жешка Јога Реики хривнија еластична јаже 7 Чакра нараквици жените природен камен Балансирање кристал мала монистра шарм хривнија накит

жешка Јога Реики хривнија еластична јаже 7 Чакра нараквици жените природен камен Балансирање кристал мала монистра шарм хривнија

30 %

DEN 192.00

DEN 273.60

Свеж

Во магацинот


Име : жешка Јога Реики хривнија еластична јаже 7 Чакра нараквици жените природен камен Балансирање кристал мала монистра шарм хривнија накит
Големина : 8mm Тежина : 22 g Материјали : камен Кристално

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Затворач Тип: Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Пол: Жените
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Број На Модел На: SP0030
Материјал: Кристално
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Цинк Легура
Бренд Име: PONGT
Функција: Фитнес Тракер
Метали Тип: Цинк Легура
Главниот Камен Боја: 7 Чакра боја
Материјал: Кристално
Стил: Тренди
Пол: Жените и мажите
Обликотшема: Круг
Тежина: 22g
Функција: Рачно изработени Плетенка Хривнија
Големина: 8мм
Тип На Објект: Нараквици

Додатоци на производи

10pcs/многу Вистински Ткаени Кожа Магнет Snap Хривнија/Алка Кожа Јаже Хривнија Одговара 12/18mm Snap Копчето Snap Накит Свеж Со попуст
10pcs/многу Вистински Ткаени Кожа Магнет Snap Хривнија/Алка Кожа Јаже Хривнија Одговара 12/18mm Snap Копчето Snap Накит

Должина:20cm Само нараквица, без копчиња вклучени Трговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на го

DEN 713.00 902.40
Среќно Hamsa Рака Kabbalah нишка Нараквици За Жените Мода Накит Гроздобер Сребро Шарм Алка Подарок Додатоци 6PCS Свеж Со попуст
Среќно Hamsa Рака Kabbalah нишка Нараквици За Жените Мода Накит Гроздобер Сребро Шарм Алка Подарок Додатоци 6PCS

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов МАТЕРИЈАЛ : коноп јаже+Алуминиумски Количина : 6 PCS Страна : 18 / 19 / 20 / 21 /

DEN 62.00 76.32
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BUTIFULLL ДЕЦА Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок ! Свеж Со попуст
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BUTIFULLL ДЕЦА Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок !

Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!Attation : Ова е нашата shamballa монистра.Сите shamballa jewelly се напра

DEN 149.00 186.72
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886 Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886

50 / многу500 парчиња / многу кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по гре

DEN 583.00 648.00
UBEAUTY 2017 Мода Multilayer Широките Кожни Нараквици Црна Занитвам Шарм Нараквици & Алки за Жени Мажи Накит Додатоци Свеж Со попуст
UBEAUTY 2017 Мода Multilayer Широките Кожни Нараквици Црна Занитвам Шарм Нараквици & Алки за Жени Мажи Накит Додатоци

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Метал : Нерѓосувачки Челик+Синтетички КожаБоја : како на сликаКоличина : 1 ПарчеМерење : Од

DEN 109.00 182.40
FYSARA Класичен Бренд за Накит Turnable Линк Нараквици и Синџири за Жени Мажите Сакаат Нараквици CZ Кристал Алки У Тока Нараквици Свеж Со попуст
LNRRABC 1PC Мода Етничка Деликатна Јаже, Верига Легура Монистра Жени Мажи Љубовникот Нараквици Трендовски Jewery Црвено Црн Свеж Со попуст
Новиот Дизајн жешка Мода Шарм Рачно ткаени Мажите Хривнија накит Кожа Јаже Легура Геометрија Крстот Нараквици за жени Свеж Со попуст
Collare Голема Хривнија За Жени Африкански Алки Злато/Сребрена Боја Етиопската Цвет Ткаенината Нараквици Свадба Свадба Накит Свеж Со попуст
COUYA Нов Дизајнер Нерѓосувачки Челик Широк Празно Обичен Сјајна Рака Ткаенината Алка Хривнија Хип Punky Накит Дами Мода Накит Свеж Со попуст
HIBRIDE Луксузни ААА Кубни Циркони, Отворајќи го Отворите Ткаенината Алки&Нараквици Baguette Злато-Боја на Жените Алка Подароци Свеж Со попуст
Гроздобер Машки Пол Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија Фигаро Синџир Линк Нараквици Мажите Накит bileklik Свеж Со попуст
1/2pc Индискиот Тајландски Златен Прст Накит За Стомак Танц Танц Прст Cot Костим Свеж Со попуст
1/2pc Индискиот Тајландски Златен Прст Накит За Стомак Танц Танц Прст Cot Костим

1 / 2pc Индискиот Тајландски Златен Прст Нараквици Прстен Накит За Стомак Танц Танц Прст Cot КостимОпис : 100%

DEN 83.00 97.44
Нови SE0183 шарени убавина Серпентина мулти-слоевите кожа snap хривнија 38cm златни копчиња одговара 18mm snap копчиња snap Свеж Со попуст