Шарени Куче Јака Виножито Платно Од Кожа Куче Јака Прилагодливи Обичен Вратот И Јаката За Милениче Куче Миленичиња Снабдување Големина S M L

Шарени Куче Јака Виножито Платно Од Кожа Куче Јака Прилагодливи Обичен Вратот И Јаката За Милениче Куче Миленичиња Снабдување

46 %

DEN 96.00

DEN 177.60

Свеж

Во магацинот

0*60см), Вратот прилагодлива големина : 18"-22" (46-56cm) :
XXL : 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.0*60см), Вратот прилагодлива големина : 18"-22" (46-56cm) :
XXL : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 cm*30cm), Вратот прилагодлива големина : 8"-11"(20-28cm)
M# 3/4"*16"(2.5 cm*50cm), Вратот прилагодлива големина : 14"-18"(36-46cm)
XL : 1.Материјал : Пред е Платно ,Назад е Стп Кожа материјал
2.Тока : од Легиран тока
3.Боја : Боја
4. Време На Испорака :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Големина : S# 5/8"*12"(1.Материјал : Пред е Платно ,Назад е Стп Кожа материјал
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.5 cm*50cm), Вратот прилагодлива големина : 14"-18"(36-46cm)
XL : 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Големина : S# 5/8"*12"(1.0*70cm) , Вратот прилагодлива големина : 22"-26"(56-66cm)
1*Куче Јака 1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.0 cm*40cm), Вратот прилагодлива големина : 11"-14"(28-36cm)
L# 1"*20"(2.0*70cm) , Вратот прилагодлива големина : 22"-26"(56-66cm)
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.Тока : од Легиран тока
3.0 cm*40cm), Вратот прилагодлива големина : 11"-14"(28-36cm)
L# 1"*20"(2.

Големина: S, M, L
Тип: Кучиња
Бренд Име: VKTECH
Тип: Јаки
Јака Тип: Основни Јаки
Шема: Шарени
Сезоната: Сите Сезони
Функција: Брзо Ослободување
Материјал: Пред се Платно ,Назад е СТП Кожа Материјал
Тока:
Куче Подигнат Тип: Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип: Никој

Додатоци на производи

TAILUP Миленичиња Куче Поводник Со Ѕвона Кожа Рачка Анти-залак Метал Куче Влечење Јаже 1.2 m Води За Кученце и Средни Кучиња Свеж Со попуст
Глобалната Бебе Мека Кравја Кожа Персоналните Прилагодено за Слободни Врежани Куче Миленичиња Јака со Исти Leashes Доведе Свеж Со попуст
2018 Нови Миленичиња Куче Поводник Автоматско Стигнале Јака Куче Доведе 3M 4M 20 КГ поводник за Мали Големи Куче Подигнат Dele Свеж Со попуст
1Set Жан Вест Тип на Куче Подигнат Кутре Пет Градите Рака Harnesses за Мали Кучиња Јака & Поводник Јаже Појас Теди Резерви 3 Свеж Со попуст
[GIIWIN] Божиќ подароци куче Поводник јака милениче поводник се подигнат куче за Мали Кучиња Додатоци Солидна Боја Црна, Кафена Свеж Со попуст
година Прекрасно Милениче Производи Нов Дизајн Двоен Појас Вистински Кравја Кожа Големи Куче Темперамент за Pitbull Обука Свеж Со попуст
Врвен Квалитет на Обичен Cowhide Вистинска Кожа Миленичиња Куче Јаки Тешки Длабоко Браун Големина XS S M L XL XXL Свеж Со попуст
Врвен Квалитет на Обичен Cowhide Вистинска Кожа Миленичиња Куче Јаки Тешки Длабоко Браун Големина XS S M L XL XXL

Тип : Обична Вистинска Кожа куче јака Материјал : Вистинска кожа,дебели,трајни Тешки тока и Г прстен Боја

DEN 302.00 335.52
Издржливи Куче Следење на Поводник Најлон Долго Јаже Води Милениче Обука Одење Leashes 3m 5m 10m 20 милиони За Средни и Големи Свеж Со попуст
Голема Големина Куче, Мачка Ветеринар Elizabethan Јака Конус Лекување на Рани Подготвуваат Сина L големина XL XXXL Свеж Со попуст
Куче Јака Фабрика Цена! Прилагодливи Цвет Води Вратот Рака Пет Мали Куче, Мачка СТП Кожа Јака Тока XS S M L Свеж Со попуст
Куче Јака Фабрика Цена! Прилагодливи Цвет Води Вратот Рака Пет Мали Куче, Мачка СТП Кожа Јака Тока XS S M L

