фото Камера Сенз

DEN 384.00 479.52
SEETEC HDMI да SDI Мини Емитува Конвертори Професионални 3G-SDI Конекции Конвертор HTS Свеж Со попуст
SEETEC HDMI да SDI Мини Емитува Конвертори Професионални 3G-SDI Конекции Конвертор HTS

Производот се надополни , бојата е Црна сегаФункција : 1 HDMI влез, 2 SDI излезот.Мини големина емитува квалит

DEN 3612.00 4012.80
2017 Нови 10pcs Fujifilm Instax Мини Филм Монохроматски За Мини 8 7s 7 50-тите 50i 90 25 dw Споделување на СП-1 Polaroid Инстант Свеж Со попуст
2017 Нови 10pcs Fujifilm Instax Мини Филм Монохроматски За Мини 8 7s 7 50-тите 50i 90 25 dw Споделување на СП-1 Polaroid Инстант

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како

DEN 561.00 863.52
ACK-E6 AC Адаптер За CANON EOS 60D 7D 6D 5D Mark II III 5D3 +DC Спојка Свеж Со попуст
ACK-E6 AC Адаптер За CANON EOS 60D 7D 6D 5D Mark II III 5D3 +DC Спојка

AC Адаптер За CANON EOS 60 D 7 D 6 D 5 D Mark II III како ACKE6ВоведВисок Квалитет!Сосема нов!! Никогаш не користат!!!(Трети Л

DEN 535.00 575.52
40 x 40 x 40cm Фото Студио Кутија Фотографија Позадина Изградена-во Светлина Фото Кутија за dslr фото Камера Фотографија Кутија Свеж Со попуст
Meking Алуминиум Thumbscrew Клуч за GoPro Xiaomi Yi Sj5000 Акција Камера LED Светло во Видео Шише Настроената Корисен Копче Свеж
FOTGA DP500 Mark III ENG се Справи со Кафез + Рамо Подлога + Baseplate 15mm Поддршка Екипаж Свеж Со попуст
FOTGA DP500 Mark III ENG се Справи со Кафез + Рамо Подлога + Baseplate 15mm Поддршка Екипаж

00 / парчеFOTGA 77mm PRO1D широк Тенок МултиОбложени MC CPL Кружни Поларизирана Леќа Филтер за Canon Nikon ВоведВграден

DEN 11664.00 12959.52
Бесплатен превозот 3pcs/1set 1/4 Hot Shoe Адаптер со Gopro Tripod Планината Завртки за GoPro Камера Херој 2 3 3+ Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 3pcs/1set 1/4 Hot Shoe Адаптер со Gopro Tripod Планината Завртки за GoPro Камера Херој 2 3 3+

1 / 4" Hot Shoe Адаптер + Gopro Tripod Планината + Палец Knob Завртки За Gopro Херој 2 3 3+Pacakge Вклучуваат : 1* Tripod Планината со

DEN 141.00 153.12
Нови Подебели Верзија CANPIS Прилагодливи Универзална Кафеава и Црна Кожа за на Рака со Рамо Вратот Поддршка за dslr фото Микро Свеж Со попуст
SnowHu За Gopro додатоци поставите планината tripod за да одат про херој 6 5 4 3 sjcam sj4000 за да Одат про 5 комплет за xiaomi Свеж Со попуст
SnowHu За Gopro додатоци поставите планината tripod за да одат про херој 6 5 4 3 sjcam sj4000 за да Одат про 5 комплет за xiaomi

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

DEN 1099.00 1615.68
Manfrotto Tripod 785PL Брзо Ослободување Монтажа Плоча за 715B 715SHB 725B 718SHB Tripod 1/4 завртка 785pl-14 Свеж Со попуст
Manfrotto Tripod 785PL Брзо Ослободување Монтажа Плоча за 715B 715SHB 725B 718SHB Tripod 1/4 завртка 785pl-14

Главни Карактеристики : Се вклопува 785 Серија 1 / 4"20 Завртка Брзо ослободување плочаДолго Опис : Оваа брзо

DEN 199.00 216.00