XINZUO 8 инчен сечилото про готвач нож 67 слоеви vg10 Дамаск stailess челик германската кујна Gyutou ножеви готвење алатки G10 рачка

XINZUO 8 инчен сечилото про готвач нож 67 слоеви vg10 Дамаск stailess челик германската кујна Gyutou ножеви готвење алатки G10

40 %

DEN 2188.00

DEN 3647.52

Свеж

Во магацинот


Опис : XINZUO 8 инчи Дамаск готвач нож
Категорија : Pin серија
Материјал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.
Се справи со : Одлично pakka дрво се справи, површина полирање . Користите за долго време не да ги искривуваат, не се избледени, не се намалила, невкусна заштита на животната средина.
Цврстина : 60±2 HRC
Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти - ' рѓа; Светлина енергија.
Материјал и занает : multilayer Дамаск steel10 Cr15 Co Mo V core оптичка леќа обработка на фалсификување на процесот.
Острината на ниво на : на ниво на сечење сила : 6.0-8.0 N меѓународните стандарди.
Пакување : подарок кутија со рака, картонот (shockproof, притисок одбрана, mouldproof).

Тип: Ножеви
сертификација: CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На: G10-CS-W
Бренд Име: xinzuo
Нож Тип: Готвач Ножеви
Материјал: Дамаск Челик

Додатоци на производи

Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете Свеж
Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете

Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете 6, 7, 8, 9,10,12 Mm мувла,pls да ми кажете што

DEN 1680.00
XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН Свеж Со попуст
Трговија на големо 80PCS Зеленчук Овошје Резба Длето Готвач Комплет ножеви Алатка за Поставување Вистински Готвач Кујна Рака Свеж Со попуст
Флексибилни Пластични Не се лизга Сечкање Блок - Сечење Одбор - Сечење на Душеци Со Храна Икони Кујнски Алатки (Сет Од 4) 15x Свеж Со попуст
Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонија Свеж Со попуст
Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонија

Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонијаР

DEN 2289.00 4488.00
Нови Ruixin Апекс острилка дијамант острило Замена острило 1000+1500+2000 Ронки 150*20mm Свеж
Нови Ruixin Апекс острилка дијамант острило Замена острило 1000+1500+2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин

DEN 477.60
Ruixin острило 2 Поправи Агол Апекс работ Професионално Нож Острилка 4piece по многу Свеж
Ruixin острило 2 Поправи Агол Апекс работ Професионално Нож Острилка 4piece по многу

100% Вистински ПроизводПлус БЕСПЛАТЕН Превозот на Национално нивоПлус Потпис на Испорака, СЛОБОДНИПлус

DEN 335.52
Висок Квалитет SUNNECKO Кујнски Нож го Поставите 5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Готвач Комунални Готвење Ножеви Не-стап Ножот Свеж Со попуст
SUNNECKO 5 инчи Бифтек Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото на Остар Жилет Месо се Сече Кујнски Ножеви G10 се Справи Дамаск Машина Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua

Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де

DEN 79.00 119.04
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин

DEN 1614.00 1698.72
Huiwill Супер квалитет 7 Јапонски АНИ-8 од нерѓосувачки челик кујнски Santoku/готвач Јапонски нож со двојно фалсификувани G10 Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние в

DEN 2160.00 4319.52
1000 Ронки Острат Камен Корунд Острило за Кујнски Ножеви Свеж Со попуст
1000 Ронки Острат Камен Корунд Острило за Кујнски Ножеви

Погоден за прибор за јадење, ловечки нож, директно жилет Опремени со силика гел не се лизга база Гаранти

DEN 684.00 719.52
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск

Поле на примена : авиони, автомобили и други делови на обработка на сите видови на метални површински тр

DEN 358.00 895.20
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен

100% Вистински производи1 парче острило 200*50*25мм Користење на : home нож отворено нож ножици straiget нож Рубин oils

DEN 2287.00 2858.40
1 BUC Прст Guard Заштита на Прст на Рака Не се Повреди Намали Нерѓосувачки Челик Рака Заштитник Нож за Сечење Прст Заштита Алатки Свеж Со попуст