100% Сосема Нов и висок квалитетПрилагодливи куче јака носи погодност.Направи вашето куче повеќе атракти

DEN 49.00 70.56
Transer поводник за кучиња мода куче поводник стигнале сите сезони куче подигнат рефлексивни капка превозот капка превозот d7m30 Свеж Со попуст
Зачинети мали и големи куче јака XXS-XXL За Средни и Големи Раси Pitbull Mastiff Боксер СТП кожа големо куче јака за големо Свеж Со попуст
Розова куче бисери ѓердан со цвет pendant,пет накит/S M L Свеж Со попуст
Розова куче бисери ѓердан со цвет pendant,пет накит/S M L

Моден милениче ѓердани за домашни миленици,кучињата,кутреМатеријал : Имитација бисери,од легиран pendant,и

DEN 205.00 215.52
Плетенка Вистинска Кожа Куче Поводник K9 Одење Обука Води за германски Овчар 1.2 см ширина Свеж Со попуст
Плетенка Вистинска Кожа Куче Поводник K9 Одење Обука Води за германски Овчар 1.2 см ширина

Плетенка Вистинска Кожа Куче Поводник K9 Одење Обука Води за германски Овчар 1.2 см ширинаМатеријал : Кожа

DEN 528.00 599.52
Кристал Bling Цвет Начичкана СТП Кожа Куче Јака Кристал Кутре Јаки за Мали до Средни Кучиња Свеж Со попуст
Кристал Bling Цвет Начичкана СТП Кожа Куче Јака Кристал Кутре Јаки за Мали до Средни Кучиња

Големина S : Широка 2.5 * lenght 37cm / , прилагодлив вратот за 2833cm(1113")Големина M : Широка 2.5 * lenght 42cm / , прилагодли

DEN 225.00 225.12
СТП Кожа Миленичиња Куче Јака Цвет Rhinestones Мачка Води Вратот Појас Рака Маче Куче Вратот Декорација Кучиња Јака Миленици Свеж Со попуст
Миленичиња Куче Подигнат Leashes Кутре Јака за Мало Куче Подигнат Медиум Куче Производи Прилагодливи Сите Големини Милениче Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Глобалната Бебе Бренд Змија Кожа Кучиња Миленици Силна Води и Поводник Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Глобалната Бебе Бренд Змија Кожа Кучиња Миленици Силна Води и Поводник

Тип : Пет ПоводникИме : Змија Кожа / Едноставен Стил на Кучиња Миленици Води и Поводник Големина на : S1.5*12

DEN 124.00 124.32
200 компјутери/многу нови миленичиња ID ознаката за куче, мачка ознаки gulitter име ознака 25MM дијаметар стапалки куче идентитет Свеж Со попуст
Убие Ентони & Функционирам Јака За Големо Куче, Мачка Милениче Материјали Производ Прилагодливи За Големи Мали Кучиња, Мачки Свеж Со попуст
Куче Јака Фабрика Цена! Батерија USB LED Трепкачко Светло Бенд Појас Безбедноста на домашно Милениче Куче Јака Свеж Со попуст
Куче Јака Фабрика Цена! Батерија USB LED Трепкачко Светло Бенд Појас Безбедноста на домашно Милениче Куче Јака

LED Куче Јака Батерија USB Прилагодлив Трепка Безбедност Во Ноќта Одговара на Сите домашни Миленичиња100% С

DEN 170.00 236.16
Нова Топла Продажба 4 Големини Најлон Polka Точка Стилови Куче Миленичиња Подигнат со Исти Leashes Свеж Со попуст
Нова Топла Продажба 4 Големини Најлон Polka Точка Стилови Куче Миленичиња Подигнат со Исти Leashes

Тип : Пет Темперамент и Поводник Поставите Име на Производ : 4 Големини Најлон Polka Точка Sytles Куче Миленичи

DEN 143.52
Armi продавница Црно Куче Подигнат Крпа Градите Рака Вест Harnesses За Кучиња 6044010 Милениче Leashes Материјали S M L Свеж