5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил squeegee 5A01

5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил

21 %

DEN 512.00

DEN 648.00

Свеж

Во магацинот


Модел : 5 A01
Пакување, вклучувајќи : 5pcs/многу
Н. Ж : 242 G/SET
Материјал : ПП заштита на животната средина материјал
Големина : 11.5*22cm
Животниот век : 4-5 години
Карактеристики :
1. триаголник голем squeegee, правото големина, светлосни тежат. Лесен за употреба и носат.
2. работата полесно. Погодни за Стакло филм бришејќи вода,стакло и средства за чистење,итн
3. Абразија отпорни.
4. Цврсто и трајно.
5. Штета за стакло.
Примена : DIY подлога pasting,ѕид налепници, автомобил налепници, рекламни налепници.автомобил винил филм,итн. Соодветен и погоден за примена на сите видови на јаглерод влакна, винил, филмови и облоги апликација-алатка апликатори

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Тежина: 242g
Материјал Тип: Пластични
Објектот Ширина: 11.5cm
Објектот Висина: 5cm
Специјални Функции: автомобил обвива алатки
Објектот Дијаметар: 22cm
Бренд Име: CNGZSY
Објектот Должина: 22cm
Модел: 5A01
Количина: 5pcs/многу
боја: Жолта
Големина: 22*11.5 cm
Материјал: PP
Карактеристики: трговија на големо,бесплатен превозот,со висок квалитет,мултифункционален
предности на нас: голем магацин,професионална производителот,напредна технологија
Примена: автомобил стил decal,винил филм,налепници,опфаќа scraper squeegee
автомобил филм алатки остри главата триаголник алатка: Професионални Прозорец Багра Алатка Жолта ABS
остри squeegee агол стигнат до scraper: жолт триаголник автомобил завиткување винил филм scraper

Додатоци на производи

Магијата Глина Крпа Крпа Клеј Бар Автомобил Мие Боја Се Грижат Авто Нега Чистење Детали Полирање Marflo Barilliatech Свеж Со попуст
50Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина Свеж Со попуст
50Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина

50 Pcs 60 Степен 9mm Јаглероден Челик Snap Исклучување Ножот за Уметност Нож Машина Опис на ПроизводотМодел : CN0

DEN 555.00 623.52
1Pc 7inch 180mm Мека Волна Автомобил Чистење Полирач Полирање Чистење Подлога за Автомобил Стакло Чувствува Чистење Хаубата Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Се Справи Со BlueMax Squeegee Гума Снег Лопата Шофершајбната Прозорец Мраз Scraper Автомобил Заврши Воздушен Свеж Со попуст
2 парчиња Јагниња Волнени Тешки Намали Полирање Pad&Полирање Подлога Изберете Од 2/3/4/5/6/7 Инчен Автомобил Стил Сунѓерот Четки Свеж Со попуст
Автомобил Мие со Четка Ротирачки Автомобил Чистење Мека Четка-наежвам Круг Четки Duster Свеж Со попуст
Автомобил Мие со Четка Ротирачки Автомобил Чистење Мека Четка-наежвам Круг Четки Duster

Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 де

DEN 863.00 1015.20
Yetaha 4Pc 3/4/5/6 Инчен Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Мека Бран Пена Вафли Подлога Автомобил Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Водоотпорен Автомобил Мие Микрофибер Жанила Ракавица 4 Во 1 Мултифункционален Дебели Автомобил Чистење Мит Автомобил Свеж Со попуст
2 парчиња 2/3/4/5/6/7 Инчен Јагниња Волнени Полирање Подлога За Автомобил Полирач Детали Огледало Заврши полски Кол. 50/80/100/125/150/180mm Свеж Со попуст
7Pcs/многу Автомобил Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки Комплет Наместен 4/5/6/7 Алатка Комплет За Автомобил Полирач Восок Свеж Со попуст
PVA Абсорбента Сунѓерот Автомобил Перење Сунѓерот Ултра Мека Дома Автомобил Чистење со Четка За Авто Стакло Мотоцикл Автомобил Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина

Авто Грижа Клеј Бар СинаКоличина : 5 парче по многуАвто Грижа Клеј Бар е најбезбедно и најефикасен начин

DEN 521.00 1157.76
БУ-Bauty Промоција 5pcs Авто Грижа 30cmx30cm Микрофибер Автомобил Чистење Облека Автомобил Грижа Microfibre Восок Полирање Детали Свеж Со попуст
5PCS Пластична Рачка Автомобил Четки За Внатрешни работи Детали Табла Прирабници Тркала Климатизација Мотор Автомобил Мие Чистење Свеж Со попуст
10Pcs 5inch Автомобил Микрофибер Восок Апликатори Влошки W/ Џеб Полирање Подлога Сунѓери за Полнење За Примена Полирање на Восоци Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Восок Крпа полски Автомобил Нега, Чистење, Миење Крпа Платно за Сушење Детали Прашина Отстрани Свеж Со попуст
AutoCare 4 PC Автомобил Чистење и Сушење Сет Вклучуваат Свитлива Кофа Микрофибер Ракавица за Миење Четка Магнет Микрофибер Крпа Свеж Со попуст