Универзален Мобилен телефон Tripod Застане на Држачот за Монтирање Monopod за паметен Телефон iPhone 5 5s Samsung s3 s5 xiaomi mi4 redmi Сите клетки

Универзален Мобилен телефон Tripod Застане на Држачот за Монтирање Monopod за паметен Телефон iPhone 5 5s Samsung s3 s5 xiaomi

DEN 134.88

Свеж

Во магацинот


им се Покаже Слика Камерата / Мобилен Телефон Носителот : Овој уникатен адаптер / носителот додава завртка дупка на мобилниот телефон. Тоа ви овозможува да прикачите на вашиот телефон со monopod или tripod за подобар квалитет на сликата. Таа поддржува мобилен телефон со ширина од 2.0"(5.5 cm) ~ 3.5"(8.50 cm) Флексибилни Tripod : 100% сосема Нов 1. Комплетна флексибилност, изработени од тврда пластика 2. Сива rubberized прстени, нозете, и линк перница 3. Линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е removeable 4. Отстранлив прилог линк со заклучување копче за пуштање на 5. Дозволувањето на ниво од камерата на повеќето нерамни површини 7. Големина : 150 x 35 x 35mm 8. објектот може да max поддршка 275g 9. Боја : Како на Сликата Пакетот вклучува : Флексибилни Tripod x1 Камерата / Мобилен Телефон Носителот x1

боја: Црна, Сина, Црвена
Компатибилен Бренд: Универзална
Држач За Во Автомобил: No
Бренд Име: олаф
полнач: No
Број На Модел На: Телефон Носителот
Материјал: ABS
Велосипедот Носителот: No
Има Звучник: No
боја: Црна, Црвена Сина
Компатибилен Moblie Phone8: За meizu м1 забелешка m2 мини забелешка mx4 про mx5...
Компатибилен Moblie Phone6: За huawei искачи g620s p6 p7 г-7 чест 4c 6...
Компатибилен Moblie Phone7: За g2 lg мини g3 3s g4 g4c l70 l90 мото g g2 g...
Компатибилен Moblie Phone4: За htc желба 310 500 600 601 x еден m7 м8 м...
Компатибилен Moblie Phone5: За jiayu g4s s3 nexus 4 5 5x 6 6p wiko rainbo...
Компатибилен Moblie Phone2: За xiaomi 4 mi3 mi4c mi4i mi5 Xiaomi redmi 2 ...
Компатибилен Moblie Phone3: За samsung галакси а5 a3 алфа core 2 премиер ј...
Компатибилен Moblie Phone1: За iphone 4 и 4s 5 5c 5s 6 6s 6s плус мото g g2...

Додатоци на производи

2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло Meizu У20 Калено Стакло За Meizu У20 Стакло Анти-нула Телефон Филм Заштитници WolfRule Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло Meizu У20 Калено Стакло За Meizu У20 Стакло Анти-нула Телефон Филм Заштитници WolfRule

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска с

DEN 91.00 95.52
5V 1А НИ AC Приклучок USB Moblie Полнач за Телефон Универзална Патнички Адаптер Ѕид Полнач за iPhone, Samsung, HTC мобилните Свеж
Прилагодливи CNC Алуминиум Легура Велосипед Handlebar Мобилен Телефон Држачот за Монтирање Свеж Со попуст
Прилагодливи CNC Алуминиум Легура Велосипед Handlebar Мобилен Телефон Држачот за Монтирање

Прилагодливи CNC Алуминиум Легура Велосипед Handlebar Мобилен Телефон Носителот на Планината Опис : 100% сосем

DEN 423.00 729.12
2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси A3 А5 О7 J1 J3 J5 2015 Година Екран Заштитник Зајакнато со заштитен Свеж Со попуст
2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси A3 А5 О7 J1 J3 J5 2015 Година Екран Заштитник Зајакнато со заштитен

Добредојдовте на нашата продавница!Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)Ако избе

DEN 52.00 52.32
Alloet Ултра Тенок Веб Камера Маска За Заштита На Приватноста На Блендата Налепница Покрие Случај На Универзал За Паметен Телефон, Свеж Со попуст
За Брзо Полнење 3.0 Полначот 36W Двојна USB QC3.0 Автомобил Брз Полнач за iPhone 6S 7 iPad Samsung Note 8 S8 S6 7 HUAWEI Edge Свеж Со попуст
За Брзо Полнење 3.0 Полначот 36W Двојна USB QC3.0 Автомобил Брз Полнач за iPhone 6S 7 iPad Samsung Note 8 S8 S6 7 HUAWEI Edge

Answer : ___________________________ Note : Ве молиме користете вашиот оригинален брзо полнење кабел со цел да се добијат п

DEN 331.00 526.08
За Стакло Motorola Мото G3 Екран Заштитник Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G3 Стакло G 3 XT1541 Анти-нула Телефон Свеж Со попуст
За Стакло Motorola Мото G3 Екран Заштитник Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G3 Стакло G 3 XT1541 Анти-нула Телефон

Почитувани Купувачи : Целата transaprency : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance

DEN 77.00 85.92
CHOETECH Двојна USB Автомобил Полнач Универзална Брз Полнач 3.0 Мобилен Телефон Адаптер за полнење за iPhone 7 за Samsung S8 Свеж Со попуст
10Pcs За Garmin Forerunner 35 FR35 Јасно Сјајни / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник Заштитна Фолија Guard (Не Калено Стакло) Свеж Со попуст
10Pcs За Garmin Forerunner 35 FR35 Јасно Сјајни / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник Заштитна Фолија Guard (Не Калено Стакло)

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 83.00 90.72
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Samsung Галакси C5 C5000 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Свеж Со попуст
2 Парчиња/Многу За Sony XA Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia XA / XA Двојна F3112 F3113 F3115 Свеж
2 Парчиња/Многу За Sony XA Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia XA / XA Двојна F3112 F3113 F3115

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 95.52
Ултра-тенок Калено Стакло за HOMTOM HT6 ПРО HT7 HT10 HT5 HT16 HT17 HT3 2.5 D Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска Свеж Со попуст
сфор Стакло Nokia Lumia 920 Калено Стакло за Lumia 920 Екран Заштитник за Microsoft Lumia 920 Стакло HD Заштитен Тенок Филм Свеж Со попуст
сфор Стакло Nokia Lumia 920 Калено Стакло за Lumia 920 Екран Заштитник за Microsoft Lumia 920 Стакло HD Заштитен Тенок Филм

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска с

DEN 91.00 95.52
2 ПАРЧИЊА 2.5 D 9H Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Huawei P6 P7 мини P7 P8 Лајт 2017 P9 P9 Лајт 2017 Мини G9 Свеж
2017 Пред 3D Криви Титаниум Алуминиумски Работ Целосна Покриеност Калено Стакло за iPhone 6 6s плус quot Екран Заштитник Заштитна Свеж Со попуст