Исток Микрофибер Стандард Четка Крпа Рефил за Рамен Четка

Исток Микрофибер Стандард Четка Крпа Рефил за Рамен Четка

41 %

DEN 266.00

DEN 450.72

Свеж

Во магацинот


Бренд : ИСТОК ДОМА
Сериски број : ES2067
Производство област : Жеџијанг во КИНА
Тежина : 0.1 кг(Без пост пакет)
Големина на производот : 45x15cm
Боја : Сина
Функција : Четка рефил за рамен четка
> Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути.
>Да ја прифатиме Alipay само.
>WORLDWIDESHIPPING. (Освен некои земји и APO/FPO)
>Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. >Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
>Производи, како што се вистински објект и слики може да се суптилни разлики.
>SERVICE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
>Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
> Време На Испорака :
>Сите вратени предмети МОРА да Биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
>Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
>Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
>Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
>Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
>Ние ќе го задржи за да се обезбеди производи со висок квалитет во соодветна цена. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето.
>Messages (пораки) се топло добредојдени. И вашата порака ќе биде потврден во рок од 24 часа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.


боја: Сина
Бренд Име: Исток
Wringing Метод: Виткање Тип
Број На Модел На: ES2067
Апсорпција:
Mophead Количина: 1
Материјал: Microfibre Ткаенина
Тежина:
Обликот: правоаголник
Функција: Еко-Пријателски
Дехидратација Го Оценувате: 40% -50%

Додатоци на производи

Бамбус четка Не-стап масло четка за миење садови во прилог дрвена рачка пан четка 25*3cm бесплатен превозот Свеж Со попуст
Бамбус четка Не-стап масло четка за миење садови во прилог дрвена рачка пан четка 25*3cm бесплатен превозот

Бамбус четка Нестап масло четка за миење садови во прилог дрвена рачка пан четка 25*3cm бесплатен превозот

DEN 136.00 143.52
1PC LONGMING ДОМА Нови Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Може да Ѓубре Сад ВРВОТ OK 0176 Свеж
1PC LONGMING ДОМА Нови Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Може да Ѓубре Сад ВРВОТ OK 0176

Опис : Член име : Корпа за ОтпадоциМатеријал : ПП ПластичниБоја : зелена,сина,црвена,белаГолемина : 21x13.5x14cm

DEN 186.24
1PC Кујна Шкафот Кршат Вратите Стојат Складирање Кеси за Отпадоци Виси Куки Крпа Складирање Рек OK 0577 Свеж
1PC Кујна Шкафот Кршат Вратите Стојат Складирање Кеси за Отпадоци Виси Куки Крпа Складирање Рек OK 0577

Член Име : Виси Garabag Торба Материјал : ABS Големина : 18 X16 X4.5 CM Боја : беж,сина,зелена,розова Стил : како прилог

DEN 68.16
20Pcs Зелена / Црвена Mirlon Абразивни Завршувањето на полски Влошки Магарешки Brite Кујна Чистење Подлога за Перење Јадење Свеж Со попуст
3pcs Пластична Рачка Жица Четка од Нерѓосувачки Челик, Месинг Жица Четка Алатка за Чистење, Полирање Детали Метал Рѓа Чистење Свеж Со попуст
Lint Ролки Двојно Страна Обновливи Облека Леплива Четка Прашина Смена Домашно Милениче Коса Почиста Дома Облека Чистење Случаен Свеж Со попуст
1Pcs Повеќенаменски Прозорец Жлебот за Чистење со Четка Со Dustpan Виткање Четка Householding Тастатура Домашна Кујна Чистење Свеж Со попуст
1pcs Врвни Мода Специјална Понуда Полиестер Солидна Прашина Почиста Куќа Бања Кат Чевли Маска за Чистење со Четка Пантофли Свеж Со попуст
Практична Мини Microfibre Очила Почиста Protable Microfibre Очила За Сонце Eyeglass Спектакл Избрише Чистење Алатки Случаен Свеж
10Pcs бела Магија Гумичка Сунѓерот Мека Четка Меламнин Чистење Нано Denude Чистење на Сунѓерот Домашна Кујна Почиста Додатоци Свеж Со попуст
Medial S-облик Агол Четка Подебели Тоалет Четка за Чистење со Четка Со Криви се Справи со Боја по Случаен избор Свеж Со попуст
Medial S-облик Агол Четка Подебели Тоалет Четка за Чистење со Четка Со Криви се Справи со Боја по Случаен избор

Должина 20cm , ширината на рачка 2cm , раководител ширина 3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитн

DEN 32.00 39.84
Дома Материјали Меки Shutter Завеса За Чистење Со Четка Нечистотија Чистење На Отворите За Вентилација Агол Бања Четка Свеж Со попуст
Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни Почиста Jun27 Свеж Со попуст
Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни Почиста Jun27

Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни ПочистаФункција : 100% сосема нов и

DEN 51.00 75.84
Нови Нерѓосувачки Челик Telescoping Продолжи Назад Scratcher Мечка Ноктот Massager Дома Додатоци Свеж Со попуст
Нови Нерѓосувачки Челик Telescoping Продолжи Назад Scratcher Мечка Ноктот Massager Дома Додатоци

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга Овие трошоци се на к

DEN 72.00 109.92
Minch Обновливи Перат Ролери Почиста Lint Леплива Берач Домашно Милениче Коса Пената Смена Четка Свеж
Minch Обновливи Перат Ролери Почиста Lint Леплива Берач Домашно Милениче Коса Пената Смена Четка

Спецификација : Бренд новиМатеријал : пластикаБоја ќе бидат испратени по случаен изборГолемина : прибл 1

DEN 122.40
Чистење Лепак Почиста Прашина Лигави Гел За Тастатура Избрише Соединение Лаптоп сунѓерот производи за Чистење Алатки D Свеж Со попуст
4 парчиња Нови Пристигнување Најдобра Цена Чистење Подлога Прашина Четка Домаќинство Микрофибер Корални Четка Главата Замена Свеж Со попуст
Висок Квалитет 10Pcs Дома Алатка за Домаќинство Шише Цевка Четка за Чистење Алатката Поставете го Поставите Почетниот Кујната Свеж Со попуст